top-image
WSTECZ

Sii zatrudnia już 700 osób w Gdańsku

Sii, drugi największy pracodawca IT w Polsce Północnej, tylko w samym Trójmieście zatrudnia 700 osób. W ciągu roku Gdański oddział planuje przyjąć  kolejnych 100 programistów. W całej Polsce w Sii pracuje już 2 500 specjalistów. Spółka właśnie rozpoczyna rekrutację do nowych międzynarodowych projektów informatycznych. Oprócz osób z trójmiejskiego rynku pracy, Sii przyciąga do Gdańska specjalistów z całej Polski – oferuje pakiety relokacyjne i pomoc w przeprowadzce.

W związku z rozwojem i ekspansją zagraniczną, firma poszukuje kolejnych pracowników. Jak poinformował dyrektor Sii Gdańsk, Michael Desmurs – W ciągu 12 miesięcy powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy dla ekspertów IT. Nowo zatrudnieni będą realizować projekty dla naszych klientów – globalnych marek z branży finansowej i zagranicznych domów mediowych. Nasze plany zakładają, że w ciągu 5 lat, w Sii Gdańsk będzie pracować 1100 osób.

Na pracę w Sii mogą liczyć przede wszystkim doświadczeni programiści .NET, ASP.NET, Java, PHP, Python, Magento, C++, czy technologii mobilnych, jak Xamarin, a także specjaliści DevOps. Nie zabraknie ofert dla testerów automatycznych i manualnych. Poszukiwani są również kierownicy projektów, analitycy i Scrum Masterzy. Osoby z 2-3 letnim doświadczeniem w programowaniu również mogą liczyć na posadę.

– Pomimo tego, że jesteśmy ogromną firmą, Sii nie jest stereotypową korporacją. Stawiamy na relacje i luźną, przyjazną atmosferę w pracy. Naszym atutem są ciekawe, różnorodne projekty, które realizujemy na prawie wszystkich kontynentach, dlatego w Sii nie ma czasu na nudę. Umożliwiamy rozwój kariery od programisty, po architekta systemów, dostęp do wielu technologii oraz pracę w dojrzałym zespole agile’owym – mówi Alicja Sawicka, Kierownik Działu Rekrutacji i HR.

Wiosną 2017 Sii Gdańsk przeniesie swoje biuro do powstającego właśnie, najwyższego wieżowca w Trójmieście – Olivia Star w kompleksie Olivia Business Centre. Kompleks został zaprojektowany na wzór siedzib gigantów z Doliny Krzemowej. Biuro Sii zajmie powierzchnię 6 tys. m kw. i będzie wyposażone w atrakcje, jakich nie powstydziłby się słynący z kreatywnych rozwiązań Google, czy Facebook, jak np. zjeżdżalnia łącząca piętra.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?