top-image
WSTECZ

Specjaliści Sii dzielą się wiedzą – zapraszamy na spotkanie PDC

Z początkiem września PLSSUG / PDC – Stowarzyszenie Użytkowników SQL Server, rozpoczęło nowy sezon comiesięcznych spotkań w w całym kraju. Niemal wszystkie lokalizacje, to miasta w których znajdują się oddziały firmy Sii.

Inżynierowie Sii rozpoczęli już czynny udział w spotkaniach Społeczności PLSSUG, występując w roli prelegentów. W trakcie inauguracji sezonu w Warszawie 7 września 2017, jeden z naszych Inżynierów opowiedział zebranym o klastrach Azure HDInsight, przybliżając ich funkcje oraz zastosowanie w różnych scenariuszach biznesowych.

Już 26 września 2017 odbędzie się spotkanie w Krakowie, na którym opowiemy o rozwiązaniach Business Intelligence opartych na Hadoop (w implementacji HDInsight). Tym razem w roli prelegenta wystąpi Leszek Kwaśniewski, inżynier ds. oprogramowania w Sii.

PLSSUG / PDC (dawniej Polish SQL Server User Group, obecnie Polish Data Community), to społeczność ponad 1500 Pasjonatów SQL Server w Polsce i za granicą, organizująca lokalne spotkania off-line, oraz on-line z prelegentami z całego świata. Są one dostępne dla członków stowarzyszenia. Również SQLDay – Święto SQL Server w Polsce jest organizowane przez PLSSUG / PDC.

Uczestnictwo w spotkaniach PLSSUG jest otwarte – należy jedynie zarejestrować się na platformie Meetup (www.meetup.com/PLSSUG).

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?