Sprzedaż detaliczna i dobra konsumenckie

W wyniku ostatniego załamania na rynkach, firmy z branży detalicznej znajdują się pod ogromną presją cięcia kosztów i walki o dodatnie ROI przy jednoczesnym dbaniu o wysoką jakość obsługi i utrzymanie Klientów. Zatem wyzwania, przed którymi stoją dziś detaliści, to nie tylko rozumieć i nadążać za zmianami w zachowaniu klientów, zarządzać łańcuchami dostaw, tak aby błyskawicznie dostarczać produkty zgodnie ze strategią wielokanałowości, ale również mieć pod kontrolą koszty.

 

Sii Polska jest Złotym Partnerem firmy Microsoft w obszarze systemów ERP. Oferujemy całościowe rozwiązanie dla branży Retail – Microsoft Dynamics AX – które obsługuje kompletny proces sprzedaży detalicznej: od systemów kasowych, przez zaawansowane narzędzia do zarządzania sklepem, personelem i łańcuchem dostaw, aż po pełną integrację z modułem finansowo-księgowym i potężne narzędzia BI wspierające decyzje biznesowe. Dodatkowym atutem rozwiązania jest łatwa konfiguracja POS, która pozwala na wprowadzanie nowych produktów na rynek szybciej niż konkurencja.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu,

Rafał Barnowski
Rafał Barnowski Practice Sales Manager to@domain

Wybierz Sii polska

  • Doświadczony zespół konsultantów, architektów i programistów, gotowy do podjęcia natychmiastowej współpracy.
  • Złoty Partner Microsoft ERP.
  • Wiodący Partner Microsoft w sektorze Retail.
  • Kluczowy dostawca rozwiązań umożliwiających: Zarządzanie Produktami, Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Zarządzanie Sklepem, Zarządzanie Pracownikami, Zarządzanie Zamówieniami/Zatowarowanie, Systemy Kasowe (POS), Wielokanałowość, Merchandising, E-commerce.

Nasza oferta dla

Modele WspółpracyZawsze dostosowujemy się do potrzeb Klienta

Nasze referencje

Nasi klienci Oni nam zaufali:

Wyślij wiadomość

KONTAKT