top-image
WSTECZ

Sii w Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Sii, lider usług IT i inżynierii w Polsce, dołączyła do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Przystąpienie do Koalicji jest potwierdzeniem profesjonalizmu i najwyższych standardów przeprowadzanych w firmie procesów rekrutacyjnych.

Koalicja na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji to inicjatywa działająca w Polsce od ponad 2 lat. Obecnie zrzesza około 180 pracodawców dostrzegających potrzebę dbania o kandydata na każdym etapie styczności z firmą. Celem inicjatywy jest kreowanie oraz promocja dobrych standardów w rekrutacji. Firmy, które przystąpiły do Koalicji zobowiązują się m.in. do przestrzegania specjalnie utworzonego Kodeksu Dobrych Praktyk.

Sii zatrudnia ponad 2000 osób w 8 oddziałach w Polsce. Firma bardzo szybko się rozwija – obecnie prowadzone są procesy rekrutacyjne na kolejne kilkaset stanowisk. O przystąpieniu Sii do Koalicji zdecydowały dwa powody: przede wszystkim była to chęć pokazania kandydatom, że jesteśmy firmą, która świadomie ulepsza proces rekrutacji stawiając kandydata w jego centrum, po drugie jest to możliwość uczenia się od innych firm. Jesteśmy przekonani, że przyjazna rekrutacja jest jednym z kluczowych czynników prowadzenia skutecznego biznesu – tłumaczy decyzję o przystąpieniu do Koalicji Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Rekrutacji.

Więcej informacji o karierze i procesie rekrutacyjnym w Sii na stronie: Sii Portal Kariera.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?