top-image
  WSTECZ

  Sii sponsorem 2017 Software Testing Conference (North)

  Sii Polska – Lider IT I inżynierii w Polsce będzie sponsorem konferencji 2017 Software Testing Conference (North), która odbędzie się 26 i 27 września w The Principal York, w Anglii.

  Centrum kompetencyjne usług testowych Sii postanowiło wesprzeć organizatorów konferencji Software Testing Conference (North) gdyż jest to znakomita okazja aby podzielić się wiedzą i dobrymi praktykami z zakresu zapewnienia jakości w międzynarodowej społeczności Testerów. Wydarzenie daje możliwość zdobywania wiedzy, dyskusji na trudne tematy związanie z testowaniem i poznanie trendów panujących na rynku światowym i europejskim, a wszystko to dzięki wspaniałym wykładom i warsztatom tematycznym.

  Jedziemy na konferencję aby dzielić się naszym doświadczeniem z kolegami ze Szkocji, Irlandii i Anglii, a przede wszystkim promować Sii jako najlepszego partnera, któremu można powierzyć dostarczenie kompleksowych usług testowych. Chcemy pokazać, że mamy know-how, wszechstronnych i doświadczonych specjalistów, którzy są wstanie dostarczyć najlepsze usługi i rozwiązania w dziedzinie zapewnienia jakości i testów” – mówi Marcin Laksander, dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii.

  Będziemy obecni w ciągu całego wydarzenia – uczestnicząc w wykładach i warsztatach. Otwieramy także stoisko, na którym podzielimy się naszym doświadczeniem i opowiemy o ofercie. Będziemy chcieli przedstawić nasze rozwiązania dotyczące testów automatycznych, opowiedzieć o laboratorium testów aplikacji mobilnych, a w szczególności pokazać dlaczego zaufało nam wielu klientów i dlaczego Sii jest największym w Polsce dostawcą usług testowych.

  Zapraszamy serdecznie na 2017 Software Testing Conference (North) i zachęcamy do śledzenia naszej relacji z konferencji – więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?