top-image
WSTECZ

Sii sponsorem infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej

infoShare uważany jest przez wielu za najważniejszą konferencję związaną z nowymi technologiami, jaka odbywa się w Polsce. Sponsorem wydarzenia po raz kolejny została firma Sii. W tym roku lider technologiczny powrócił do sprawdzonej formuły i objął funkcję współorganizatora jednej z najbardziej popularnych imprez towarzyszących konferencji.

Zapisy na tegoroczną konferencję nadal trwają, a już zostały pobite wszelkie rekordy frekwencji – swój udział zadeklarowało ponad 7 tysięcy uczestników. Podczas wydarzenia fani nowych technologii i osoby ciekawe trendów panujących w świecie cyfrowym mają szansę posłuchać ekspertów z całego świata. Sii po raz kolejny dołączyło do grona sponsorów tego wydarzenia.

– W infoShare biorą udział wszystkie liczące się firmy zajmujące się nowymi technologiami. Sii jest ekspertem IT i inżynierii, więc nie mogło nas zabraknąć w gronie sponsorów – mówi Michael Desmurs, dyrektor Gdańskiego oddziału Sii.

infoShare After Party organizowane przez Sii to jedno z najbardziej popularnych wydarzeń towarzyszących konferencji. Impreza nosi nazwę “Chill by the Sii” ponieważ wydarzenie odbędzie się 23 maja w Browarze Port przy samej plaży w centrum Gdyni. Będzie to doskonała okazja do spotkania prelegentów w nieco mniej formalnej atmosferze, nawiązania kontaktów z osobami ze środowiska i świetnej zabawy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20:00, a uczestniczyć w nim mogą posiadacze wszystkich rodzajów wejściówek.

infoShare zapewnia ogromną dawkę wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, a także daje możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów. 12. edycja konferencji to ponad 7000 uczestników, ponad 500 startupów z Europy Środkowo-Wschodniej i ponad 150 prelegentów, którzy zaprezentują się na sześciu scenach tematycznych – Inspire, Tech, Tech Plus I, Tech Plus II, Startup i Marketing.

Dodatkowo uczestnicy infoShare będą mogli wybierać spośród wielu warsztatów i szkoleń uzupełniających wykłady oraz wydarzeń towarzyszących, będących doskonałą okazją do networkingu – takich jak Before Party, poranne bieganie na plaży czy rejs promem.

infoShare rozpocznie się we wtorek 22 maja i potrwa do środy 23 maja. Konferencja odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na infoshare.pl.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?