top-image
WSTECZ

Znane nazwiska na Testing Cup 2018 – relacja ze spotkania z Prezydent Łodzi

Wczoraj w Hotelu Andels w Łodzi odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbliżającym się mistrzostwom w testowaniu oprogramowania Testing Cup. Z dziennikarzami spotkali się: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, przedstawicielka organizatora Testing Cup, Kierownik Projektu Joanna Moćko i Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Marcin Laksander z Sii Polska, które jest zarazem głównym sponsorem mistrzostw.

Hanna Zdanowska podziękowała organizatorom za wybranie Łodzi na gospodarza tegorocznej edycji Testing Cup i zapewniła, że zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy mogą liczyć na gościnność Miasta Łodzi. Prezydent wyraziła również uznanie dla Sii za wspieranie wydarzenia i czynny udział w rozwoju IT w Łodzi. – Firma Sii działa w Łodzi od 2012 roku i przez ten czas zdążyła już stać się jednym z najlepiej ocenianych pracodawców w regionie. Jako lider w branży IT i usług inżynieryjnych, Sii prowadzi innowacyjne projekty i chętnie wspiera rozwój pracowników sektora nowych technologii. Nic dziwnego zatem, że jest głównym sponsorem Testing Cup 2018. Cieszy mnie, że nasze miasto jest atrakcyjne dla inwestorów i przyciąga tak znane i cenione na rynku marki – powiedziała Prezydent Zdanowska.

W 2018 roku odbędzie się już VI edycja Testing Cup. Wydarzenie to na stałe wpisało się do kalendarza imprez dotyczących nowych technologii w Polsce i zdobywa coraz większe uznanie za granicą. Główną atrakcją dwudniowego spotkania specjalistów z branży są mistrzostwa w testowaniu oprogramowania, które co roku przyciągają testerów z całej Polski. Dużą popularnością cieszy się konferencja techniczna, która jest integralną częścią wydarzenia i gości znakomitych prelegentów. W tym roku swoją obecność potwierdzili już tak znani eksperci, jak Michael Bolton, Henrik Emilsson, Rikard Edgern i gość specjalny Aleksandra Przegalińska. Szykuje się zatem naprawdę ciekawe wydarzenie!

Podsumowując konferencję, Hanna Zdanowska odniosła się do dynamicznego rozwoju branży IT w Łodzi – Dziękuję państwu za zaufanie, którym kolejny raz obdarzyliście nasze miasto, szczególnie tym firmom, które działają w Łodzi już od lat. Rzeczywiście jest to bardzo dobre miejsce do przedsięwzięć takich jak Testing Cup. Chciałam przy okazji przypomnieć, że w szeroko pojętej branży IT pracuje w naszym mieście ponad sześć tysięcy osób. Jest to ponad trzydzieści firm. Chyba coś jest w tej naszej Łodzi, że tu programiści, osoby, które myślą i działają bardzo kreatywnie dobrze się czują i myślę, że ten sprzyjający klimat korzystnie wpływa na wysoką jakość ich pracy – podkreślała Zdanowska.

Testing Cup 2018 odbędzie się 28 i 29 maja w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?