top-image
WSTECZ

Sii złotym sponsorem konferencji DataMass

W dniach 29-30 września w Gdańsku odbędzie się konferencja DataMass. Złotym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Sii.

DataMass to konferencja techniczna poświęcona wymianie wiedzy i doświadczeń w dziedzinie Big Data i analityki danych. Jej główną ideą jest promowanie wiedzy i doświadczeń w zakresie projektowania i wdrażania narzędzi do analizy dużych zbiorów danych liczonych w terabajtach. Drugim nie mniej istotnym elementem jest stworzenie synergii pomiędzy biznesem, skupionym na tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań klasy Enterprise z obszaru analizy danych a doświadczeniem i wiedzą środowiska akademickiego.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się na co dzień tematyką Big Data – zarówno do managerów wdrażających w swoich firmach rozwiązania klasy BI, jak i inżynierów, którzy je implementują i rozwijają. Podczas dwóch dni DataMass odbędzie się szereg wykładów oraz całodziennych warsztatów. Wśród prezentowanych tematów znajdą się między innymi:

  • Machine Learning for Big Data in SQL Server – Łukasz Grala (Data Scientist as a Service)
  • Hadoop and its alternatives: deploying Lambda architecture on top of Microsoft Azure platform – Michał Żyliński (Microsoft)
  • Machine Learning – the basics for building a product – Claudio Villar (AirHelp)
  • Druid – Scalable OLAP – Tomasz Szczechura (Grupa Wirtualna Polska)
  • Managing large (and small) R based solutions with R Suite – Wit Jakuczun (WLOG Solutions)
  • Designing for business: Customer-centric self-service BI – Michał Adamski (DNVGL)

Dzięki coraz większej dostępności rozwiązań klasy BI, wiele organizacji już standardowo wykorzystuje narzędzia do zaawansowanej analizy danych w swojej codziennej pracy. Firma Sii – specjalizująca się w dziedzinie BI, świadcząca usługi m.in. z zakresu analityki i data miningu, systemów raportowania oraz czyszczenia i korygowania danych (data cleaning), postanowiła dołączyć do konferencji DataMass jako jej złoty partner. Głównym celem jest tu wsparcie wydarzenia promującego wymianę wiedzy i doświadczeń w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Więcej informacji na temat DataMass oraz prelegentów, a także szczegółowy grafik, można znaleźć na stronie wydarzenia. Zapraszamy do zapisów. Udział w konferencji jest płatny.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?