top-image
WSTECZ

Z inspiracji Google – Sii w Gdańsku tworzy kreatywne biuro ze zjeżdżalnią

Za 6 miesięcy Sii Gdańsk przeprowadzi się do najwyższego w Trójmieście, nowoczesnego biurowca Olivia Star w kompleksie Olivia Business Centre. W ciągu pół roku drugi największy pracodawca IT w Polsce Północnej stworzy kreatywne wnętrza inspirowane siedzibami gigantów z Doliny Krzemowej. Trwają prace nad aranżacją stref pracy, relaksu, sportu oraz budową zjeżdżalni łączącej sąsiadujące piętra.

Celem firmy jest stworzenie najwygodniejszego i najbardziej nowoczesnego miejsca pracy, które w ciągu 5 lat ma pomieścić blisko 1 100 pracowników. W maju 2017 ponad 700 inżynierów zajmie 5 pięter biurowca o łącznej powierzchni 6 500 m kw. W nowym biurze Sii powstanie siłownia, ścianka wspinaczkowa, pokoje relaksu oraz strefy gier i zabaw ze stołami do bilarda, ping ponga i konsolami do gier, pokój dla karmiących matek, przestrzeń dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Michael Desmurs, dyrektor Sii Gdańsk mówi – Nasze biuro będzie przede wszystkim miejscem pracy, w którym prowadzimy zaawansowane technologicznie projekty IT. Wiemy jednak, że komfortowe warunki, integracja zespołu i możliwość zregenerowania sił przyczyniają się większego zadowolenia, satysfakcji oraz przede wszystkim większej efektywności pracowników. Wówczas ci silniej identyfikują się z pracodawcą, są bardziej zmotywowani i dzięki temu wszyscy na tym korzystamy.

W Olivia Star powstanie przyjazne pracownikom biuro, które będzie wyróżniać się wśród firm IT w Polsce. Powierzchnie biurowe, które składają się wyłącznie ze standardowych miejsc do pracy jak biurka i fotele, to już przeżytek.

Do przeprowadzki Sii zostało już niewiele czasu, dlatego prace nad aranżacją wnętrz są zaawansowane. Oficjalne otwarcie nowej siedziby w Olivia Star planowane jest na maj 2017.

Zatrudniając w Polsce blisko 2 700 najwyższej klasy inżynierów IT, Sii jest najszybciej rozwijającą się firmą z sektora IT i inżynierii przemysłowej. Spółka posiada 8 biur w największych miastach w Polsce. Sii realizuje międzynarodowe projekty dla klientów z całego świata. Do prowadzonych aktualnie projektów Sii Gdańsk poszukuje doświadczonych programistów, testerów, analityków, architektów systemu, automatyków i robotyków.

New Sii office in Gdansk

Recepcja Sii Gdansk

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?