Inne wydarzenia
Inne wydarzenia
Inne wydarzenia

Zapraszamy studentów kierunków informatycznych na Dzień Otwarty w biurze Sii. Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o ścieżce własnej kariery. Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące procesu rekrutacji i zasad tworzenia CV. Przyjdźcie i sprawdźcie, jak wygląda codzienna praca w Sii – Najlepszym Miejscu Pracy w Polsce.

👉 Warsztat rekrutacyjny – „Rozpocznij swoją karierę w IT!”: 

Podczas spotkania pokażemy Ci świat IT od środka – na co zwrócić uwagę na początku kariery i jak swobodnie się odnaleźć. Odpowiemy na pytanie, jak przygotować swój profil na Linkedin i pierwsze CV. Podpowiemy, jak Twoje mocne strony i kompetencje wpisują się w wymagania rekrutacyjne. Przedstawimy sposoby rozpoczęcia przygody z IT.

👉 Warsztat techniczny – „Jak się przygotować do rozmowy technicznej?”: 

Na spotkaniu zostanie poruszona kwestia przygotowania do rozmowy technicznej dla studentów zainteresowanych rekrutacją na stanowisko programisty. Odpowiemy na pytania, jak efektywnie przygotować się do rozmowy, jak wygląda jej przebieg, jakie są typy pytań, w jaki sposób najlepiej udzielać odpowiedzi, a także o co warto zapytać rekrutera.

Agenda

 • 11:00 - 11:10

  przybycie uczestników, czas na kawę

 • 11:10 - 11:30

  oficjalne rozpoczęcie i office tour

 • 11:30 - 12:30

  prezentacja rekrutacyjna: "Rozpocznij swoją karierę w IT!"

 • 12:30 - 13:30

  prezentacja techniczna: "Jak się przygotować do rozmowy technicznej?"

 • 13:30 - 14:30

  pizza i networking

Prelegenci

 • Martyna Włochowicz
  Martyna
  Włochowicz
  Talent Acqusition Specialist
  Zajmuje czołowe miejsca w wewnętrznym ogólnopolskim rankingu TAS, potrafiąca wyrecytować umiejętności i oczekiwania wszystkich zaangażowanych w proces rekrutacyjny kandydatów! Prywatnie miłośniczka tenisa, salsy i wszystkiego, co związane z Hiszpanią.
 • Martyna Słotwińska
  Martyna
  Słotwińska
  Recruitment Specialis
  Wcześniej Talent Acqusition Specialist, obecnie Rekruterka - w każdej z tych ról zajmująca topowe miejsca w wewnętrznym ogólnopolskim rankingu, świetnie odnajdująca się w kontakcie z kandydatami. Prywatnie zainteresowana psychologią, łucznictwem, a od niedawna także wkręcona w Shuffle.
 • Jakub
  Rakus
  Senior Software Engineer
  W świecie programowania od ponad dekady, głównie w obszarach C Embedded oraz elektroniki. Oprócz standardowych zadań w projekcie, Kuba zawodowo realizuje się jako assesor techniczny. Do tej pory przeprowadził ponad 30 rozmów. Bierze czynny udział w kształtowaniu procesu sprawdzeń technicznych, aktywnie uczestniczy w życiu Sii, przyczyniając się do podnoszenia standardów firmy. Na co dzień mąż, ojciec, a od kilku lat mieszkaniec dwustuletniego domu położonego w sercu Sudetów, którego renowacją zajmuje się osobiście. W chwilach wolnych od murowania, hydrualiki i malowania ścian pasjonuje się elektroniką lampową, techniką i historią kolejnictwa, pracą z drewnem oraz pieszymi górskimi wycieczkami.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Doświadczeni specjaliści

od których możesz czerpać wiedzę

Przydatne wskazówki

dotyczące rozwoju kariery

Oferty stażowe

porozmawiaj o dołączeniu do Sii

Organizator

17 lat na rynku, 8 0000 ekspertów, 1.4 miliard złotych przychodu, 8-krotny tytuł Great Place to Work – Sii Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w kraju. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People.


Możesz dołączyć do różnych działów i sprawdzić co najbardziej Ci odpowiada. Do zespołu Sii szukamy zarówno osób o profilu IT czy inżynieryjnym, jak i stażystów do działów administracji, rekrutacji, marketingu i wielu innych.

Sprawdź oferty i aplikuj
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się o nas więcej

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?