top-image
  WSTECZ

  Sii na 600Minutes Executive IT – dowiedz się więcej o Hosted Roundtable w Kopenhadze

  Wielkimi krokami zbliża się duńska konferencja 600Minutes Executive IT, której jesteśmy oficjalnym sponsorem. Jest to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi menedżerów najwyższego szczebla z największych skandynawskich spółek – na co dzień decydujących o rozwiązaniach i systemach IT w swoich organizacjach. 21 września uczestnicy 600Minutes Executive IT wezmą udział w moderowanym przez Sii panelu dyskusyjnym tzw. Hosted Roundtable. Reprezentanci firmy odpowiedzą na pytanie ,,How to develop digital products with a nearshored vendor?”.

  Sii – lider nearshoringu IT

  Program wydarzenia jest poświęcony szeroko pojętej digitalizacji i zarządzaniu procesami IT w organizacjach.
  Tematem przewodnim naszego panelu jest ,,How to develop digital products with a nearshored vendor”. W gronie rozmówców będziemy dyskutować o tym, jakie wyzwania wpływają na podjęcie decyzji o wyborze nearshoringu jako sposobu wytwarzania produktów cyfrowych. Przeanalizujemy ryzyka i czynniki sukcesu właściwe dla tego modelu dostarczania usług, a także omówimy najważniejsze aspekty efektywnej współpracy. Udział w naszym panelu potwierdzili już m.in. Dyrektorzy IT z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Danii i znanych spółek z branży mediowej, transportowej czy ubezpieczeniowej – mówi Bartosz Borowy, Business Manager w Sii, który wystąpi na 600Minutes Executive IT w roli eksperta oraz moderatora dyskusji.

  Czym jest Hosted Roundtable?

  Hosted roundtable to rodzaj moderowanego panelu dyskusyjnego, w którym zaproszone osoby mogą wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami i wątpliwościami w kontekście ustalonego tematu przewodniego. Ekspert-moderator dba o przebieg debaty i kieruje nią, dotykając najistotniejszych elementów omawianego zagadnienia, podpowiadając ważne kwestie i stymulując aktywność wszystkich uczestników. Jest to demokratyczna forma dyskusji, swego rodzaju moderowana burza mózgów, w której każdy ma równe prawo wypowiedzi.

  Sii aktywnie angażuje się w organizowane w Danii wydarzenia, skierowane do przedsiębiorców. Podobne działania mają na celu umocnienie pozycji Sii na rynku skandynawskim. Od kilku lat kraje nordyckie są strategicznym rynkiem dla Sii, jeśli chodzi o rozwój usług w obszarze nearshoringu IT.

  Niebawem dowiecie się więcej o kolejnych wydarzeniach z naszym udziałem.

   

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?