top-image
WSTECZ

Sii z aplikacją mobilną dla ZOO

Aplikacja ZOO Wrocław Mapa, zbudowana przez programistów z Sii, proponuje 4 gotowe trasy zwiedzania ogrodu zoologicznego, które można dowolnie modyfikować, bazując na liście wszystkich atrakcji ogrodu. Program ułoży najbardziej optymalną trasę wycieczki i pokieruje nas tak, byśmy nie ominęli żadnego zwierzęcia, które chcemy zobaczyć.

Kiedy będzie karmienie hipopotamów?

W aplikacji mobilnej znajduje się także zestawienie pór karmienia poszczególnych zwierząt. Specjalny alert przypomni nam o zbliżającej się atrakcji, biorąc pod uwagę naszą odległość od miejsca karmienia. ZOO Wrocław Mapa pomoże także znaleźć najbliższe wyjście, toaletę czy restaurację, co znacznie ułatwi poruszanie się po terenie ogrodu – zwłaszcza rodzicom z dziećmi.

Pomysłodawcą, twórcą i sponsorem aplikacji mobilnej jest firma Sii – lider usług IT i inżynierii w Polsce. Pasjonujemy się nowymi technologiami. Chcieliśmy wykorzystać nasze zamiłowanie do innowacji, tworząc użyteczne narzędzie dla odwiedzających wrocławskie ZOO. – mówi Paweł Maksymczak, Dyrektor wrocławskiego oddziału Sii.

Aplikację mobilną można pobrać pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sii.wroclawzoo

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?