top-image
WSTECZ

Wizdom – nowe rozwiązanie typu Intranet w portfolio Sii

Dbając o sukcesywne poszerzanie portfolio oferowanych usług i rozwiązań, firma Sii nawiązała partnerstwo z duńską firmą WEBTOP, specjalizującą się dostarczaniu rozwiązań typu Intranet dla Office 365 i SharePoint.

Strategiczny produkt firmy Webtop – Wizdom, to kompleksowe rozwiązanie intranetowe, które można dopasowywać do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki szeregowi dodatkowych funkcji i aplikacji.

Platforma Wizdom powstała na bazie doświadczeń firmy, zdobytych podczas współpracy z setkami firm na całym świecie, a jej głównym założeniem było stworzenie intuicyjnego środowiska pracy, które podniesie jakość komunikacji a także ułatwi i zwiększy wydajność wykonywanych zadań związanych z codzienną pracą.

Wizdom łączy zalety rozwiązań customowych oraz standardowych rozwiązań „pudełkowych” – elastyczność w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i stosunkową łatwość dalszej rozbudowy, dzięki dodatkowym aplikacjom i rozszerzeniom, z szybkością wdrożenia.

Produkt Webtop zdobywa coraz większą popularność wśród przedsiębiorstw. Na całym świecie korzysta z niego już ponad 400 000 użytkowników w 200 firmach, a w niezależnym przewodniku ClearBox consulting, firmy consultingowej, specjalizuje się w rozwiązaniach intranetowych, Wizdom zostało najwyżej ocenionym rozwiązaniem pod klucz dla SharePoint.

Platforma Wizdom to nowa pozycja w ciągle rozbudowywanym portfolio Centrum Kompetencyjnego SharePoint. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Sii z zakresu technologii SharePoint.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?