top-image
WSTECZ

Już trzy nagrody dla Sii w tym roku!

————————————————-                            Ten rok zaczął się dla Sii wyjątkowo! Okrągły jubileusz to okazja do świętowania, tym bardziej, że zbiegł się z szeregiem nagród, które otrzymaliśmy. Od początku 2016 roku zdobyliśmy już trzy statuetki: Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce, Outsourcing Stars oraz CEE Shared Services & Outsourcing Awards! Jesteśmy dumni z tych wyników, ponieważ wszyscy ciężko na niego pracowaliśmy, a nagrody dotyczą różnych obszarów działalności firmy. Sprawdźcie, jakie mocne strony w Sii dostrzegły jury tych konkursów!

Najlepsze Miejsce Pracy 2015

Nagrodę w konkursie AudIT oraz tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w IT Sii otrzymało już po raz czwarty z rzędu! Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ przyznawana jest na podstawie anonimowej ankiety pracowników. W badaniu brany jest pod uwagę ich poziom satysfakcji z pracy, zaangażowanie oraz czynniki motywacyjne.

Wyniki ankiety wskazują, że większość pracowników jest zadowolona z pracy w Sii, co jest dla nas szczególnie ważnym wynikiem. Potwierdza to poziom indeksu TRI*M, który dla Sii wynosi 91. Przeczytajcie na ten temat więcej i sprawdźcie, ile procent pracowników to entuzjaści (link).

W tym roku otrzymaliśmy także nagrodę dla najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu IT w Polsce – Outsourcing Stars. Wręczenie statuetki miało miejsce podczas uroczystej Gali Outsourcing Stars, w której udział wzięli przedstawiciele rządu, samorządów, ludzie świata nauki i biznesu z Polski i zagranicy.

Nagroda-outsourcing-stars-2015_dla Sii

W gali wzięło udział w sumie ponad 300 gości z 15 krajów. Patronem honorowym konkursu było Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Związek Banków Polskich. Co powiedziała Emilia Iwińska, odbierając nagrodę? 🙂 Przeczytajcie (link).

Sii zostało docenione także przez kapitułę składającą się z ponad 30 osobistości świata biznesu! Otrzymaliśmy nagrodę CEE Shared Services & Outsourcing Awards przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom sektora outsourcing i usług współdzielonych regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Nagroda

W uroczystej gali oraz poprzedzającej ją forum uczestniczyło 275 przedstawicieli kadry zarządzającej z 21 krajów z całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Indii. Z kim konkurowaliśmy? Sprawdźcie (link).

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest doceniana, szczególnie w obszarach employer brandingu i rozwoju. Nie spoczywamy jednak na laurach, zawsze może być lepiej, zatem: do pracy! 🙂

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?