top-image
WSTECZ

Za nami druga edycja IT Wonder Woman!

22 marca w naszym trójmiejskim oddziale odbyło się spotkanie IT WONDER WOMAN – czyli kobiety dla kobiet, które kochają IT! Marzec to miesiąc dedykowany wszystkim Paniom, dlatego Sii postanowiła integrować żeńską społeczność IT. W wydarzeniu, które organizujemy już drugi rok z rzędu wzięło udział blisko 50 Pań.

Wszystkie uczestniczki – w tym studentki, osoby zaczynające karierę w IT, programistki, testerki, analityczki, Project Managerki i pasjonatki nowych technologii miały okazję wziąć udział w prezentacjach specjalistek IT z Sii. Naszymi prelegentkami były: Dorota Słoniecka, która zajmuje stanowisko QA Technical Leader oraz Agnieszka Polak pracująca jako Software Engineer. Dorota podzieliła się z uczestniczkami IT Wonder Woman wiedzą na temat ,,Testowania w pigułce”, a Agnieszka zaprezentowała temat ,,Od maszyny analitycznej do programowania obiektowego. O kobietach w informatyce”.

W trakcie spotkania wszystkie Panie mogły również porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami – racząc się w międzyczasie owocowymi koktajlami. Inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem, więc z pewnością będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?