top-image
WSTECZ

Świętujemy – najlepsze życzenia, Greg!

Już niedługo, bo w styczniu, Sii Polska będzie obchodzić swoje 10-lecie, a już dziś świętujemy urodziny człowieka, dzięki któremu cała historia firmy się zaczęła. O kim mowa? O Gregoire Nitot, założycielu i prezesie Sii Polska. Urodziny to dobra okazja, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy.

Historia firmy zaczyna się od postaci Gregoire’a Nitota, francuskiego handlowca, kiedy zakochał się w Polsce podczas stypendium Erasmus w Warszawie. Uczucie do Polski było na tyle silne, że po kilku latach wraca do kraju, by w 2006 roku otworzyć firmę IT. Tak rozpoczyna się pasmo trwających już blisko 10 lat sukcesów.

Firma, która początkowo stanowiła jednoosobowy start-up, obecnie zatrudnia ponad 2000 specjalistów i stała się liderem usług IT i inżynierii w Polsce.

Sii corocznie doceniana jest przez znane pisma branżowe i zajmuje wysokie miejsca w niezależnych badaniach. Zdobyła aż 3-krotny tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, nagrodę Best Place to Work 2015 oraz Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu, a sam Gregoire Nitot został nagrodzony tytułem CEO marzeń w konkursie “Bohaterowie HR”.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga Gregoire Nitot.

Drogiemu Jubilatowi życzymy dalszej niespożytej energii i samych sukcesów!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?