top-image
  WSTECZ

  Women in IT powered by Sii już po raz drugi

  22 marca w sześciu oddziałach Sii odbędzie się meetup z cyklu Women in IT powered by Sii – ekspertki dla kobiet, których pasją są nowe technologie. Uczestniczki czeka solidna dawka wiedzy i networking.

  Tegoroczna edycja to już drugie spotkanie z cyklu Women in IT powered by Sii. Cykl powstał z myślą o programistkach, testerkach, analityczkach, kierowniczkach projektów, studentkach kierunków związanych z IT i wszystkich innych kobietach zainteresowanych nowymi technologiami. Tym razem meetupy odbędą się w sześciu biurach Sii – w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Będzie to okazją do wzięcia udziału w prezentacjach ekspertek specjalizujących się w różnych obszarach IT i wymiany doświadczeń z koleżankami z branży.

  Przekrój tematów wybranych przez prelegentki jest bardzo szeroki. W Gdańsku Anna Szopińska, Kierownik ds. zarządzania dostarczaniem usługi, wyjaśni „Jak (nie) robić projektów w Agile/Scrum”. W Łodzi, Joanna Goss, Koordynator testów, odpowie na pytanie „Czy tester jest zawsze czarną owcą w projekcie?”. Jednym z tematów w Krakowie będzie „Scrum w projektach niescrumowych” w wykonaniu Marleny Bielak, Młodszego Kierownika Projektów, a w Warszawie pasjonatki nowych technologii będą mogły dowiedzieć się więcej na temat „Project Management – Release Management podobieństwa i różnice” według Małgorzaty Kotlarskiej-Wąsacz, Kierownika ds. projektów. We Wrocławiu Dobrochna Żuk, Inżynier ds. testów, podzieli się swoją wiedzą z perspektywy „Testerki w Scrumie”. W Katowicach Alicja Smolnik, Inżynier ds. oprogramowania, wyjaśni od czego warto zacząć w prelekcji “O rzeczach, które chciałabym wiedzieć zanim zaczęłam programować”.

  To tylko wybrane tematy prezentacji przygotowanych dla uczestniczek Women in IT powered by Sii. Pełny program wydarzenia w każdym z miast, szczegółowe informacje, a także zapisy są dostępne na stronach:

  WARSZAWA ➡  https://siiwomeninit2018-warszawa.evenea.pl/

  WROCŁAW ➡  https://siiwomeninit2018-wroclaw.evenea.pl/

  GDAŃSK ➡ https://siiwomeninit2018-gdansk.evenea.pl

  ŁÓDŹ ➡ https://siiwomeninit2018-lodz.evenea.pl/

  KRAKÓW ➡ https://siiwomeninit2018-krakow.evenea.pl/

  KATOWICE ➡ https://siiwomeninit2018-katowice.evenea.pl/

  Spotkania zaczynają się o 17:00 lub 17:30 (w zależności od miasta).

  Po prezentacjach uczestniczki będą miały okazję zwiedzić biura Sii.

  Serdecznie zapraszamy!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?