Salesforce

Salesforce Functions – what should you know about them?

There are some tasks Salesforce platform was simply not built for. There are limits to processing large data volumes or generating files. Even though these tasks are not usually necessary in CRM systems, there are still a lot of cases where apex and VisualForce are just not enough. (więcej…)

Software Development

#GetDigital | Q&A Session – Robert C. Martin (Uncle Bob)

Wszystko co dobre szybko się kończy! Dzisiaj przedstawiamy ostatni odcinek z serii vlogów #GetDigital | Sesja Q&A. (więcej…)

Software Development / Inżynieria / Embedded

Radiosurgical technology advances in the fight against cancer

Cancer is the second most common cause of death in Poland. The illness is so appalling because it is not only difficult to treat, but also difficult to detect at an early stage. (więcej…)

Embedded

Cechy systemów bezpiecznych reliability i availability a architektura

Każdy system posiada architekturę. W idealnym świecie, gdy pracujemy według wytycznych V-modelu, zostanie ona zaprojektowana jeszcze przed napisaniem pierwszej linii kodu. (więcej…)

Software Development

Wyrażenie lambda w Javie

Wyrażenia lambda zostały dodane do Javy w wersji 8. Wprowadzenie tej funkcjonalności to krok w stronę programowania funkcyjnego w Javie. (więcej…)

Testing

Z pamiętnika Inżyniera Wydajności

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby świat, w którym nikt nie przejmowałby się wydajnością? (więcej…)

BI

Polecenie MERGE w TSQL oraz wykorzystanie klauzuli OUTPUT

Polecenie MERGE zostało wprowadzone w Microsoft SQL Server w wersji 2008. Jego właściwością oraz niewątpliwą zaletą dla programisty jest użycie operacji wstawiania, aktualizowania lub usuwania (INSERT, UPDATE, DELETE) danych w tabeli w ramach jednego polecenia MERGE. (więcej…)

Software Development

#GetDigital | Q&A Session – Dariusz Bruj

Wracamy do Was z kolejnym vlogiem z serii #GetDigital | Sesja Q&A. Są to nagrania, w których eksperci odpowiedzą na Wasze pytania! (więcej…)

Testing

Testowanie wydajności czy szybkości? Google Lighthouse w praktyce

W obecnym świecie – nastawionym na digitalizację – każda z firm oferujących swoje produkty za pośrednictwem sieci zdaje sobie sprawę z tego, że atrakcyjna aplikacja służąca do sprzedaży przez internet jest niezbędna do generowania przychodu. (więcej…)

Bez kategorii

Jak wykorzystać klocki LEGO® w branży IT?

Firma LEGO® rozpoczęła działalność w pierwszej połowie lat 30-tych poprzedniego stulecia. Jej nazwa to skrót utworzony od duńskiego zwrotu „leg godt” (baw się dobrze), natomiast jednym ze znaczeń tego wyrazu po łacinie jest „składam”. (więcej…)