top-image
WSTECZ

Women in IT powered by Sii – czyli spotkania dla pasjonatek IT

Już 23 marca, w 5 biurach Sii równocześnie, odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Women in IT powered by Sii – ekspertki dla kobiet, które kochają nowe technologie.

Cykl powstał z myślą o programistkach, testerkach, analityczkach, kierowniczkach projektów, studentkach kierunków związanych z IT i wszystkich innych kobietach zainteresowanych nowymi technologiami.

Spotkania, które odbędą się równocześnie w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Krakowie, będą okazją do wzięcia udziału w prezentacjach ekspertek i zdobycia cennych informacji ze świata IT z pierwszej ręki, a także do wymiany doświadczeń z koleżankami z branży.

W Warszawie, Agnieszka Święcińska zdradzi tajniki administrowania systemami, we Wrocławiu dowiemy się o co właściwie chodzi z tak popularnym ostatnio Business Intelligence. W Łodzi, Małgorzata Chanczak, zajmie się obalaniem mitów na temat kobiet w IT i opowie o tym, czy dyplom z informatyki jest konieczny, aby robić karierę w IT, a Joanna Sokołowska, zaprezentuje urządzenia mobilne w chmurze. W Gdańsku Aleksandra Czerwińska przedstawi najlepsze praktyki w kodowaniu, a w Krakowie Maja Szwajcowska opowie o blaskach i cieniach pracy grafika w dziale IT.

To tylko wybrane tematy prezentacji przygotowanych dla uczestniczek Women in IT powered by Sii. Pełny program wydarzenia w każdym z miast, szczegółowe informacje, a także zapisy są dostępne na stronach:

WARSZAWA ➡ https://SIIwomeninit-WARSZAWA.evenea.pl/

WROCŁAW ➡ https://SIIwomeninit-WROCLAW.evenea.pl/

GDAŃSK ➡ https://SIIwomeninit-GDANSK.evenea.pl/

ŁÓDŹ ➡ https://SIIwomeninit-LODZ.evenea.pl/

KRAKÓW ➡ https://SIIwomeninit-KRAKOW.evenea.pl/

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 17:00.

Po prezentacjach uczestniczki będą miały okazję zwiedzić biura Sii.

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?