top-image
  WSTECZ

  WEEKEND MENADŻERSKI 2016 – RELACJA Z ROZDANIA NAGRÓD SII

  Maj w kalendarzu Sii już na stałe zapisał się jako miesiąc Weekendu Menadżerskiego. Jest to coroczny wyjazd menadżerów firmy z całej Polski. Wyjazd ten jest bardzo dobrą okazją na uhonorowanie najlepszych pracowników oraz wręczenie nagród, które przyznawane są przez Gregoire’a Nitota oraz dyrektorów z centrali Sii.

  Jak co roku przyznano nagrodę za najlepszą realizację misji Sii: „Power People – identyfikowanie i promowanie najlepszych”. Nagroda ta trafiła w ręce CIO – Michała Kopczyńskiego, który w ciągu ostatniego roku z sukcesem promował najlepszych członków swojego zespołu.

  Jedną z najważniejszych nagród przyznawanych przez Gregoire’a Nitota jest Most Valuable Person Sii. W 2016 roku ten tytuł trafił do 2 osób: Pauliny Ryczkowskiej, Power User Administracji oraz Ewy Cieślińskiej, Sales, Team Leader, SDM Power User.

  Nagrodę dla najlepszego działu rekrutacji otrzymał Dział Rekrutacji i HR Sii Warszawa. Nagroda ta została przyznana na podstawie analizy wszystkich współczynników rekrutacyjnych, a także zaangażowania w rozwój systemu SiiRM.

  Pośród wielu prowadzonych projektów w Sii w ubiegłym roku, jeden z nich zasłużył na specjalne wyróżnienie oraz tytuł najlepszego wdrożonego projektu. Jest to projekt prowadzony dla Klienta ThysenKupp – nagrodę odebrał Błażej Dziąg.

  Przyznaliśmy również nagrodę dla najlepszego Team Leadera / SDM – uhonorowany tym tytułem został Damian Gmyrek z Sii Kraków!

  Podczas rozdania nagród nie mogło zabraknąć również nagrodzenia osób technicznych, a dokładnie naszych najlepszych architektów.  W tym roku ten tytuł otrzymali Michał Jasiorowski oraz Łukasz Pietrzak.

  Została również wręczona nagroda za najlepiej prowadzone działania Employer Branding. Już drugi rok z rzędu nagroda ta trafiła do Sii Gdańsk, za wszystkie inicjatywy – w tym kampania Sii Senior oraz konferencja Get.Net.

  Kolejną nagrodą przyznawaną corocznie jest nagroda dla najlepszego działu administracji. Tu również po raz kolejny otrzymał ją dział Administracji z Wrocławia. Oceniane były tu głównie takie czynniki jak terminowość, jakość dostarczanych dokumentów oraz całokształt pracy.

  Najbardziej wyczekiwana nagrodą, przyznawaną co roku jest nagroda dla najlepszego oddziału Sii w Polsce. W tym roku odebrał ją oddział Kraków, za największy wzrost w ostatnim roku.

  Po raz pierwszy na tegorocznym Weekendzie Menadżerskim przyznano nagrodę dla najlepszej praktyki – tytuł ten trafił do Praktyki Digital, której Dyrektorem jest Dariusz Adamowski.

  Co roku również przyznawana jest nagroda dla najlepszego klienta Sii – w tym roku wybraliśmy aż 2 laureatów – ABB oraz DFC. Są to Klienci z którymi współpraca rozwija się dynamicznie, poszerzane są modele współpracy oraz widoczne są dobre perspektywy rozwoju.

  Na każdym Weekendzie Menadżerskim przyznawaliśmy jedną nagrodę za najlepsze wyniki sprzedażowe. W tym roku ze względu na wiele metod współpracy z klientami bardzo ciężko było jednogłośnie wybrać zwycięzcę. Postanowiliśmy w związku z tym uhonorować 6 osób, które wyróżniały się osiągnięciami i wynikami przy współpracy z klientami. A są to: Przemysław Saniak, Grzegorz Brzostowski, Szymon Dziubek, Agata Kostecka, Beata Kasprzyk oraz Szymon Karaś.

   

  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?