top-image
WSTECZ

To już trzecia edycja Let’s Code – zapraszamy do rejestracji

Od 19 do 20 listopada w 8 miastach w Polsce przez 24 godziny zespoły pasjonatów programowania będą tworzyły aplikacje użytku społecznego. Za tę, która uznana zostanie za najlepszą, zespół otrzyma 10 000 złotych. Rywalizacja odbywa się w ramach nocnego konkursu programistycznego Let’s code, organizowanego przez firmę Sii w jej 8 biurach w Polsce: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.  

Let’s Code organizowany jest przez Sii już po raz trzeci. W tym roku organizatorzy zaproponowali uczestnikom konkursu stworzenie aplikacji na 1 z 3 wybranych tematów.

Pierwszy z nich to aplikacja, mająca służyć bezpieczeństwu lokalnemu. Każdy z nas chce, aby nasze najbliższe otoczenie było bezpiecznym miejscem, w którym będziemy się czuli komfortowo. Uczestnicy, wybierając ten obszar tematyczny, będą mieli wpływ na przestrzeń w której żyjemy.

Kolejną propozycją jest aplikacja zrzeszająca ludzi – dzięki niej zorganizujemy np. wspólny wyjazd na wakacje, czy po prostu wspólne spotkanie. To tylko kilka z możliwości – liczymy na kreatywność uczestników Let’s Code!

Trzeci temat, jaki proponujemy naszym uczestnikom, to aplikacja z obszaru biznesowego. Każdy biznes w obecnych czasach wymaga wsparcia nowych technologii. Począwszy od małych firm, a kończąc na dużych korporacjach. Z niecierpliwością czekamy na aplikacje z tego obszaru!

Stworzone aplikacje zostaną wstępnie ocenione przez jury, składające się zarówno z osób z wiedzą techniczną, jak i z osób, które ocenią przydatność społeczną i biznesową aplikacji. Aplikacje zaprezentowane na etapie lokalnym trafią do drugiego etapu, w którym zwycięską appkę wybiorą internauci w głosowaniu online na stronie internetowej Let’s Code: http://letscode.sii.pl

Poza interesującą tematyką, do udziału w konkursie zachęca możliwość wygrania wartościowych nagród. W pierwszym etapie członkowie najlepszych drużyn, wybranych w każdym z 8 miast, otrzymają słuchawki Bose – SoundLink. W drugim etapie konkursu autorzy zwycięskiej aplikacji otrzymają od firmy Sii nagrodę główną – 10 000 zł.

Aby zapisać się na konkurs, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się pod adresem www.letscode.sii.pl/rejestracja. Zapisy są otwarte od 03 października do 10 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona – warto więc zawczasu zarezerwować sobie możliwość stworzenia wartościowej aplikacji i zgarnięcia atrakcyjnych nagród.

Szczegółowych informacji o konkursie udzielają koordynatorzy konkursu, wystarczy napisać na adres: letscode@pl.sii.eu.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?