top-image
WSTECZ

Sii po raz 3-ci najlepszym dostawcą usług IT w sercu Europy

Rozdano nagrody CEE Shared Services & Outsourcing Awards! Wyróżnienia przyznano w 25 kategoriach – za wybitne osiągnięcia w sektorze usług wspólnych i outsourcingu w Europie Środkowej i Wschodniej.

CEE Shared Services & Outsourcing Awards to konkurs organizowany przez grupę Biznes Polska. Ma on na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora usług wspólnych i outsourcingu w regionie CEE.

Kapituła konkursowa, która przyznała Sii tytuł „Najlepszego dostawcy usług IT – w Polsce” już trzeci rok z rzędu, brała pod uwagę m.in. doskonałe wyniki finansowe firmy (30% wzrost w ostatnim roku), rozwój technologiczny (Sii posiada własny mobilny Test Lab i jako jedyny dostawca w Polsce współpracuje z firmą Experitest, wiodącym producentem oprogramowania do testów mobilnych), a także projekty, jakie Sii realizuje  dla klientów m.in. z Kanady, USA, Japonii, Wielkiej Brytanii czy krajów skandynawskich. Jednym z takich projektów jest realizacja we współpracy z amerykańską firmą Green Hills Software dla branży motoryzacyjnej, dotycząca komunikacji pomiędzy pojazdami oraz pojazdami a infrastrukturą.

Gala finałowa 6. edycji konkursu CEE Shared Services & Outsourcing Awards odbyła się 1 lutego w Warszawie. Tradycyjnie poprzedziły ją tematyczne panele dyskusyjne. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 przedstawicieli kadry zarządzającej firm z 23 krajów.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie wydarzenia. Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www oraz profilu Facebook organizatora.

CEE Shared Services & Outsourcing AwardsCEE Shared Services & Outsourcing Awards 2017

Nagrodę w imieniu Sii Polska odebrał Krzysztof Krężel, Chief Operating Officer w Sii Polska.

Sii Polska świadczy usługi z zakresu rozwoju oprogramowania, Service Desk i User Support, infrastruktury IT, inżynierii, BPM, aplikacji i rozwiązań pod klucz, Dynamics 365, Office 365, Salesforce, SAP, systemów legacy, testów i zapewnienia jakości, a także UX i BI. Wśród klientów Sii znajdziemy między innymi takie firmy jak: Dollar Financial Group, ThyssenKrupp, Fresenius, ScalePoint, Widex, Sabre i wielu innych.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?