Rejestrując się na wydarzenie, akceptujesz Polityka prywatności
Zarejestruj się
Rejestrując się na wydarzenie, akceptujesz Polityka prywatności
Zarejestruj się
Rejestrując się na wydarzenie, akceptujesz Polityka prywatności
Zarejestruj się

Biuro Sii Rzeszów (3 piętro)

al. Rejtana 20b, Resovia Office

12.10.2023

17:30 - 21:00

Na spotkaniu dowiemy się jak wygląda na co dzień praca Commissionera, a także porozmawiamy na temat obszaru Oprogramowania Przemysłowego/IoT (Przemysł 4.0) w kontekście codziennych zadań, wymaganych umiejętności i kompetencji. 🙂🔍

W planach mamy dwie prelekcje:

✅ Prelekcja I: Commissioner – jak wygląda jego praca?

Zapraszamy na fascynującą prelekcję poświęconą roli Commissionera w dziedzinie automatyzacji przemysłowej, zwłaszcza w sektorze motoryzacyjnym! Ciekawi Cię, jak wygląda praca programisty PLC, który zarządza rozruchem maszyn i linii produkcyjnych? Poznaj tajniki tej kluczowej roli, która sprawia, że procesy produkcyjne stają się bardziej efektywne i konkurencyjne. Dowiedz się, jakie umiejętności posiada Commissioner i jakie zadania wykonuje, aby zapewnić płynność pracy maszyn oraz optymalizację procesów. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić świat automatyzacji i poznać tę niezastąpioną rolę, która kształtuje przyszłość przemysłu. Dołącz do nas na tej inspirującej prelekcji i odkryj, jak Commissioner wpływa na innowacje w branży motoryzacyjnej oraz jakie korzyści niesie dla produkcji.

✅ Prelekcja II: Oprogramowanie Przemysłowe/IoT

W trakcie meetupu dowiecie się między innymi, jakie korzyści może przynieść wdrożenie rozwiązań IoT w przemyśle. Nasz prelegent opowie Wam także trochę o architekturze oprogramowania przemysłowego, przetwarzaniu danych w czasie rzeczywistym, analityce danych oraz wnioskowaniu i bezpieczeństwie cybernetycznym w przemyśle IoT.

Agenda

 • 17:30 - 17:40

  powitanie uczestników, zajęcie miejsc

 • 17:40 - 18:40

  prelekcja I: Commissioner - jak wygląda jego praca?

 • 18:40 - 18:50

  przerwa

 • 18:50 - 19:50

  prelekcja II: Oprogramowanie Przemysłowe/IoT;

 • 19:50 - 21:00

  networking przy pizzy i piwie

Prelegenci

 • Paweł Sadowski
  Paweł
  Sadowski
  Team Leader
  Od 2017 roku pracuje w Sii jako starszy inżynier ds. systemów sterowania. Obecnie w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na stanowisku Team Leadera. Wraz z zespołem inżynierów realizuje projekty dla największych firm z branży motoryzacyjnej i logistycznej, takie jak magazyny i sortownie. W trakcie trwania projektu Paweł zajmuje się sprawami technicznymi oraz utrzymuje bezpośredni kontakt z klientem. Poza sferą zawodową angażuje się również w życie osobiste jako młody ojciec. W wolnym czasie czerpie radość z uprawiania sportu i pasjonuje się motoryzacją.
 • Kamil Korziuk
  Kamil
  Korziuk
  Delivery Manager
  Delivery Manager z ponad 6-letnim doświadczeniem w realizacji projektów i rozległą wiedzą techniczną zdobytą podczas uruchamiania sterowników PLC dla branży motoryzacyjnej. Odpowiedzialny za przygotowanie ofert i realizację projektów w Centrum Kompetencyjnym Inżynierii. Specjalizuje się w sektorze motoryzacyjnym i intralogistycznym. Jego doświadczenie sprawiło, że jest zaangażowany od początkowego etapu przygotowywania ofert do ich wdrożenia. Pasjonat sportu, entuzjasta piłki nożnej, kulturystyki i sportów motorowych. Wolny czas spędza jeżdżąc na motocyklu i uprawiając sporty outdoorowe.

Zarejestruj się na event!

Dziękujemy.

Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie...

Dlaczego warto dołączyć

Praktyczne wskazówki i rozwiązania

poparte przykładami

Doświadczeni prelegenci

wieloletni praktycy

Networking

przy pizzy i piwie

Organizator

Centrum Kompetencyjne Inżynierii wspiera naszych klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych, kontroli procesów i zarządzania produkcją.

Świadczymy usługi w zakresie automatyki przemysłowej, takie jak programowanie sterowników PLC, programowanie robotów przemysłowych, digitalizacja procesów, inżynieria mechaniczna i elektryczna, wsparcie rozruchu produkcji oraz montaż mechaniczny i elektryczny. Dzięki naszemu laboratorium i hali montażowej oferujemy automatyzację procesów i zaawansowane rozwiązania gotowe do użytku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania zgodne z Smart Factory, umożliwiające efektywne zarządzanie produkcją poprzez jej cyfryzację, a co za tym idzie pełną komunikację i wymianę danych pomiędzy warstwą produkcyjną i biznesową przedsiębiorstwa.


Sii Polska jest wielokrotnie nagradzanym dostawcą usług IT, inżynieryjnych i BPO, zatrudniającym ponad 8 000 specjalistów.

Sprawdź aktualne oferty pracy z SIi Rzeszów
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się o nas więcej

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?