top-image
WSTECZ

Sii Wrocław od sierpnia w nowej siedzibie – do dyspozycji pracowników będzie ponad 3 500 m² powierzchni

Już w sierpniu bieżącego roku zespół Sii Wrocław przeprowadzi się do nowoczesnego biurowca West 4 Business Hub. Obecny od ponad 10 lat na dolnośląskim rynku lider IT, inżynierii i BPO zwiększy powierzchnię biurową o ponad 1 000 mkw. Aktualnie pracownicy wspólnie wybierają motyw przewodni aranżacji wnętrz. Pomysłów jest wiele – od wrocławskich stu mostów przez krasnale po cuda przyrody czy fikcyjne miejsca z książek i filmów.

Nowa, większa powierzchnia biurowa to motywacja do dalszego rozwoju. Po 7 latach spędzonych w budynku Sky Tower, zespół Sii Wrocław przenosi się do nowej lokalizacji – West 4 Business Hub.

– Zespół Sii Wrocław to już 500 specjalistów. Zatrudniamy coraz więcej osób, a liczba prowadzonych projektów stale rośnie. Konsekwencją dynamicznego rozwoju naszego oddziału była konieczność znalezienia nowego biura. Łącznie będziemy mieli teraz do dyspozycji 3 500 mkw. na jednej kondygnacji – mówi Tomasz Omieciński, Regional Director w Sii Polska.

Mimo trwającej pandemii potrzeby rekrutacyjne są duże. Specjaliści Sii Wrocław realizują projekty dla klientów z wielu sektorów, w tym takich, które są na obecną sytuację epidemiologiczną bardzo odporne. Na przykład, eksperci z wrocławskiego oddziału razem z firmą QIAGEN pracują nad oprogramowaniem do analizy obrazu DNA w czasie rzeczywistym. Dzięki partnerstwu obu firm zostaną wdrożone pionierskie rozwiązania do walki z rakiem jak również bardzo szybkie testy na obecność koronawirusa.

W tej chwili, do naszych projektów poszukiwani są przede wszystkim developerzy Python, C++, Embedded, a także Testerzy Automatyzujący. Jednak spektrum technologii, w których realizowane są projekty jest znacznie szersze – wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie w zakładce kariera.

– Proces rekrutacyjny prowadzimy w całości zdalnie, telefonicznie lub za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Oczywiście, jeśli kandydat będzie chciał się z nami spotkać osobiście w biurze, to jest taka możliwość. Organizujemy również liczne webinary, podczas których nasi pracownicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Najbliższy, na który mogę zaprosić testerów odbędzie się 18 czerwca. Zapisy już wystartowały – mówi Paulina Lichocka, Recruitment Department Manager w Sii Polska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?