top-image
WSTECZ

Sii Polska na 30. miejscu spośród 300 najlepszych polskich pracodawców według magazynu Forbes

Magazyn Forbes wspólnie z firmą Statista wybrali najlepszych pracodawców w Polsce. W zestawieniu obejmującym 300 firm z 24 branż Sii Polska zajęła wysokie 30. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 5. miejsce w kategorii IT, Internet, oprogramowania, gry komputerowe i serwis komputerowy. Lista Poland’s Best Employers 2021 powstała na postawie ankiety przeprowadzonej wśród osób aktualnie aktywnych zawodowo w Polsce.

Sii Polska po raz kolejny udowodniła, że zatrudniając ponad 5 000 pracowników tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy. W pierwszej odsłonie rankingu magazynu Forbes i dostawcy danych rynkowych Statista firma zajęła 30. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 5. miejsce w kategorii IT, Internet, oprogramowania, gry komputerowe i serwis komputerowy. W gronie wyróżnionych firm znalazły się również globalne marki jak Google, Microsoft czy IBM. Miejsca na liście zostały przyznane na podstawie odpowiedzi udzielonych w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce.

– Obecność na liście najlepszych pracodawców to zawsze powód do dumy, ale też satysfakcja i radość, że zatrudniając ponad 5 000 Power People, wciąż jesteśmy w stanie tworzyć organizację uznawaną przez ludzi za świetne miejsce pracy, gdzie razem rozwijamy się, budujemy zgrany zespół oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, gdzie czujemy się na co dzień dobrze i jesteśmy po prostu sobą – mówi Joanna Kucharska, CHRO w Sii Polska.

Pomimo pandemii Sii Polska dalej dynamicznie się rozwija. Ostatni kwartał okazał się rekordowy – do firmy dołączyło 553 specjalistów. W każdym z sektorów widać zapotrzebowanie na programistów Java, .NET, Front-end, Python, C++, inżynierów DevOps, analityków biznesowych czy testerów automatyzujących.

– Wyróżnienie Forbes potwierdza, że Sii jest atrakcyjnym miejscem pracy. Widać to również, kiedy spojrzymy na świetne wyniki naszej rekrutacji. Za nami rekordowy kwartał. Kandydatów przyciągają ciekawe projekty, możliwości rozwoju i to, że jesteśmy stabilnym pracodawcą. Wciąż mamy wiele otwartych stanowisk dla osób o różnym stopniu doświadczenia. Od początku pandemii prowadzimy przyjazny, zdalny proces rekrutacji, od pierwszej rozmowy, przez sprawdzenie techniczne, podpisanie umowy i dostarczenie sprzętu, aż po wdrożenie do nowych obowiązków – mówi Wojciech Dreja, Head of Recruitment w Sii Polska.

Szczegółowe wyniki rankingu znaleźć można na stronie magazynu Forbes.

Dołącz do jednego z najlepszych miejsc pracy w Polsce!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?