Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
WSTECZ

Sii na 600Minutes Executive IT – dowiedz się więcej o Hosted Roundtable w Kopenhadze

Wielkimi krokami zbliża się duńska konferencja 600Minutes Executive IT, której jesteśmy oficjalnym sponsorem. Jest to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi menedżerów najwyższego szczebla z największych skandynawskich spółek – na co dzień decydujących o rozwiązaniach i systemach IT w swoich organizacjach. 21 września uczestnicy 600Minutes Executive IT wezmą udział w moderowanym przez Sii panelu dyskusyjnym tzw. Hosted Roundtable. Reprezentanci firmy odpowiedzą na pytanie ,,How to develop digital products with a nearshored vendor?”.

Sii – lider nearshoringu IT

Program wydarzenia jest poświęcony szeroko pojętej digitalizacji i zarządzaniu procesami IT w organizacjach.
Tematem przewodnim naszego panelu jest ,,How to develop digital products with a nearshored vendor”. W gronie rozmówców będziemy dyskutować o tym, jakie wyzwania wpływają na podjęcie decyzji o wyborze nearshoringu jako sposobu wytwarzania produktów cyfrowych. Przeanalizujemy ryzyka i czynniki sukcesu właściwe dla tego modelu dostarczania usług, a także omówimy najważniejsze aspekty efektywnej współpracy. Udział w naszym panelu potwierdzili już m.in. Dyrektorzy IT z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Danii i znanych spółek z branży mediowej, transportowej czy ubezpieczeniowej – mówi Bartosz Borowy, Business Manager w Sii, który wystąpi na 600Minutes Executive IT w roli eksperta oraz moderatora dyskusji.

Czym jest Hosted Roundtable?

Hosted roundtable to rodzaj moderowanego panelu dyskusyjnego, w którym zaproszone osoby mogą wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami i wątpliwościami w kontekście ustalonego tematu przewodniego. Ekspert-moderator dba o przebieg debaty i kieruje nią, dotykając najistotniejszych elementów omawianego zagadnienia, podpowiadając ważne kwestie i stymulując aktywność wszystkich uczestników. Jest to demokratyczna forma dyskusji, swego rodzaju moderowana burza mózgów, w której każdy ma równe prawo wypowiedzi.

Sii aktywnie angażuje się w organizowane w Danii wydarzenia, skierowane do przedsiębiorców. Podobne działania mają na celu umocnienie pozycji Sii na rynku skandynawskim. Od kilku lat kraje nordyckie są strategicznym rynkiem dla Sii, jeśli chodzi o rozwój usług w obszarze nearshoringu IT.

Niebawem dowiecie się więcej o kolejnych wydarzeniach z naszym udziałem.

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ