top-image
WSTECZ

Sii otwiera swoje ósme biuro – w Katowicach

Decyzja o powołaniu nowego oddziału spowodowana jest dynamicznym rozwojem współpracy z klientami firmy na terenie Katowic i ich rosnącymi potrzebami. Do tej pory współpracę na tym terenie rozwijał oddział krakowski.

Do grona klientów Sii w Katowicach należą już m.in. Bombardier, Asseco czy PKO BP. – mówi Ryszard Pytko, Dyrektor Sii Kraków. – Wszystkich klientów w Katowicach jest 5. Ponieważ dalsze perspektywy są bardzo obiecujące, chcąc być bardziej elastycznym i szybciej odpowiadać na potrzeby klienta, postanowiliśmy być zdecydowanie bliżej, działać bezpośrednio na miejscu. Już teraz zatrudniamy w Katowicach 20 inżynierów, a do końca 2014 planujemy około 50 osób. 

Dyrektorem zarządzającym Sii Katowice będzie Krzysztof Danilewicz, obecnie pełniący obowiązki Dyrektora Zarządzającego Sii Poznań. Trwają już poszukiwania biura na potrzeby Sii. – mówi Danilewicz. – Na początku będzie to ok. 200 m2, później – w zależności od rozwoju biznesu. Projekty prowadzone przez nas są bardzo ciekawe, wiele z nich z zakresu inżynierii przemysłowej. Już teraz poszukujemy do nich inżynierów na stanowiska: konstruktor mechanik, konstruktor EPLAN, programista Java, C/C++, C#, .net, specjalista Oracle DBA, tester czy Project Manager.

W związku z otwarciem nowego oddziału Sii poszukuje także osób do pracy w biurze, w wewnętrznych strukturach firmy: specjalisty ds. administracji, specjalisty ds. rekrutacji oraz Account Managera. Bliższe informacje o ofertach na stronie: www.pl.sii.eu/oferty-pracy. Na dzień dzisiejszy w Poznaniu otwartych jest ok. 20 procesów rekrutacyjnych – szczegóły na stronie: www.pl.sii.eu/oferty-pracy.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?