top-image
WSTECZ

Sii po raz drugi sponsorem konferencji 600Minutes Executive IT

600Minutes Executive IT to konferencja, podczas której managerowie branży IT z największych firm skandynawskich wymieniają się wiedzą. Sii po raz kolejny dołączyło do grona sponsorów tego prestiżowego wydarzenia. – Skandynawia jest strategicznym kierunkiem rozwoju dla Sii na nadchodzące lata jeśli chodzi o rynki międzynarodowe – mówi Grzegorz Brzostowski z Sii.

600Minutes Executive IT to jedno z najważniejszych wydarzeń dla osób zarządzających z branży IT, które odbędzie się 14 marca w Sztokholmie. Sii po raz drugi dołączyło do grona sponsorów tego wydarzenia, obok takich firm, jak IBM, Fujitsu, Cypro czy KPMG. – Decyzja o wzięciu udziału w kolejnym evencie z cyklu IT Executive poparta jest dobrymi wrażeniami z podobnego eventu w Danii jesieni zeszłego roku. Co więcej, edycja sztokholmska to flagowy event organizatora Management Events gromadzący blisko 350 prelegentów. Liczymy  zatem na ciekawe dyskusje i duże zainteresowanie ofertą Sii – mówi Grzegorz Brzostowski, Media & Services Business Unit Director w Sii.

Konferencja to okazja na zbudowanie trwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi z największych firm skandynawskich. – Obok DACH to właśnie Skandynawia jest strategicznym kierunkiem rozwoju dla Sii na nadchodzące lata jeśli chodzi o rynki międzynarodowe. Do tej pory naszym głównym partnerem w tym regionie była Dania, gdzie w krótkim czasie udało nam się nawiązać współpracę z 6 renomowanymi klientami. Podobny potencjał dostrzegamy na rynku szwedzkim, który w wielu rankingach wskazywany jest jako bardzo innowacyjny w zakresie nowych projektów i pomysłów związanych z IT, a równocześnie, podobnie jak reszta regionu, boryka się z ograniczonym dostępem do personelu do ich realizacji – wyjaśnia Brzostowski.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia Sii będzie również gospodarzem spotkania Hosted Roundtable. Jest to rodzaj moderowanego panelu dyskusyjnego, w którym zaproszone osoby mogą wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami i wątpliwościami w kontekście ustalonego tematu przewodniego. Ekspert-moderator dba o przebieg debaty i kieruje nią, dotykając najistotniejszych elementów omawianego zagadnienia, podpowiadając ważne kwestie i stymulując aktywność wszystkich uczestników. Jest to demokratyczna forma dyskusji, swego rodzaju moderowana burza mózgów, w której każdy ma równe prawo wypowiedzi.

Za Hosted Roundtable, przy którym spotykają się z reprezentanci największych spółek skandynawskich, odpowiedzialny będzie Władysław Bultrowicz, Service Deliver Manager w gdańskim oddziale Sii. – Tym razem będziemy dyskutować o zaletach i wadach nearshoringu i offshoringu. Nasi partnerzy podzielą się swoimi wrażeniami ze współpracy z dostawcami IT. Odpowiemy na ich wątpliwości, wspólnie wyciągniemy wnioski i zaproponujemy nasze wypracowane rozwiązania jako dojrzałego partnera IT – mówi Bultrowicz.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?