top-image
WSTECZ

Sii po raz czwarty w gronie najlepszych pracodawców

Sii ponownie otrzymało nagrodę Great Place to Work. Już po raz czwarty firma znalazła się w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia przyznawanego najlepszym miejscom pracy w Polsce. W tym roku w kategorii „Najlepszy Pracodawca zatrudniający powyżej 500 pracowników w Polsce” Sii znalazło się na 5. miejscu.

Tytuł Great Place to Work przyznawany jest na podstawie anonimowego audytu satysfakcji losowo wybranych pracowników danej firmy. W najnowszej edycji badania aż 87% osób, które wypełniły ankietę, twierdzi, że Sii to świetne miejsce pracy.

– Tym, co mi daje największą satysfakcję w pracy, są zadowoleni ludzie. Jeśli generowalibyśmy potężny zysk, ale widziałbym, że pracownicy są nieszczęśliwi, to nie chciałbym pracować w takiej firmie. Rozwój Sii to ciężka praca wielu osób, a tytuł Great Place to Work to wspólna zasługa całego zespołu. Kluczowe znaczenie ma dla nas również wzrost przychodów i generowanie zysków, ponieważ jednym z najważniejszych czynników świadczących o sile Sii jako pracodawcy jest stabilność finansowa firmy  – mówi Gregoire Nitot, założyciel i prezes Sii Polska.

Wyniki zostały ogłoszone podczas wtorkowej gali. – Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu udaje nam się konsekwentnie realizować naszą misję „Power People” w praktyce. Dziękujemy pracownikom, że każdego dnia dają z siebie wszystko, aby Sii było najlepszym miejscem pracy, w którym nie tylko realizujemy projekty, ale również świetnie się razem bawimy. Godne podziwu jest również duże zaangażowanie naszych pracowników w sam audyt. Szczere opinie pozwalają nam stale się doskonalić, a nagroda jest motywacją do dalszej pracy – mówiła odbierając nagrodę Joanna Kucharska, Chief Human Resources Officer w Sii Polska.

Zgodnie ze światowym standardem badania Great Place to Work, na ocenę końcową składają się dwa czynniki: wskaźnik zaufania (Trust Index), odzwierciedlający opinie samych pracowników o relacjach panujących w firmie, oraz audyt kultury organizacyjnej (Culture Audit), czyli analiza praktyk HR. Organizacje, które budują zaufanie i tworzą pozytywne sprzężenie zwrotne między osobistym wkładem pracownika a docenianiem tych wysiłków, budują kultury miejsc pracy, które wyróżniają się bardzo dobrymi wynikami biznesowymi.

Sii to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm dostarczających usługi IT i inżynieryjne. Powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat przekształciła się w duże i prężnie działające przedsiębiorstwo. Dziś firma zatrudnia ponad 3400 specjalistów w 9 oddziałach w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Katowicach i od niedawna w Rzeszowie.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?