top-image
WSTECZ

Sukces Sii w konkursie CEE Shared Services and Outsourcing Awards

W tegorocznej edycji konkursu firma Sii zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii IT services firm of the year – Poland, powtarzając tym samym sukces z roku poprzedniego.

CEE Shared Services & Outsourcing Awards – konkurs organizowany przez grupę Biznes Polska, ma na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora usług współdzielonych i outsourcingu w Europie Środkowej i Wschodniej.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 2 lutego 2017 roku, niezależne jury ogłosiło 25 najważniejszych firm regionu – zwycięzców konkursu, docenionych za wkład w rozwój sektora usług biznesowych w roku 2016. Decyzja nie była łatwa, na tzw. krótką listę dostało się aż 129 światowej klasy przedsiębiorstw.

5 edycja gali, którą poprzedziły tematyczne panele dyskusyjne, zgromadziła najważniejsze osobistości sektora Shared Services i BPO regionu. W sumie było to ponad 300 gości, przedstawicieli 139 firm z 23 krajów.

Europa Środkowo – Wschodnia jest znana na świecie jako centrum usług współdzielonych i outsourcingowych najwyższej klasy, a Polska jest uważana za najważniejszą lokalizację dla tego sektora w regionie.

Więcej o wydarzeniu i zwycięzcach tegorocznej edycji konkursu można przeczytać na CEE Shared Services & Outsourcing Awards.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?