top-image
WSTECZ

Sii ponownie na szczycie rankingów

Firma Sii Polska zajęła I miejsce w rankingu Book of Lists 2015/2016 prowadzonym przez redakcję Warsaw Business Journal Group, wśród  firm Business Process Outsourcing w kategorii IT.

Book of Lists to największa polsko-angielska publikacja biznesowa, która w formie rankingów prezentuje listę najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw z poszczególnych obszarów biznesowych.

Podczas uroczystej gali wręczono ponad 30 certyfikatów przedstawicielom firm, które zajęły pierwsze miejsca w kategoriach: Usługi finansowe, Informatyka i telekomunikacja, Usługi dla firm, Budownictwo i nieruchomości, Motoryzacja i transport oraz Edukacja. Sii Polska została wyróżniona za zajęcie I miejsca w klasyfikacji „Business Process Outsourcing”.

Tak wysoka pozycja w zestawieniu jest dla nas prestiżowym wyróżnieniem. Dokładamy starań, by Sii nadal tak dynamicznie się rozwijała: firma ciągle zmienia się, buduje dojrzałe praktyki, specjalizujące się w konkretnych obszarach IT i inżynierii. Planujemy dalsze inwestycje, by stawać się coraz solidniejszym dostawcą i partnerem dla klientów z całego świata – mówi Tomasz Książek, Dyrektor ds. Finansów w Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?