top-image
WSTECZ

Zmień swoją przyszłość. Zostań ekspertem IT!

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja Geek Academy – intensywnego kursu IT dla osób spoza branży. 12 uczestników, którzy nie mieli wcześniej styczności z programowaniem, będzie miało szansę zmienić swoją przyszłość i dołączyć do grona najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku dzięki firmie Sii, liderowi IT i usług inżynieryjnych.

Programiści i testerzy należą do najczęściej poszukiwanych kandydatów na rynku pracy. IT to jedna z najszybciej rozwijających się sektorów i jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów. Jednak osoby, które nie ukończyły studiów w tym kierunku, również mają szansę stać się ekspertami.

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja Geek Academy – intensywnego kursu IT dla osób spoza branży, organizowanego przez gdański oddział firmy Sii, dzięki któremu można zmienić swoją ścieżkę kariery. Kolejny rozpocznie się 1 października. Firma poszukuje osób dobrze znających angielski i zmotywowanych do nauki.

Warto zaaplikować tym bardziej, że tegoroczna edycja będzie naprawdę wyjątkowa. Pod okiem ekspertów IT z Sii uczestnicy nauczą się testować. Po miesiącu intensywnego szkolenia odbędą płatny staż u jednego z klientów z branży finansowej, gdzie później mają szansę na zatrudnienie.

W Sii znacznie większe znaczenie ma to, co dana osoba potrafi, niż to, jaki posiada dyplom. Geek Academy jest tego doskonałym przykładem. Poprzednie edycje kursu, pomogły rozpocząć karierę w IT m.in. nauczycielce, policjantowi i kontrolerowi biletów. Dzięki Geek Academy można zmienić swoją przyszłość. To bardzo ważne dla naszej firmy ponieważ jednym z celów naszego biznesu jest odpowiedzialność społeczna, którą realizujemy poprzez edukowanie w obszarze IT, zarażanie pasją do technologii, dzielenie się wiedzą, w której jesteśmy ekspertem – mówi Michael Desmurs, Dyrektor gdańskiego oddziału Sii.

Uczestnicy Geek Academy poznają różne metody testowania, będą wykonywali testy funkcjonalne, wydajnościowe, bezpieczeństwa oraz białoskrzynkowe (white box) i czarnoskrzynkowe (black box). Zgłębią tajniki formatów zapisu danych XML i JSON oraz dowiedzą się czym są protokoły SOAP i REST.

Przez pierwszy miesiąc zajęcia, w których udział jest bezpłatny, będą odbywały się od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 na terenie Olivia Business Centre. Natomiast dwumiesięczny płatny staż uczestnicy odbędą w siedzibie klienta w Łużycka Office Park.

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą wysłać swoje CV na adres: geekacademy@pl.sii.eu.

Szczegółowe informacje na: http://bit.ly/2uzKl1T.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?