top-image
WSTECZ

Sii wspiera wiodącego producenta materiałów budowlanych w cyfrowej transformacji firmy – szyna Mulesoft® zautomatyzuje proces zamówień

Potrzebą naszego klienta, lidera rynku materiałów budowlanych, była automatyzacja procesu zarządzania łańcuchem dostaw. Wdrożenie przez specjalistów Sii platformy integracyjnej nowej generacji Mulesoft® było kamieniem milowym w procesie cyfrowej transformacji firmy, która zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 220 fabrykach na całym świecie, produkuje i sprzedaje swoje produkty na 5 kontynentach.

Szyna Mulesoft® będzie wykorzystywana na każdym etapie cyfrowej transformacji firmy klienta. Kluczowym był strategiczny dla klienta projekt integracji Salesforce, SAP i PIM (Product Information Management) w ramach systemu zautomatyzowanej realizacji zamówień – od przyjęcia zgłoszenia, aż po załadunek materiałów do kontenera. W ramach wsparcia Sii pomogło też przeszkolić pracownika klienta z zakresu możliwości platformy Mulesoft.

– Jednym z wyzwań było zbudowanie zespołu o niszowych kompetencjach w krótkim czasie. Dodatkowo część opóźnionych zadań, które przejęliśmy, wymagała poprawy,a mimo to ukończyliśmy wszystko na czas . Projekt był zróżnicowany technologicznie, poza Mulesoft Anypoint Platform w projekcie korzystaliśmy z Adobe DAM, Azure DevOps,  restAPI, Salesforce, SAP, ServiceNow, SOAP, system PIM – komentuje Łukasz Borowski, Business Manager w Sii.

Dla Sii był to pierwszy tak rozbudowany komercyjny projekt realizowany w technologii chmurowej Anypoint Platform. W dużej mierze wiedza ekspercka zespołu opierała się na doświadczeniach jednego z Architektów Sii, który w ramach strategii firmy budował kompetencje w technologii Mulesoft, postrzeganej jako wiodąca technologia w obszarze integracji.

– Mulesoft Anypoint Platform znajduje się w czołówce rozwiązań obszaru integracji. Pozycja ta była wypracowywana latami doświadczeń oraz słuchania klientów i społeczności programistów. Tak kompletne i dopracowane rozwiązanie daje poczucie pewności przy wymagających projektach. Przy realizacji projektu dla tego klienta mieliśmy okazję pracować zarówno przy fundamentach rozwiązania, jak i przy realizacji zamówionych funkcjonalności. W obu przypadkach osiągnęliśmy doskonałe rezultaty dzięki doświadczeniu zespołu i pozytywnej współpracy z klientem. Jako zespół wiążemy ambitne plany  związane z  Mulesoft, zarówno w obszarze kolejnych projektów jak i podnoszenia kwalifikacji w ścieżkach certyfikacyjnych – mówi Adam Buksztaler, Architekt rozwiązań w Sii.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach, które oferuje Sii Polska – skontaktuj się z nami.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?