top-image
WSTECZ

Sii podwójnym wygranym w rankingu Lista 500 dziennika Rzeczpospolita – największych i najlepszych polskich przedsiębiorstw

Firma Sii Polska największy dostawca usług IT i inżynieryjnych Polsce, została laureatem nagrody „Orły Rzeczpospolitej”. Spółka zdobyła także wyróżnienie w kategorii „debiut” na liście 500 największych i najlepszych przedsiębiorstw na polskim rynku. Nagrodę w imieniu Sii odebrał Krzysztof Krężel, Chief Operating Officer, podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 czerwca w Warszawie.

Nagrody Orły Rzeczpospolitej przyznano tradycyjnie w czterech kategoriach: handel i usługi niefinansowe, nowe technologie, usługi finansowe i przemysł. Firma Sii została najlepszą firmą w kategorii nowe technologie. Sii otrzymało także wyróżnienie w kategorii „debiut na liście 500 dziennika Rzeczpospolita.

Jesteśmy zaszczyceni tym prestiżowym wyróżnieniem. Jest ono potwierdzeniem skuteczności naszych działań jako dostawcy usług i rozwiązań IT i inżynierii w Polsce. Nasze wyniki w poprzednich latach pokazały, że strategia stawiająca na reinwestowanie zysków a także ciągły rozwój ludzi przynosi pozytywne skutki. Wraz ze wzrostem przychodów w zeszłym roku obrotowym na poziomie 31% i generowaniem zysku na poziomie 62 mln zł brutto jesteśmy na czele spółek sektora IT w Polsce jeśli chodzi o tempo wzrostu. Ten sukces był możliwy dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy całej naszej firmy, za co z tego miejsca chciałbym wszystkim podziękować – powiedział Krzysztof Krężel, COO Sii, który odebrał nagrodę w imieniu firmy.

Nagroda Orłów Rzeczpospolitej jest przyznawana od 2003 roku przy okazji ogłoszenia, przygotowywanej przez dziennik Rzeczpospolita, listy 500 największych i najlepszych firm działających w Polsce. Podczas tworzenia zestawienia, wzorowanego na amerykańskiej liście Fortune Top 500, pod uwagę brane są wzrost i dynamika rozwoju. O tym, kto zostanie uhonorowany tym prestiżowym wyróżnieniem decyduje kapituła konkursowa na podstawie wskaźników, które określają efektywność i stabilność firmy oraz jej zdolność do rozwoju. Nagradzane są te przedsiębiorstwa, które w mijającym roku wyróżniały się w tym zakresie ponadprzeciętnymi wynikami i rosły szybciej niż cała gospodarka.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?