top-image
WSTECZ

Trzecia edycja Get.NET w Łodzi już 18 kwietnia

Po dużym sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się rok temu w Łodzi, oraz drugiej edycji jesiennej w Gdańsku, Get.NET wraca do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W tym roku zaplanowanych jest 10 prelekcji. W tej edycji możemy liczyć na zdecydowany akcent kobiecy: Key Speakerem konferencji będzie Iris Classon, znana na całym świecie Microsoft MVP. Wystąpi także międzynarodowy ekspert ds. bezpieczeństwa i Microsoft MVP – Paula Januszkiewicz. Wśród prelegentów znajdą się także Jakub Gutkowski, Maciej Aniserowicz, Szymon Pobiega, Jakub Bińkowski, Jakub Waliński, Michał Bartyzel, Bartosz Adamczewski i Szymon Kulec.

Konferencja Get.NET to wspaniała inicjatywa ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród polskiej społeczności programistycznej. Jest to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że odbywa się dwa razy do roku w dwóch miastach Polski. Z ogromną przyjemnością uczestniczę w tym przedsięwzięciu, uzupełniając grono znanych i profesjonalnych prelegentów. Get.NET daje świetną okazję podzielenia się wiedzą oraz porozmawiania w mniej oficjalnych okolicznościach z innymi programistami. – mówi Maciej Aniserowicz, programista, blogger i twórca podcasta programistycznego DevTalk, który już po raz trzeci będzie prelegentem na konferencji.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. ASP vNext, architektura w Azure, Agile, False Sharing (.NET/JVM) & Cache Friendly Programming, Cache http i wiele innych. Szczegółowy program konferencji i rejestracja dostępne będą wkrótce na stronie https://konferencjaget.net/ Zapraszamy do śledzenia strony.

Get.NET skierowane jest do zawodowych programistów, a także studentów, wykładowców akademickich i pozostałych osób interesujących się tą technologią i pokrewnymi – mówi Maciej Topczewski, Dyrektor Sii w Łodzi. – To wydarzenie łączy środowisko – przyjedzie do nas 10 prelegentów polskich i zagranicznych, jak również ponad 300 uczestników. Gwarantujemy świetną i twórczą atmosferę, która sprzyja dzieleniu się wiedzą. Opinie uczestników poprzednich edycji to potwierdzają. Zapraszamy serdecznie!

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma Sii. Partnerami zostali: Microsoft, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódzka Grupa Profesjonalistów IT & .NET, Młodzi w Łodzi, Kenis.pl, Helion, DarkFrame, DevTalk.pl. Patronem medialnym jest „Computerworld”.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?