top-image
  WSTECZ

  Zwiększ konkurencyjność twojej firmy dzięki Dynamics 365 – zapraszamy na bezpłatne webinarium

  Już 7 czerwca odbędzie się bezpłatne webinarium „Rozwój sprzedaży w firmach usługowych z Dynamics 365”.

  Szkolenie on-line przeznaczone jest dla przedstawicieli średnich i dużych firm, którzy pragną usprawnić zarządzanie całym procesem sprzedaży oraz procesem operacyjnym w swoim przedsiębiorstwie. Webinarium poprowadzą przedstawiciele firmy Sii.

  Dynamics 365, rozwiązanie firmy Microsoft jest połączeniem dwóch znanych rozwiązań do zarządzania procesami w organizacji – systemu CRM (Microsoft Dynamics CRM) oraz systemu ERP ( Microsoft Dynamics AX). Dynamics 365 jest również ściśle zintegrowany z platformą Office 365. Dynamics 365 wspiera i integruje obszary m.in.: finansów, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania projektami, produkcją oraz analityki biznesowej.

  Głęboka integracja wszystkich systemów pozwala na bardziej wydajne wykorzystanie danych, co wpływa na jeszcze sprawniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększa jego konkurencyjność na rynku.

  Do udziału w webinarium poświęconemu Dynamics 365 zapraszamy wszystkich średnich i dużych przedsiębiorców, którzy chcą zapoznać się z funkcjonalnościami Dynamics 365 i dowiedzieć się, jak można usprawnić sprzedaż oraz procesy organizacyjne takie, jak rozliczanie i zarządzanie projektami, dzięki zintegrowanej platformie Dynamics 365.

  Szkolenie będzie mieć charakter praktyczny. Na wybranych przykładach specjaliści z firmy Sii opowiedzą jak zarządzać obszarami związanymi ze sprzedażą, budżetowaniem, rozliczaniem projektów oraz z zarządzaniem kapitałem ludzkim i rejestracją czasu pracy w projektach.

  Podczas trwania szkolenia on-line prowadzący będą na bieżąco odpowiadali na pytania uczestników na czacie.

  Webinarium Dynamics 365

  Zapraszamy do rejestracji i udziału!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?