Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
WSTECZ

Siinspiration – relacja z wydarzenia i wywiady ze zwycięzcami 

Sii stale docenia członków kadry kierowniczej i zaprasza ich do udziału w Weekendzie Menedżerskim Sii. Spotkanie Siinspiration to nie tylko okazja do prezentacji bieżących wyników, ale przede wszystkim szansa na wzajemną wymianę wiedzy oraz doświadczeń. Majowe spotkanie to również miejsce prezentacji standardów pracy, dobrych praktyk czy studiów przypadku, które są wysoko oceniane przez Klientów i Partnerów.

 

Jak co roku, Hotel Warszawianka gościł blisko 300 menedżerów, którzy spotkali się, by omówić plany firmy oraz cele na kolejny rok. Jednak, jak podkreślają sami uczestnicy, Siinspiration to przede wszystkim miejsce wymiany doświadczeń oraz wzajemnej inspiracji.

Sami menedżerowie zgodnie podkreślają, że ważnym elementem dorocznych spotkań jest również networking oraz możliwość lepszego poznania innych Pracowników firmy. Zespół Sii tworzą rynkowi eksperci z wielu dziedzin, a bezpośrednie spotkania ułatwiają wzajemną komunikację. Na co dzień członków poszczególnych zespołów dzielą często dziesiątki kilometrów, dlatego członkowie kadry menedżerskiej przykładają tak dużą wagę do zacieśniania relacji oraz bezpośredniej komunikacji.

Podczas eventu zostały przyznane także nagrody dla najlepszych. Tytuł MVP, czyli Most Valuable Player, tym razem otrzymał Grzegorz Brzostowski, ‎Business Unit Director w Sii. Wyróżnił się on jako lider, który swoją wyjątkową pasję i doświadczenie wykorzystuje, by każdego dnia pomagać swoim współpracownikom wzrastać razem z firmą – również w międzynarodowym wymiarze.

Zachęcamy do obejrzenia filmów oraz galerii z nagrodzonymi. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Nagrody przyznano w następujących kategoriach:

VIDEO nagroda magda

Najlepsza realizacja misji Sii – Magdalena Oshikoya

VIDEO Bbes project

Najlepszy Projekt Dostarczony – Service Desk

VIDEO wojciech

Najlepszy Sales – Wojciech Drescher

VIDEO marcin nagroda

Najlepsze Centrum Kompetencyjne – Testing

VIDEO nagroda grzegorz

Most Valuable Player – Grzegorz Brzostowski

ZDJ najlepszy eb
Najlepszy Employer Branding – Sii Gdańsk i Łódź

ZDJ hr
Najlepszy Dział Rekrutacji i HR – Sii Lublin

ZDJ 2
Najlepszy Dział Administracji i Rozliczeń – Sii Warszawa

ZDJ szymon bochniak
Najlepszy Konsultant Pre-sales / Architekt Rozwiązań – Szymon Bochniak

ZDJ marcin kozlowski
Najlepszy TL / SDM / PM – Marcin Kozłowski

ZDJ najlepszy bu
Najlepszy Business Unit – BU Telco & International – Sii Wrocław

ZDJ najlepszy site
Najlepszy Site – Sii Gdańsk i Lublin

Każdego roku na spotkaniach menedżerskich gromadzi się coraz większa liczba przedstawicieli kadry zarządzającej z całego kraju. W przyszłym ma być podobnie – do firmy dołączają kolejni eksperci branży IT, a największe talenty Sii obejmują stanowiska kierownicze. To również doskonały dowód na to, jak dynamicznie rozwija się firma, która już teraz jest czołowym pracodawcą polskiej branży IT.

Siinspiration to nie tylko okazja do wymiany wiedzy i networkingu, ale i świetnej zabawy! Kulisy tego wydarzenia zobaczycie na filmie “Making of”!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ