top-image
WSTECZ

W 2015 roku Sii prześcignęła nawet Gazele Biznesu!

Już po raz piąty Sii została uhonorowana zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce.

Ranking  Gazeli Biznesu dla Polski tworzony jest przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland na podstawie danych finansowych przedsiębiorstw i publikowany przez Puls Biznesu. Jak czytamy na stronie magazynu:

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która, dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów”.

Taka właśnie jest Sii – wzrost przychodów firmy w najnowszym rankingu, obliczony na podstawie danych finansowych z lat 2012 – 2014, wyniósł 169%! To imponujący wynik, wydaje się jednak, że Sii rozwija się tak szybko, że prześciga nawet Gazele! Z obrotem na poziomie ponad 300 mln PLN i ogromnym skokiem zatrudnienia w roku 2015, już wkrótce może się okazać, że ramy sektora małych i średnich przedsiębiorstw są dla nas za ciasne.

Statuetkę, podczas uroczystej gali, w której uczestniczyli przedstawiciele biznesu oraz lokalnych władz, która odbyła się 9 marca w Warszawie, odebrała Emilia Iwińska – szefowa działu Marketingu i Wsparcia sprzedaży Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?