top-image
WSTECZ

To już trzecia nagroda dla Sii w 2016 – Sii najlepszym dostawcą usług IT w Polsce!

4 lutego 2016 w hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której po raz 3 przyznano nagrody CEE Shared Services & Outsourcing Awards. Sii zwyciężyło w kategorii firm świadczących usługi IT w Polsce!

Nagroda CEE Shared Services & Outsourcing Awards przyznawana jest najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom sektora outsourcing i usług współdzielonych regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Nagroda przyznana została przez kapitułę składającą się z  ponad 30 osobistości świata biznesu.

W uroczystej gali oraz poprzedzającej ją forum, uczestniczyło 275 przedstawicieli kadry zarządzającej z 21 krajów z całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Indii.

Nagrody przyznano w 26 kategoriach, w sumie nominowano 179 miast, firm i osób indywidualnych  – przedstawicieli biznesu regionu Europy Środkowo–Wschodniej. W swojej kategorii –  IT Services  Firm of the Year – Poland (Dostawcy usług IT w Polsce), Sii konkurowała z takimi firmami jak: ATOS IT Services, Connectis Warsaw i Century Link.

Więcej informacji o CEE Shared Services & Outsourcing Awards znajdziecie pod:

http://ceeoutsourcingawards.com/2016/winners.html

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?