top-image
  WSTECZ

  Sii Polska będzie walczyć o tytuł mistrza testowania

  Już dziś, 22 Stycznia 2018, ruszają zapisy na mistrzostwa w testowaniu oprogramowania, Testing Cup 2018. Tegoroczna edycja imprezy odbywa się w Łodzi, gdzie Sii Polska ma jeden ze swoich 9 oddziałów.

  Jako największy dostawca usług testowych w Polsce chcemy promować testowanie oprogramowania. Dlatego już po raz drugi wspieramy Testing Cup jako jego główny sponsor. Testing Cup to największe wydarzenie tego typu, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Już dziś wiele zagranicznych przedsiębiorstw korzysta z usług świadczonych przez polskie firmy, a Polska ma szansę zostać europejskim liderem w dziedzinie testów – mówi Marcin Laksander, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych w Sii Polska.

  Sii zamierza również uczestniczyć w mistrzostwach w testowaniu oprogramowania i zgłasza trzyosobowy zespół do zawodów. Michał Stemplewski, Jarosław Jarecki i Maciej Czarnak pracują wspólnie od 1,5 roku, testując systemy bankowe i aplikacje mobilne dla jednego z europejskich banków. Zespół na co dzień testuje i raportuje błędy, które mogą utrudniać życie klientom banku, a tym razem zmierzy się z najnowszą wersją Mr Buggy na Testing Cup 2018.

  Wkrótce więcej informacji na temat naszego zespołu i naszych planów jako głównego sponsora.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?