top-image
WSTECZ

Zwiedź biuro Sii dzięki Google Maps Business View

Sii Gdańsk wzbogaciło swoją obecność w sieci poprzez zamieszczenie na Google wysokiej jakości wirtualnego spaceru stworzonego ze zdjęć 360º i wykonanego w technologii Street View – od tej pory można oglądać wnętrze oddziału przez Google Maps. Kandydaci już przed samą rozmową rekrutacyjną będą zachęcani do wirtualnych odwiedzin powierzchni biurowej Sii i poznania w jakich warunkach pracuje zespół Sii, gdzie spędza czas wolny, a nawet relaksuje się.

Przestrzeń Sii została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać pracownikom maksymalny komfort i użyteczność. Sii kładzie nacisk na satysfakcję i zadowolenie inżynierów, dlatego oprócz standardowych pomieszczeń biurowych mogą oni w atrakcyjny sposób spędzić przerwę w pracy np. odwiedzając relax room – który wyposażony jest w masażery,  hamak, czy sprzęt muzyczny, taras z leżakami – gdzie Sii organizuje imprezy dla pracowników,  pomieszczenia do gier i zabaw – ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, tablicą do rzutek, czy konsolami do gier. W Sii zdecydowanie nie można narzekać na nudę.  Oprócz tego, na uwagę zasługuje również barwna kolorystyka biura, która jest żywa, dynamiczna i odzwierciedla charakter firmy.

Gdański oddział zlokalizowany jest w Olivia Business Centre. Jest  to jedno z największych centrów biurowych w Polsce o najwyższym standardzie oraz miejsce, gdzie koncentruje się życie gospodarcze Pomorza. W wyniku dynamicznego rozwoju i rosnącej liczby realizowanych usług, Sii sukcesywnie powiększa swoją przestrzeń biurową, zajmując rekordową powierzchnię ponad 3,770 m2 w Olivia Tower oraz Olivia Point. Biuro zostało wyposażone w najnowocześniejszą infrastrukturę oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Sii Gdańsk jako jedna z nielicznych firm w Europie posiada prestiżowy certyfikat Common Criteria, potwierdzający przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur zabezpieczenia i ochrony informacji.

Drugi największy pracodawca IT na Pomorzu, zatrudnia blisko 600 inżynierów w gdańskim oddziale. Realizuje projekty dla międzynarodowych klientów z całego świata – od USA przez Europę Zachodnią, aż po Indie czy Chiny. Po 9 latach działalności na globalnym rynku może pochwalić się znaczącą pulą partnerów biznesowych działających w sektorach: finanse i ubezpieczenia, high-tech, lotnictwo, FMCG, przemysł czy media. Sii wspiera klientów z całego świata w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?