top-image
WSTECZ

Zaufało nam ON Semiconductor!

ON Semiconductor, to globalnie działająca firma High-tech, która codziennie dostarcza na rynek najbardziej wydajne, innowacyjne produkty. Jej działalność skupia się na oferowaniu rozwiązań przyjaznych środowisku, które umożliwią zmniejszenie wykorzystania energii w skali globalnej.

Wysokie zaangażowanie w realizowany projekt, sumienność oraz umiejętność przekazania konstruktywnego feedbacku przez ekspertów Sii w trakcie pracy nad projektem, skutkuje stworzeniem jeszcze lepszego jakościowo produktu końcowego. We współpracy z naszymi specjalistami, klient Sii ceni sobie również elastyczność, oraz umiejętność sprawnej odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku.

Wspólnie z ON Semiconductor tworzymy produkty wspierające infrastrukturę, aplikacje mobilne, interfejs użytkownika oraz pomagamy przy rozwoju oprogramowania.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Matthew Tylerem – Strategy and Project Roadmaps Director, który opowiada o współpracy z Sii.Dowiedz się więcej, o naszym kliencie z Japonii, o projekcie, który wspólnie realizujemy oraz naszych dalszych planach współpracy https://www.youtube.com/watch?v=ifi5rYPegcM.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?