top-image
WSTECZ

Techniczna wiedza na wyciągnięcie ręki – Sii organizuje cykl meetupów w całej Polsce

Qlik Sense dla developerów Qlikview, robotyzacja procesów biznesowych czy meandry nowoczesnego C++ – to tylko część z tematów, które zostały poruszone na meetupach organizowanych przez Sii. W ostatnim kwartale odbyło się ich aż 20, a eksperci firmy szykują się już do kolejnych.

Meetupy organizowane są w większości miast, w których działa Sii. Każde spotkanie to jedna lub dwie prezentacje techniczne prowadzone przez ekspertów firmy i ciekawe branżowe dyskusje. Tematyka wystąpień jest bardzo szeroka i zazwyczaj skierowana do osób posiadających już doświadczenie w danym obszarze. Ostatnie meetupy poświęcone były m.in. IoT, Tricentis Tosca, RPA, technologii .NET i systemom wbudowanym.

Wielu ekspertów Sii działa aktywnie w środowisku IT czy Inżynierii. Chętnie dzielą się wiedzą na konferencjach oraz szkoleniach, wymieniają się poglądami i dyskutują o przyszłości branży. Byli dla nas motywacją do organizacji cyklu meetupów. Chcemy dzielić się doświadczeniem nie tylko wewnątrz firmy, ale także aktywnie działać w całym środowisku. Takie spotkania to doskonała okazja do rozwoju, poszerzania wiedzy i nawiązywania nowych kontaktówmówi Wojciech Dreja, Dyrektor Rekrutacji w Sii. 

Jak dołączyć do spotkań Sii?

Meetupy odbywają się w biurach Sii i są darmowe dla uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona – żeby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się na dedykowanej mu stronie. Miejsca rozchodzą się bardzo szybko, dlatego warto na bieżąco śledzić zapowiedzi eventów. Informacje o wszystkich nadchodzących wydarzeniach Sii można znaleźć w specjalnej grupie na Facebooku.

Spotkania to także okazja, by dowiedzieć się więcej o pracy w firmie na co dzień, zwiedzić lokalne biuro Sii oraz porozmawiać o nowych możliwościach rozwoju.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?