top-image
WSTECZ

Sii Wrocław rozwija współpracę z rynkiem w USA

Wrocławski oddział Sii zatrudnia 200 osób. Pod koniec ubiegłego roku rozpoczął projekty IT dla klientów ze Stanów Zjednoczonych. W ostatnim czasie spółka we Wrocławiu powiększyła się o nowy zespół sprzedaży na rynkach w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Rozwój firmy i rosnąca liczba pracowników zaowocowały decyzją o zmianie lokalizacji Sii we Wrocławiu. Z początkiem lipca Sii przeprowadza się do Sky Tower. – mówi Paweł Maksymczak, Dyrektor Sii Wrocław. – Sii zajmie 25. piętro najwyższego w Polsce wieżowca biurowego. Zapewniamy naszym pracownikom najlepsze warunki do pracy, relaksujący widok z okna i mnóstwo miejsc parkingowych.

Sii umacnia także swoją pozycję na rynku wrocławskim. Do grona klientów dołączyło kilka nowych spółek, w tym m.in. Apator i Nokia Siemens Network. W związku z prowadzonymi projektami firma poszukuje do zespołu specjalistów z różnym doświadczeniem na stanowiska: programistów C++, .Net, BI Oracle, IOS & Android, analityków biznesowych, administratorów Unix, konsultantów SAP CRM i programistów RPG. Wszystkie stanowiska wymagają znajomości języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?