top-image
WSTECZ

Sii oficjalnym partnerem Xamarin

Centrum Kompetencyjne Digital Sii nawiązało oficjalne partnerstwo z firmą Xamarin, potwierdzając tym samym swoje kompetencje w jednej z najszybciej rozwijających się technologii do tworzenia cross-platformowych aplikacji mobilnych.

Xamarin pozwala, używając jednego języka programowania, tworzyć aplikacje mobilne na popularne platformy – jak Android, iOS, czy WindowsPhone, przy zachowaniu wyglądu i funkcjonalności aplikacji natywnych, bez utraty wydajności. Nie ma już więc potrzeby programowania tej samej aplikacji oddzielnie na 3 czy 4 różne technologie. Zdecydowanie ogranicza to czas potrzebny na uruchomienie aplikacji, a także ułatwia jej dalszy rozwój i utrzymanie. Ułatwiona jest również integracja, którą wystarczy przeprowadzić dla jednego systemu.

To wszystko przekłada się na znaczne ograniczenie kosztów wdrożenia, a także pozwala szybciej czerpać korzyści z działającego rozwiązania. W prestiżowym rankingu Gartnera, Magic Quadrant (MQ), Xamarin znalazł się najwyżej w kategorii wizjonerów (Visionaries) wśród platform do tworzenia aplikacji mobilnych. Z zalet technologii skorzystały już takie światowe marki jak Kellog’s, Subaru, Jaguar, AXA, Sage czy EasyJet. 

“Technologia Xamarin pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy przy zachowaniu tego, co dla każdego klienta najważniejsze – wysokiej jakości produktu. Dlatego też zdobywa sobie coraz większą popularność, również w Polsce”. – mówi Przemysław Saniak, Sales Manager Centrum Kompetencyjnego Digital w Sii, specjalizującego się we wdrożeniach technologii mobilnych dla klientów w kraju i za granicą – “Posiadamy największy zespół Xamarin w Polsce, który ze względu na coraz większe zainteresowanie tą technologią, stale się rozrasta. Dla nas jest to z jednej strony potwierdzenie zadowolenia klientów z pracy naszego zespołu, z drugiej rosnącej roli technologii Xamarin na rynku aplikacji mobilnych”.

Jedną z realizacji Centrum Kompetencyjnego Digital w technologii Xamarin jest, wykonana w całości przez inżynierów Sii, aplikacja mobilna dla fińskiej firmy Scrooge na systemy Android, iOS i WindowsPhone, do sprawiedliwego dzielenia kosztów („fair splitting”).

Zapraszamy do zapoznania się z innymi realizacjami oraz pełną ofertą Centrum Kompetencyjnego Digital Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?