Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Dojrzałe procesy i sprawdzone narzędzia

To dzięki nim jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów, proponując im rozwiązania i usługi najwyższej jakości

 • Prosta, zorientowana na klienta struktura, umożliwiająca szybkie i skuteczne podejmowanie decyzji
 • Sprawna realizacja usług dzięki odpowiedniemu podziałowi zadań i efektywnemu zarządzaniu kompetencjami
 • Elastyczne modele współpracy dostosowane do potrzeb klienta
 • Dojrzałe, regularnie weryfikowane i optymalizowane procesy
 • Zaawansowane, intuicyjne narzędzia, z których można korzystać w dowolnym czasie i miejscu
 • Certyfikaty ISO 27001, ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 27018, Common Criteria i TISAX będące potwierdzeniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa

Jak wygląda struktura Sii

ZARZĄD

image

Gregoire Nitot

Założyciel Sii i CEO,
właściciel 30% udziałów w firmie

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

image

Michał Kopczyński

CIO

image

Katarzyna Stromecka

CPO

image

Ryszard Pytko

CCO

image

Magdalena Oshikoya

CHRO

image

Krzysztof Krężel

COO

image

Anna Bednarz - Jaskot

CMO

image

Tomasz Książek

CFO

Usługi wspólne
Usługi wspólne: scentralizowane jednostki biznesowe działające w oparciu o własny zespół, procesy oraz technologie, które obsługują całą organizację
 • Billing
  Anna Poleszak

  Anna Poleszak

  Shared Services Center Manager

  Zespół Billingu zajmuje się fakturowaniem sprzedaży – zarówno dla klientów zewnętrznych, jak i workerów. Dbamy o poprawność danych na rozliczanych projektach, weryfikujemy raportowane godziny, przychody i koszty.
  Współpracujemy ściśle z działami Sprzedaży, Księgowości i Kontrolingu oraz prowadzimy szkolenia wdrażające dla Sprzedaży z zakresu rozliczania i fakturowania projektów. Naszą ideą jest ciągłe zwiększanie jakości naszych usług oraz nastawienie na cel, jakim jest zadowolenie klientów.

 • Business Processes Management
  Katarzyna Stromecka

  Katarzyna Stromecka

  CPO

  Naszą misją jest realizacja strategii, wizji oraz celów biznesowych wyznaczonych przez CEO, aby podnosić przewagę konkurencyjną Sii na rynku.

  Na co dzień zarządzamy procesami i ich optymalizacją – analizujemy je, stale udoskonalamy i dążymy do ich automatyzacji. Zależy nam na skróceniu czasu realizacji zadań, zmniejszeniu kosztów i ilości błędów, a także podniesieniu efektywności działań Sii. Dostosowujemy aplikacje do potrzeb naszych pracowników, zachowując równowagę pomiędzy użytkownikami, procesami, technologią i kosztami. Reprezentujemy wewnętrznych klientów przed Internal IT. Dbamy o ustalenie priorytetów projektów oraz planowanie ich wdrożenia na RoadMapie.

  Identyfikujemy elementy do poprawy – adresujemy pomysły na zmiany, zgłaszane przez naszych pracowników za pomocą aplikacji Pomysły i Usprawnienia. Dbamy o jakość i przejrzystość wewnętrznych procedur oraz zarządzamy słownikiem pojęć, aby ułatwić odnalezienie się w korporacyjnym świecie.

 • Dział Prawny
  Sebastian Myszczyński

  Sebastian Myszczyński

  Head of Legal

  Departament Prawny to dział składający się z 9 prawników zlokalizowanych w Warszawie oraz Łodzi. Naszą główną misją jest wspieranie biznesu Sii na możliwie najwyższym poziomie. Zawsze staramy się szukać rozwiązań, które spełnią wymagania klientów Sii, przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów Sii. Departament Prawny jest odpowiedzialny za obsługę prawną Sii w Polsce oraz w spółkach zależnych. Do naszych zadań należy w szczególności negocjowanie umów z klientami, tworzenie wewnętrznych dokumentów, szablonów umów oraz procedur wewnętrznych.

 • Dział Zakupów
  Katarzyna Rybkowska

  Katarzyna Rybkowska

  Procurement Department Manager

  Misją Procurementu  jest zapewnienie i organizacja dostarczania towarów i usług na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

  Głównymi zadaniami Procurementu są zarządzanie współpracą z dostawcami, podpisywanie umów i realizacja zapotrzebowania lub wsparcie w ich realizacji, oraz ocena dostawców.

  Zakupy i realizacja przetargów to nasza pasja. Specjalizujemy się w zakupach oprogramowania i sprzętu IT. Nadzorujemy cykliczne zamówienia dla Marketingu (np. gadżety firmowe), zakupy dla Office Managementu i dla wielu innych obszarów.

  W proces zakupowy jesteśmy zaangażowani w 100% – pozyskujemy najatrakcyjniejsze oferty i zajmujemy się formalnościami.

 • HR Operations
  Magdalena Oshikoya

  Magdalena Oshikoya

  CHRO

  Nasza misja polega na zapewnieniu wsparcia klientom wewnętrznym i zewnętrznym na każdym etapie współpracy. Odpowiadamy za przygotowanie wszelkich dokumentów zatrudnieniowych, organizację podróży biznesowych oraz przeprowadzenie procesu wdrożenia, zarówno lokalnie, jak i na platformie e-learningowej. Organizujemy szkolenia i jesteśmy odpowiedzieli za programy Buddy i Mentoring w naszej firmie.
  Wspieramy realizację misji Sii, jaką jest identyfikowanie i rozwijanie najlepszych. Dbamy o realizację wartości Sii, podnosimy zaangażowanie i satysfakcję naszych pracowników, a to wszystko w celu wspierania rozwoju biznesu. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich działów, rokrocznie możemy z dumą nosić tytuł Great Place to Work!
  Po godzinach, organizujemy najlepsze eventy dla naszych Power People: bale karnawałowe, integracje, wieczorne Apero czy poranne śniadania. Sii to nie tylko praca, ale też wspaniali ludzie, z którymi chce się dobrze spędzać czas.

 • IT / Aplikacje Biznesowe
  Łukasz Pietrzak

  Łukasz Pietrzak

  Head of Business Applications

  Naszą misją jest zwiększenie efektywności procesów i Workerów, zmniejszenie kosztów operacyjnych, a także poprawa komfortu pracy poprzez wdrażanie i rozwijanie narzędzi IT oraz automatyzację procesów biznesowych. Ponadto, zespoły Business Applications zapewniają ciągłość systemów i procesów, a także dostarczają zagregowane dane zarządcze niezbędne do podejmowania zarówno operacyjnych, jak i strategicznych decyzji dla firmy.

 • IT / Service Desk i Wsparcie Użytkownika
  Łukasz Kosikowski

  Łukasz Kosikowski

  Head of Service Desk

  Service Desk to dział skupiający trzy obszary wsparcia. Zespoły Contact Center i Service Desk pełnią funkcję SPoC i odpowiadają za pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami i kandydatami oraz Workerami Sii.  To tutaj trafiają wszystkie zgłoszenia, a także odbywa się administrowanie aplikacjami wewnętrznymi. Dodatkowo, Workerzy Sii mogą korzystać z pomocy zespołów Field Support zlokalizowanych w największych oddziałach Sii. FS odpowiada m.in. za infrastrukturę IT, przygotowanie stanowisk pracy w biurach Sii, wyposażenie ich w sprzęt oraz późniejsze wsparcie w każdej, zwłaszcza podbramkowej, sytuacji.

 • IT / Zarządzanie infrastrukturą
  Piotr Wieczorek

  Piotr Wieczorek

  Head of Infrastructure

  Dział Infrastruktury IT zarządza wspólnymi usługami IT dla naszej organizacji. Naszą główną misją jest dostarczanie wydajnego i stabilnego środowiska IT, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i sprzęt. Wspieramy naszą organizację skalowalnymi i wysoce dostępnymi centrami danych, narzędziami do komunikacji i przetwarzania danych, usługami chmurowymi i sieciowymi. Dostarczamy nasze usługi w kompetentny i ekonomiczny sposób, zgodnie z rozwojem Sii.

 • Kadry i Płace
  Justyna Wądołowska-Zych

  Justyna Wądołowska-Zych

  Head of Payroll

  Do głównych obowiązków Działu Kadr i Płac należy zapewnienie prawidłowej i terminowej wypłaty wynagrodzeń. Ponadto, służymy wsparciem w zakresie delegowania naszych pracowników do pracy za granicą. Czuwamy nad benefitami dla pracowników w postaci 50% kosztów uzyskania przychodu, elastycznych form współpracy oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nieustannie optymalizujemy nasze procesy, aby Power People byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

 • Kontroling Finansowy i Biznesowy
  Judyta Witkowska

  Judyta Witkowska

  Head of Controlling

  Dział Kontrolingu zajmuje się przede wszystkim analizą wyników finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rentowności projektów. Przygotowujemy prognozy finansowe oraz monitorujemy kluczowe wskaźniki efektywności. Analizujemy nie tylko dane finansowe, takie jak marża, ale również informacje dotyczące aktywności sprzedażowych oraz zatrudnienia.

  Dodatkowo, jesteśmy odpowiedzialni za politykę premiowania w Sii.

 • Księgowość
  Agnieszka Kuryło

  Agnieszka Kuryło

  Główna księgowa

  Jako Dział Księgowości odpowiadamy m.in za dbałość o poprawność dokumentów, plików rozliczeniowych i danych wprowadzanych do systemów wewnętrznych Sii. Przygotowujemy roczne sprawozdanie finansowe oraz pakiety konsolidacyjne dla Sii Polska, Sii Szwecja i Sii Ukraina dla udziałowców oraz współpracujemy z audytorem zewnętrznym. Przygotowujemy i przesyłamy deklaracje podatkowe, takie jak CIT, PIT, VAT, IFT, JPK oraz wypełniamy sprawozdania dla NBP i GUS-u. Monitorujemy i przekazujemy Zarządowi i Dyrektorowi Finansowemu informacje o istotnych zmianach w prawie, które mogą mieć wpływ na działalność spółki. Szukamy możliwości skorzystania z różnych ulg, pozwalających na oszczędności w podatkach. Do naszych zadań należy także tworzenie procedur, instrukcji i wytycznych dla innych działów oraz przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, aby dzielić się naszą wiedzą. Dodatkowo prowadzimy ewidencję w zakresie środków trwałych.

 • Marketing i Komunikacja
  Anna Bednarz - Jaskot

  Anna Bednarz - Jaskot

  CMO

  Jesteśmy agencją kreatywną i MarTech, działającą w obszarze Marketingu oraz Komunikacji. Nasza kompleksowa oferta obejmuje opracowywanie strategii marketingowych, tworzenie angażujących treści, materiałów wideo i grafiki. Ponadto, prowadzimy zintegrowane kampanie na dużą skalę, zarządzamy działaniami z zakresu CSR oraz opiekujemy się benefitami dla wszystkich pracowników.

  Wewnętrznie skupiamy się na budowaniu społeczności Power People oraz płynnym przepływie informacji w całej organizacji. Nasz zespół rozwija narzędzia i wprowadza nowe rozwiązania komunikacyjne, które ułatwiają dzielenie się wiedzą i zarządzanie zmianą. Wspieramy Sprzedaż w rozwoju biznesu, Rekrutację w wyborze najlepszych kandydatów i HRO w budowaniu Sii Spirit.

  Zapewniamy wsparcie wszystkim Power People w realizacji marzeń poprzez programy Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers, których roczny budżet wynosi 1 mln zł. Kochamy to co robimy, a największą satysfakcję daje nam praca z ludźmi.

 • Office Management
  Olga Ściesińska

  Olga Ściesińska

  Head of Office Management

  Misją naszego departamentu jest wspieranie rozwoju biznesu poprzez zapewnienie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do pracy oraz spotkań w biurach. Każdego dnia dokładamy starań, aby biura, wyposażenie i usługi biurowe były na najwyższym poziomie. Dbamy, by warunki najmu oraz powierzchnie biurowe spełniały wymagania biznesowe w organizacji, a procesy były wydajne. Dostarczamy narzędzia i raporty wspierające codzienne działania zespołu Office Management jak i decyzje zarządu w tym obszarze.

 • PMO
  Krzysztof Gabryszak

  Krzysztof Gabryszak

  Head of PMO

  Misją PMO jest zapewnienie, aby organizacja i procesy dostarczania projektów i usług były wydajne, a zespół Delivery Managerów posiadał wymagane kompetencje i doświadczenie. Głównymi zadaniami PMO są nadzorowanie dostarczania projektów i usług, tworzenie metodyk, oraz monitorowanie procesu ewidencji danych i transakcji w systemach. PMO dba o jakość dokumentacji i danych, poprzez audyty weryfikuje zgodność procesów ze standardami firmy, zarządza wymianą wiedzy, zapewnia szkolenia i wsparcie Delivery Managerom oraz dostarcza odpowiednie narzędzia i raporty usprawniające pracę.

 • Rekrutacja
  Wojciech Dreja

  Wojciech Dreja

  Head of Recruitment

  Ponad 50 specjalistów Rekrutacji wspiera Hiring Managerów w poszukiwaniu specjalistów do naszych projektów. Dzięki najlepszym praktykom i wykwalifikowanym zespołom przeprowadzamy ponad 1 000 spotkań rekrutacyjnych oraz zatrudniamy blisko 200 ekspertów miesięcznie.

 • Security & Compliance
  Sebastian Pyzik

  Sebastian Pyzik

  Head of Security and Compliance

  Głównym celem działu Security jest zabezpieczenie wszystkich danych osobowych i informacji zbieranych i przetwarzanych w procesach biznesowych i systemach IT. Utrzymujemy również najwyższy standard szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa fizycznego i bezpieczeństwa informacji. Zespół doradza również w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wydaje rekomendacje i nadzoruje zgodność z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa w projektach realizowanych zarówno na potrzeby wewnętrzne Sii, jak i dla klientów. Do jego zadań należy przeprowadzanie zaplanowanych i doraźnych audytów oraz wdrażanie lub wspieranie wdrażania nowych środków bezpieczeństwa w certyfikacjach, procedurach i instrukcjach.

 • Treasury
  Kamila Skarbierz

  Kamila Skarbierz

  Treasury Manager

  “Profit is the queen – but cash is the king”. To zdanie wspaniale odzwierciedla, jak ważna jest gotówka w każdej firmie i jak należy o nią dbać. Treasury zajmuje się zarządzaniem płynnością finansową firmy, aby dostawcy i pracownicy byli zadowoleni, a odbiorcy wiedzieli, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem. Do obowiązków Treasury należy również prognozowanie i lokowanie nadwyżek finansowych, zabezpieczenie ryzyka walutowego oraz kontrola spływu należności.

  Na co dzień współpracujemy z kilkoma bankami oraz bierzemy udział w wielu projektach, których celem jest optymalizacja procesów w naszej firmie.

REGIONY, KRAJE I SEKTORY
Regiony, kraje i sektory: niezależne jednostki, które tworzą całość w sensie organizacyjnym. Oferują usługi oraz rozwijają procesy sprzedażowe dla poszczególnych sektorów i lokalizacji.
 • Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka
  Kamil Korziuk

  Kamil Korziuk

  Head of Industry

  Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka

  Współpracujemy z ponad 30 klientami z branży motoryzacyjnej. Ponad 450 ekspertów Sii realizuje projekty z zakresu automatyzacji produkcji, Smart Factory, R&D, rozwoju i testowania oprogramowania oraz wdrażania aplikacji biznesowych.  

 • Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia
  Michał Żelazowski

  Michał Żelazowski

  Senior Head of Industry

  Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia

  Współpracujemy z ponad 75 klientami z sektora usług finansowych, bankowości i ubezpieczeń. Z pomocą ponad 1 300 ekspertów, zapewniamy wsparcie rozwoju i testowania oprogramowania, a także realizujemy projekty infrastrukturalne oraz prowadzimy doradztwo biznesowe. 

 • Sektor medyczny
  Wojciech Drescher

  Wojciech Drescher

  Senior Head of Industry

  Sektor medyczny

  Współpracujemy z ponad 40 klientami z sektora Healthcare & Life Sciences. Ponad 1 000 ekspertów Sii dostarcza usługi z zakresu Smart Factory: Industry 4.0, testowania oprogramowania, bioinformatyki, Digital Therapeutics, wsparcia systemów wbudowanych urządzeń medycznych czy aplikacji i systemów Life Science. 

 • Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa
  Przemysław Włoczkowski

  Przemysław Włoczkowski

  Senior Head of Industry

  Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa

  Współpracujemy z ponad 45 klientami z sektora hi-tech, elektroniki i inżynierii przemysłowej. Ponad 1 800 ekspertów Sii specjalizuje się w obszarze R&D dla oprogramowania wbudowanego, łączności, zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa. 

 • Sektor usług użyteczności publicznej
  Marta Przeor

  Marta Przeor

  Head of Industry

  Sektor usług użyteczności publicznej

  Ponad 300 ekspertów Sii wspiera administrację centralną, ochronę zdrowia, energetykę i instytucje publiczne świadcząc usługi z zakresu BI, digital workplace, cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenia i utrzymania systemów ERP. 

 • Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie
  Adrian Gola

  Adrian Gola

  Senior Head of Industry

  Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie

  Współpracujemy z ponad 100 klientami z sektora sprzedaży detalicznej, logistyki i dóbr konsumenckich. Ponad 700 ekspertów Sii specjalizuje się w rozwiązaniach e-commerce, strategiach omnichannel, wdrożeniach oprogramowania dla biznesu oraz analizie danych. 

 • Warszawa
  Marek Hewelke

  Marek Hewelke

  Senior Regional Director

  Sii Warszawa

  Warszawski oddział istnieje od momentu powstania Sii w 2006 i aktualnie zatrudnia ponad 1 300 specjalistów. Wpieramy klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, produkcyjnej, energetycznej oraz publicznej. 

 • Gdańsk
  Michael Desmurs

  Michael Desmurs

  Senior Regional Director

  Sii Gdańsk

  Zatrudniając ponad 1 400 inżynierów i specjalistów, jesteśmy jednym z największych pracodawców IT na Pomorzu. Posiadamy prestiżowy certyfikat Common Criteria, który potwierdza przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji. 

 • Wrocław
  Tomasz Omieciński

  Tomasz Omieciński

  Senior Regional Director

  Sii Wrocław

  Wrocławski oddział Sii funkcjonuje od 2009 roku i aktualnie zatrudnia prawie 1 000 specjalistów. Świadczymy usługi dla klientów z branży medycznej, bankowej, produkcyjnej i telekomunikacyjnej. Pracujemy również nad rozwojem usług inżynieryjnych, głównie dla branży motoryzacyjnej i AGD.  

 • Poznań
  Natalia Buczel

  Natalia Buczel

  Regional Director

  Sii Poznań

  Poznański oddział Sii funkcjonuje od 2010 roku. Jest miejscem pracy ponad 600 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. z branży bankowej, produkcyjnej i farmaceutycznej. 

 • Kraków
  Szymon Dziubek

  Szymon Dziubek

  Senior Regional Director

  Sii Kraków

  Krakowski oddział Sii funkcjonuje od 2011 roku i obecnie zatrudnia ponad 700 specjalistów. Realizujemy projekty w technologiach Java, .Net, Xamarin, iOS, Android, JavaScript, C++ i C/C Embedded, a nasi klienci to globalni liderzy z sektora bankowego, turystycznego, telekomunikacyjnego, automatyki przemysłowej i przemysłu samochodowego.​ 

 • Łódź
  Agnieszka Kościelecka

  Agnieszka Kościelecka

  Regional Director

  Sii Łódź

  Łódzki oddział Sii funkcjonuje od 2012 roku. Ponad 500 naszych specjalistów koncentruje się na sektorach finansowym, retail i hi-tech oraz klientach zagranicznych, szczególnie ze Szwajcarii.

 • Lublin
  Artur Palac

  Artur Palac

  Regional Director

  Sii Lublin

  Jesteśmy największym pracodawcą branży IT w Lublinie. Nasz zespół liczy ponad 800 specjalistów. Nasi klienci to największe polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów. Dodatkowo, w Lublinie tworzymy oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby firmy. 

 • Katowice
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Regional Director

  Sii Katowice

  Katowicki oddział Sii funkcjonuje od 2014 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 specjalistów. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora bankowego, kolejowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, a także automatyki i robotyki.

 • Rzeszów
  Tomasz Eberbach

  Tomasz Eberbach

  Regional Director

  Sii Rzeszów

  Rzeszowski oddział Sii funkcjonuje od 2018 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług IT, ale również mocno rozwijamy usługi z obszaru inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Główne technologie, w których pracujemy to Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded.

 • Częstochowa
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Regional Director

  Sii Częstochowa

  Inżynierowie Sii Częstochowa przede wszystkim realizują projekty dla klientów z branży motoryzacyjnej, głównie skupiając się na architekturze AUTOSAR. Rozwiązania, nad którymi pracują nasi specjaliści, są wdrażane przez największych światowych producentów samochodów.

 • Piła
  Natalia Buczel

  Natalia Buczel

  Regional Director

  Sii Piła

  Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest to miejsce pracy specjalistów z zakresu inżynierii i IT, którzy realizują m.in. projekty dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej oraz dla klientów z branży farmaceutycznej i bankowej.

 • Bydgoszcz
  Anna Boruszkowska - Becmer

  Anna Boruszkowska - Becmer

  Associate Regional Director

  Sii Bydgoszcz

  Bydgoski oddział Sii funkcjonuje od 2018 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Realizujemy projekty w oparciu o technologie takie jak Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Nasi eksperci współpracują z globalnymi firmami reprezentującymi różne sektory, m.in. automotive, healthcare. 

 • Gliwice
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Regional Director

  Sii Gliwice

  Inżynierowie z Sii Gliwice współtworzą projekty dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Nasze multidyscyplinarne zespoły stanowią odpowiedź na potrzeby rynku w obszarze Industry 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT. 

 • Białystok
  Barbara Piekarska

  Barbara Piekarska

  Associate Regional Director

  Sii Białystok

  Białostocki oddział Sii funkcjonuje od 2019 roku i zatrudnia prawie 200 specjalistów. Nasi inżynierowie realizują projekty dla międzynarodowych klientów z sektora bankowego, medycznego, dóbr konsumpcyjnych i hi-tech. Nasz zespół składa się z developerów Java, AEM, .NET i Front-end, oraz specjalistów z obszaru testowania i embedded.

 • Szczecin
  Agnieszka Haracz

  Agnieszka Haracz

  Regional Manager

  Sii Szczecin

  Szczeciński oddział Sii funkcjonuje od 2022 roku i zatrudnia już prawie 100 specjalistów. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora motoryzacyjnego, opieki zdrowotnej i e-commerce.

 • Toruń
  Anna Boruszkowska - Becmer

  Anna Boruszkowska - Becmer

  Associate Regional Director

  Sii Toruń

  Toruński oddział Sii został oficjalnie otwarty w 2023 roku i już zatrudnia ponad 50 specjalistów. Realizujemy projekty dla globalnych klientów Sii z sektora bankowego, finansowego, FMCG, hi-tech oraz farmaceutycznego. Nasi specjaliści tworzą dedykowane rozwiązania w oparciu o technologie takie jak Java, .NET, C/C++, JavaScript.  

 • Szwajcaria
  Agnieszka Kościelecka

  Agnieszka Kościelecka

  Country Business Lead

  Szwajcaria

  Współpracujemy z ponad 20 klientami z czołówki największych firm w Szwajcarii, reprezentujących takie sektory jak energetyczny, hi-tech, retail i logistyka czy branża luksusowa.

 • Niemcy i Austria
  Grzegorz Brzostowski

  Grzegorz Brzostowski

  Country Business Lead

  Niemcy i Austria

  Już 500 inżynierów Sii dostarcza rozwiązania firmom na rynkach Niemiec i Austrii, z większością z nich w modelu nearshoringowym. Zaufało nam ponad 50 klientów z tego regionu, wśród nich znajdują się najwięksi gracze sektora motoryzacyjnego, medycznego, sprzedaży detalicznej oraz hi-tech.

 • Czechy i Słowacja
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Country Business Lead

  Czechy i Słowacja

  Na rynkach Czech i Słowacji rozwijamy współpracę z klientami reprezentującymi takie branże jak automotive, hi-tech, healthcare, railway oraz e-commerce. Klienci doceniają oferowane przez nas usługi w modelu nearshoring.

 • Szwecja
  Miguel Vergara

  Miguel Vergara

  Sii Sweden Managing Director

  Szwecja

  Sii Sweden powstała w 2018 roku i od tego czasu rozwija współpracę z prawie 30 klientami na rynku szwedzkim. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i usług inżynieryjnych. 

 • Islandia
  Marek Hewelke

  Marek Hewelke

  Country Business Lead

  Islandia

  Nasza współpraca z islandzkimi klientami trwa od 2017 roku. Cenią w nas najwyższą jakość usług, możliwość szybkiego i skutecznego uruchamiania nowych projektów i usług, bezpieczeństwo modelu nearshoring oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

 • Kraje Nordyckie
  Michael Desmurs

  Michael Desmurs

  Country Business Lead

  Kraje Nordyckie

  Obecnie ponad 500 inżynierów Sii dostarcza usługi dla ponad 40 klientów ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Obszar ten jest strategicznym rynkiem dla Sii. Bliskość geograficzna i kulturowa Polski, gdzie Sii dysponuje zasobami niemal 8 000 inżynierów, stanowi podstawą udanej współpracy z naszymi partnerami.

 • Ukraina
   Iryna Seryvko

  Iryna Seryvko

  Regional Director

  Ukraina

  Na Ukrainie rozwijamy współpracę z naszymi największymi klientami oraz współdziałamy ze specjalistami Sii Ukraina przy realizacji projektów z szerokiego portfolio Sii Polska. Klienci doceniają wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm i zaangażowanie ekspertów naszego polskiego i ukraińskiego zespołu.

Centra Kompetencyjne
Centra Kompetencyjne: specjalistyczne jednostki świadczące dedykowane usługi technologiczne, zapewniające również wsparcie sprzedażowe w zakresie oferowanych rozwiązań wszystkim oddziałom Sii
 • Agile
  Maciej Szostek

  Maciej Szostek

  Competency Center Director

  Będąc jedynym w Polsce Złotym Partnerem Scaled Agile, Inc. pomagamy organizacjom w implementacji zwinności biznesowej z wykorzystaniem najpopularniejszego na świecie podejścia do skalowania zwinności – SAFe. Realizujemy transformacje, doradzamy oraz szkolimy największe firmy z każdego sektora. Wspieramy zwinną transformację u ponad 130 klientów w Polsce i na świecie. 

 • Atlassian
  Maciej Szostek

  Maciej Szostek

  Competency Center Director

  Jako Platynowy Partner Atlassian realizujemy wdrożenia platformy Atlassian, migracje do chmury, optymalizujemy i dostarczamy subskrypcje Atlassian. Automatyzujemy procesy, integrujemy Atlassiana z systemami 3rd party, pomagamy organizacjom osiągać lepsze wyniki przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. 

 • Cyberbezpieczeństwo
  Dawid Jankowski

  Dawid Jankowski

  Competency Center Director

  Pomagamy naszym klientom chronić systemy IT, zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa danych i wykrywać zagrożenia cybernetyczne. Umiejętności naszego zespołu potwierdzają m.in. prestiżowe certyfikaty CISSP, CISM, GCIH, GCFE, OSCP.

 • Data & AI
  Małgorzata Wodzisławska

  Małgorzata Wodzisławska

  Competency Center Director

  Oferujemy naszym klientom nowoczesne platformy do integracji i zarządzania danymi, zaawansowaną analitykę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, w tym analizę tekstu, oraz kompleksowe strategie migracji danych ze środowiska on-prem do chmury. Posiadamy specjalizację Analytics on Azure powiązaną z tytułem Microsoft Data & AI Solutions Partner oraz partnerstwa ze Snowflake i AWS.

 • Digital
  Dariusz Adamowski

  Dariusz Adamowski

  Senior Competency Center Director

  Ponad 1300 naszych ekspertów specjalizuje się w technologiach cyfrowych – opracowują nowoczesne, dedykowane oprogramowanie oraz tworzą rozwiązania w zakresie technologii chmurowych, cyfrowej obsługi klienta i aplikacji mobilnych.

 • Doradztwo Biznesowe i BPO
  Natalia Buczel

  Natalia Buczel

  Competency Center Director

  Pomagamy naszym klientom optymalizować procesy biznesowe, oferując wsparcie specjalistów i zespołów. Przed automatyzacją każdego procesu przeprowadzamy jego analizę, czasami tworząc go od podstaw.  Dla ponad 40 klientów świadczymy usługi w zakresie zarządzania danymi, KYC&AML, marketingu, UX/UI, HR, payroll i administracji.

 • Dynamics 365 ERP
  Paweł Magnuszewski

  Paweł Magnuszewski

  Competency Center Director

  Nasza oferta obejmuje usługi doradcze, wdrożenia, upgrade’y oraz utrzymanie i rozwój Microsoft Dynamics 365, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązania ERP. Nasz zespół liczy ponad 250 specjalistów Dynamics 365. Pracujemy dla ponad 60 branżowych liderów w Polsce i zagranicą.

 • E-commerce and Customer Experience
  Marcin Kozłowski

  Marcin Kozłowski

  Competency Center Director

  Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej w obszarze e-commerce i Customer Experience, pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność sprzedaży online i procesów marketingowych. Nasz zespół łączy wiedzę biznesową z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

 • Google
  Sebastian Cięszczyk

  Sebastian Cięszczyk

  Offering Lead

  Nasze Centrum Kompetencyjne specjalizuje się we wdrożeniach Google Workspace i Cloud Platform dla klientów, oferując szereg usług, w tym wdrożenia, digitalizację procesów, adaptacja narzędzi i szkolenia produktowe. Koncentrujemy się na nowoczesnych rozwiązaniach w miejscu pracy, narzędziach komunikacyjnych i automatyzacji procesów, zapewniając pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju i certyfikacji w zakresie najnowocześniejszych technologii chmurowych.

 • IT Operations
  Jarosław Lakutowicz

  Jarosław Lakutowicz

  Senior Competency Center Director

  Zatrudniamy ponad 400 specjalistów z obszaru Service Desk, wsparcia On-site, wsparcia aplikacji, infrastruktury IT (on-premise i chmura) oraz DevOps. Realizowane projekty obejmują ponad 500 000 użytkowników w 3 500 lokalizacjach.

 • Microsoft Business Applications
  Tomasz Rabiński

  Tomasz Rabiński

  Competency Center Manager

  Pomagamy klientom stworzyć nowoczesne miejsce pracy w oparciu o platformę Microsoft 365. Zatrudniając ponad 100 specjalistów, oferujemy usługi z obszaru analizy, adopcji, wdrożenia, utrzymania, migracji i rozwoju dedykowanych rozwiązań w oparciu o środowisko SharePoint, Power Platform oraz Azure.

 • Salesforce
  Daniel Wiechczyński

  Daniel Wiechczyński

  Competency Center Director

  Jako certyfikowany partner Salesforce z ponad 100 specjalistami, oferujemy inteligentne, wielokanałowe rozwiązania, zwiększające zaangażowanie klientów. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w realizacji międzynarodowych projektów dla branżowych liderów.

 • SAP
  Paweł Zemełka

  Paweł Zemełka

  Competency Center Director

  Jako Srebrny Partner SAP oferujemy usługi wsparcia end-to-end: od wdrożeń, rozwoju i ulepszeń systemu po migracje do S/4HANA, integracje i testy. Zatrudniamy 120 certyfikowanych ekspertów, zrealizowaliśmy ponad 40 globalnych projektów i korzystamy z najnowszych technologii. Nasi specjaliści od lat dostarczają najwyższej jakości usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 • ServiceNow
  Rafał Kwatek

  Rafał Kwatek

  Offering Lead

  Jesteśmy partnerem ServiceNow na poziomie Premier w programach Resaller oraz Consulting & Integration. Zatrudniamy ponad 40 certyfikowanych specjalistów. Oferujemy usługi z obszaru doradztwa, implementacji, rozwoju, upgrade’ów i utrzymania, oraz sprzedaży licencji ServiceNow.

 • Systemy wbudowane
  Monika Jaworowska

  Monika Jaworowska

  Senior Competency Center Director

  Ponad 600 inżynierów realizuje usługi z zakresu rozwoju i walidacji zarówno prostych systemów wykorzystujących tryby niskiego poboru mocy, jak i rozbudowanych rozwiązań pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych.

 • Usługi inżynieryjne
  Szymon Woźnica

  Szymon Woźnica

  Competency Center Director

  Oferujemy indywidualną automatyzację przemysłu. Zrealizowaliśmy już przeszło 150 międzynarodowych projektów oraz posiadamy doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów, maszyn i dostarczania rozwiązań „pod klucz”. Dzięki programistycznemu zapleczu, zapewniamy kompleksowe rozwiązania Industry 4.0.

 • Usługi szkoleniowe
  Agnieszka Rzeczkowska

  Agnieszka Rzeczkowska

  Competency Center Manager

  Oferujemy szeroką gamę akredytowanych szkoleń i autorskich warsztatów, oraz prowadzimy zajęcia stacjonarnie i w trybie online. Przeszkoliliśmy już łącznie ponad 5 000 osób i współpracujemy z ponad 70 trenerami, a grono naszych klientów to obecnie ponad 100 firm.

 • Usługi testowe
  Marcin Laksander

  Marcin Laksander

  Senior Competency Center Director

  Zatrudniając ponad 1 000 testerów, jesteśmy największym dostawcą usług testowych w Polsce. Oferujemy usługi testowe z obszaru continuous testing, testów wydajnościowych, bezpieczeństwa oraz automatyzacji testów każdego rodzaju technologii.

Usługi wspólne
Usługi wspólne: scentralizowane jednostki biznesowe działające w oparciu o własny zespół, procesy oraz technologie, które obsługują całą organizację

Billing

Anna Poleszak

Anna Poleszak

Shared Services Center Manager

Zespół Billingu zajmuje się fakturowaniem sprzedaży – zarówno dla klientów zewnętrznych, jak i workerów. Dbamy o poprawność danych na rozliczanych projektach, weryfikujemy raportowane godziny, przychody i koszty.
Współpracujemy ściśle z działami Sprzedaży, Księgowości i Kontrolingu oraz prowadzimy szkolenia wdrażające dla Sprzedaży z zakresu rozliczania i fakturowania projektów. Naszą ideą jest ciągłe zwiększanie jakości naszych usług oraz nastawienie na cel, jakim jest zadowolenie klientów.

Business Processes Management

Katarzyna Stromecka

Katarzyna Stromecka

CPO

Naszą misją jest realizacja strategii, wizji oraz celów biznesowych wyznaczonych przez CEO, aby podnosić przewagę konkurencyjną Sii na rynku.

Na co dzień zarządzamy procesami i ich optymalizacją – analizujemy je, stale udoskonalamy i dążymy do ich automatyzacji. Zależy nam na skróceniu czasu realizacji zadań, zmniejszeniu kosztów i ilości błędów, a także podniesieniu efektywności działań Sii. Dostosowujemy aplikacje do potrzeb naszych pracowników, zachowując równowagę pomiędzy użytkownikami, procesami, technologią i kosztami. Reprezentujemy wewnętrznych klientów przed Internal IT. Dbamy o ustalenie priorytetów projektów oraz planowanie ich wdrożenia na RoadMapie.

Identyfikujemy elementy do poprawy – adresujemy pomysły na zmiany, zgłaszane przez naszych pracowników za pomocą aplikacji Pomysły i Usprawnienia. Dbamy o jakość i przejrzystość wewnętrznych procedur oraz zarządzamy słownikiem pojęć, aby ułatwić odnalezienie się w korporacyjnym świecie.

Dział Prawny

Sebastian Myszczyński

Sebastian Myszczyński

Head of Legal

Departament Prawny to dział składający się z 9 prawników zlokalizowanych w Warszawie oraz Łodzi. Naszą główną misją jest wspieranie biznesu Sii na możliwie najwyższym poziomie. Zawsze staramy się szukać rozwiązań, które spełnią wymagania klientów Sii, przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów Sii. Departament Prawny jest odpowiedzialny za obsługę prawną Sii w Polsce oraz w spółkach zależnych. Do naszych zadań należy w szczególności negocjowanie umów z klientami, tworzenie wewnętrznych dokumentów, szablonów umów oraz procedur wewnętrznych.

Dział Zakupów

Katarzyna Rybkowska

Katarzyna Rybkowska

Procurement Department Manager

Misją Procurementu  jest zapewnienie i organizacja dostarczania towarów i usług na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Głównymi zadaniami Procurementu są zarządzanie współpracą z dostawcami, podpisywanie umów i realizacja zapotrzebowania lub wsparcie w ich realizacji, oraz ocena dostawców.

Zakupy i realizacja przetargów to nasza pasja. Specjalizujemy się w zakupach oprogramowania i sprzętu IT. Nadzorujemy cykliczne zamówienia dla Marketingu (np. gadżety firmowe), zakupy dla Office Managementu i dla wielu innych obszarów.

W proces zakupowy jesteśmy zaangażowani w 100% – pozyskujemy najatrakcyjniejsze oferty i zajmujemy się formalnościami.

HR Operations

Magdalena Oshikoya

Magdalena Oshikoya

CHRO

Nasza misja polega na zapewnieniu wsparcia klientom wewnętrznym i zewnętrznym na każdym etapie współpracy. Odpowiadamy za przygotowanie wszelkich dokumentów zatrudnieniowych, organizację podróży biznesowych oraz przeprowadzenie procesu wdrożenia, zarówno lokalnie, jak i na platformie e-learningowej. Organizujemy szkolenia i jesteśmy odpowiedzieli za programy Buddy i Mentoring w naszej firmie.
Wspieramy realizację misji Sii, jaką jest identyfikowanie i rozwijanie najlepszych. Dbamy o realizację wartości Sii, podnosimy zaangażowanie i satysfakcję naszych pracowników, a to wszystko w celu wspierania rozwoju biznesu. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich działów, rokrocznie możemy z dumą nosić tytuł Great Place to Work!
Po godzinach, organizujemy najlepsze eventy dla naszych Power People: bale karnawałowe, integracje, wieczorne Apero czy poranne śniadania. Sii to nie tylko praca, ale też wspaniali ludzie, z którymi chce się dobrze spędzać czas.

IT / Aplikacje Biznesowe

Łukasz Pietrzak

Łukasz Pietrzak

Head of Business Applications

Naszą misją jest zwiększenie efektywności procesów i Workerów, zmniejszenie kosztów operacyjnych, a także poprawa komfortu pracy poprzez wdrażanie i rozwijanie narzędzi IT oraz automatyzację procesów biznesowych. Ponadto, zespoły Business Applications zapewniają ciągłość systemów i procesów, a także dostarczają zagregowane dane zarządcze niezbędne do podejmowania zarówno operacyjnych, jak i strategicznych decyzji dla firmy.

IT / Service Desk i Wsparcie Użytkownika

Łukasz Kosikowski

Łukasz Kosikowski

Head of Service Desk

Service Desk to dział skupiający trzy obszary wsparcia. Zespoły Contact Center i Service Desk pełnią funkcję SPoC i odpowiadają za pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami i kandydatami oraz Workerami Sii.  To tutaj trafiają wszystkie zgłoszenia, a także odbywa się administrowanie aplikacjami wewnętrznymi. Dodatkowo, Workerzy Sii mogą korzystać z pomocy zespołów Field Support zlokalizowanych w największych oddziałach Sii. FS odpowiada m.in. za infrastrukturę IT, przygotowanie stanowisk pracy w biurach Sii, wyposażenie ich w sprzęt oraz późniejsze wsparcie w każdej, zwłaszcza podbramkowej, sytuacji.

IT / Zarządzanie infrastrukturą

Piotr Wieczorek

Piotr Wieczorek

Head of Infrastructure

Dział Infrastruktury IT zarządza wspólnymi usługami IT dla naszej organizacji. Naszą główną misją jest dostarczanie wydajnego i stabilnego środowiska IT, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i sprzęt. Wspieramy naszą organizację skalowalnymi i wysoce dostępnymi centrami danych, narzędziami do komunikacji i przetwarzania danych, usługami chmurowymi i sieciowymi. Dostarczamy nasze usługi w kompetentny i ekonomiczny sposób, zgodnie z rozwojem Sii.

Kadry i Płace

Justyna Wądołowska-Zych

Justyna Wądołowska-Zych

Head of Payroll

Do głównych obowiązków Działu Kadr i Płac należy zapewnienie prawidłowej i terminowej wypłaty wynagrodzeń. Ponadto, służymy wsparciem w zakresie delegowania naszych pracowników do pracy za granicą. Czuwamy nad benefitami dla pracowników w postaci 50% kosztów uzyskania przychodu, elastycznych form współpracy oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nieustannie optymalizujemy nasze procesy, aby Power People byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

Kontroling Finansowy i Biznesowy

Judyta Witkowska

Judyta Witkowska

Head of Controlling

Dział Kontrolingu zajmuje się przede wszystkim analizą wyników finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rentowności projektów. Przygotowujemy prognozy finansowe oraz monitorujemy kluczowe wskaźniki efektywności. Analizujemy nie tylko dane finansowe, takie jak marża, ale również informacje dotyczące aktywności sprzedażowych oraz zatrudnienia.

Dodatkowo, jesteśmy odpowiedzialni za politykę premiowania w Sii.

Księgowość

Agnieszka Kuryło

Agnieszka Kuryło

Główna księgowa

Jako Dział Księgowości odpowiadamy m.in za dbałość o poprawność dokumentów, plików rozliczeniowych i danych wprowadzanych do systemów wewnętrznych Sii. Przygotowujemy roczne sprawozdanie finansowe oraz pakiety konsolidacyjne dla Sii Polska, Sii Szwecja i Sii Ukraina dla udziałowców oraz współpracujemy z audytorem zewnętrznym. Przygotowujemy i przesyłamy deklaracje podatkowe, takie jak CIT, PIT, VAT, IFT, JPK oraz wypełniamy sprawozdania dla NBP i GUS-u. Monitorujemy i przekazujemy Zarządowi i Dyrektorowi Finansowemu informacje o istotnych zmianach w prawie, które mogą mieć wpływ na działalność spółki. Szukamy możliwości skorzystania z różnych ulg, pozwalających na oszczędności w podatkach. Do naszych zadań należy także tworzenie procedur, instrukcji i wytycznych dla innych działów oraz przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, aby dzielić się naszą wiedzą. Dodatkowo prowadzimy ewidencję w zakresie środków trwałych.

Marketing i Komunikacja

Anna Bednarz - Jaskot

Anna Bednarz - Jaskot

CMO

Jesteśmy agencją kreatywną i MarTech, działającą w obszarze Marketingu oraz Komunikacji. Nasza kompleksowa oferta obejmuje opracowywanie strategii marketingowych, tworzenie angażujących treści, materiałów wideo i grafiki. Ponadto, prowadzimy zintegrowane kampanie na dużą skalę, zarządzamy działaniami z zakresu CSR oraz opiekujemy się benefitami dla wszystkich pracowników.

Wewnętrznie skupiamy się na budowaniu społeczności Power People oraz płynnym przepływie informacji w całej organizacji. Nasz zespół rozwija narzędzia i wprowadza nowe rozwiązania komunikacyjne, które ułatwiają dzielenie się wiedzą i zarządzanie zmianą. Wspieramy Sprzedaż w rozwoju biznesu, Rekrutację w wyborze najlepszych kandydatów i HRO w budowaniu Sii Spirit.

Zapewniamy wsparcie wszystkim Power People w realizacji marzeń poprzez programy Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers, których roczny budżet wynosi 1 mln zł. Kochamy to co robimy, a największą satysfakcję daje nam praca z ludźmi.

Office Management

Olga Ściesińska

Olga Ściesińska

Head of Office Management

Misją naszego departamentu jest wspieranie rozwoju biznesu poprzez zapewnienie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do pracy oraz spotkań w biurach. Każdego dnia dokładamy starań, aby biura, wyposażenie i usługi biurowe były na najwyższym poziomie. Dbamy, by warunki najmu oraz powierzchnie biurowe spełniały wymagania biznesowe w organizacji, a procesy były wydajne. Dostarczamy narzędzia i raporty wspierające codzienne działania zespołu Office Management jak i decyzje zarządu w tym obszarze.

PMO

Krzysztof Gabryszak

Krzysztof Gabryszak

Head of PMO

Misją PMO jest zapewnienie, aby organizacja i procesy dostarczania projektów i usług były wydajne, a zespół Delivery Managerów posiadał wymagane kompetencje i doświadczenie. Głównymi zadaniami PMO są nadzorowanie dostarczania projektów i usług, tworzenie metodyk, oraz monitorowanie procesu ewidencji danych i transakcji w systemach. PMO dba o jakość dokumentacji i danych, poprzez audyty weryfikuje zgodność procesów ze standardami firmy, zarządza wymianą wiedzy, zapewnia szkolenia i wsparcie Delivery Managerom oraz dostarcza odpowiednie narzędzia i raporty usprawniające pracę.

Rekrutacja

Wojciech Dreja

Wojciech Dreja

Head of Recruitment

Ponad 50 specjalistów Rekrutacji wspiera Hiring Managerów w poszukiwaniu specjalistów do naszych projektów. Dzięki najlepszym praktykom i wykwalifikowanym zespołom przeprowadzamy ponad 1 000 spotkań rekrutacyjnych oraz zatrudniamy blisko 200 ekspertów miesięcznie.

Security & Compliance

Sebastian Pyzik

Sebastian Pyzik

Head of Security and Compliance

Głównym celem działu Security jest zabezpieczenie wszystkich danych osobowych i informacji zbieranych i przetwarzanych w procesach biznesowych i systemach IT. Utrzymujemy również najwyższy standard szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa fizycznego i bezpieczeństwa informacji. Zespół doradza również w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wydaje rekomendacje i nadzoruje zgodność z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa w projektach realizowanych zarówno na potrzeby wewnętrzne Sii, jak i dla klientów. Do jego zadań należy przeprowadzanie zaplanowanych i doraźnych audytów oraz wdrażanie lub wspieranie wdrażania nowych środków bezpieczeństwa w certyfikacjach, procedurach i instrukcjach.

Treasury

Kamila Skarbierz

Kamila Skarbierz

Treasury Manager

“Profit is the queen – but cash is the king”. To zdanie wspaniale odzwierciedla, jak ważna jest gotówka w każdej firmie i jak należy o nią dbać. Treasury zajmuje się zarządzaniem płynnością finansową firmy, aby dostawcy i pracownicy byli zadowoleni, a odbiorcy wiedzieli, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem. Do obowiązków Treasury należy również prognozowanie i lokowanie nadwyżek finansowych, zabezpieczenie ryzyka walutowego oraz kontrola spływu należności.

Na co dzień współpracujemy z kilkoma bankami oraz bierzemy udział w wielu projektach, których celem jest optymalizacja procesów w naszej firmie.

REGIONY, KRAJE I SEKTORY
Regiony, kraje i sektory: niezależne jednostki, które tworzą całość w sensie organizacyjnym. Oferują usługi oraz rozwijają procesy sprzedażowe dla poszczególnych sektorów i lokalizacji.

Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka

Kamil Korziuk

Kamil Korziuk

Head of Industry

Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka

Współpracujemy z ponad 30 klientami z branży motoryzacyjnej. Ponad 450 ekspertów Sii realizuje projekty z zakresu automatyzacji produkcji, Smart Factory, R&D, rozwoju i testowania oprogramowania oraz wdrażania aplikacji biznesowych.  

Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia

Michał Żelazowski

Michał Żelazowski

Senior Head of Industry

Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia

Współpracujemy z ponad 75 klientami z sektora usług finansowych, bankowości i ubezpieczeń. Z pomocą ponad 1 300 ekspertów, zapewniamy wsparcie rozwoju i testowania oprogramowania, a także realizujemy projekty infrastrukturalne oraz prowadzimy doradztwo biznesowe. 

Sektor medyczny

Wojciech Drescher

Wojciech Drescher

Senior Head of Industry

Sektor medyczny

Współpracujemy z ponad 40 klientami z sektora Healthcare & Life Sciences. Ponad 1 000 ekspertów Sii dostarcza usługi z zakresu Smart Factory: Industry 4.0, testowania oprogramowania, bioinformatyki, Digital Therapeutics, wsparcia systemów wbudowanych urządzeń medycznych czy aplikacji i systemów Life Science. 

Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa

Przemysław Włoczkowski

Przemysław Włoczkowski

Senior Head of Industry

Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa

Współpracujemy z ponad 45 klientami z sektora hi-tech, elektroniki i inżynierii przemysłowej. Ponad 1 800 ekspertów Sii specjalizuje się w obszarze R&D dla oprogramowania wbudowanego, łączności, zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa. 

Sektor usług użyteczności publicznej

Marta Przeor

Marta Przeor

Head of Industry

Sektor usług użyteczności publicznej

Ponad 300 ekspertów Sii wspiera administrację centralną, ochronę zdrowia, energetykę i instytucje publiczne świadcząc usługi z zakresu BI, digital workplace, cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenia i utrzymania systemów ERP. 

Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie

Adrian Gola

Adrian Gola

Senior Head of Industry

Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie

Współpracujemy z ponad 100 klientami z sektora sprzedaży detalicznej, logistyki i dóbr konsumenckich. Ponad 700 ekspertów Sii specjalizuje się w rozwiązaniach e-commerce, strategiach omnichannel, wdrożeniach oprogramowania dla biznesu oraz analizie danych. 

Warszawa

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Senior Regional Director

Sii Warszawa

Warszawski oddział istnieje od momentu powstania Sii w 2006 i aktualnie zatrudnia ponad 1 300 specjalistów. Wpieramy klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, produkcyjnej, energetycznej oraz publicznej. 

Gdańsk

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Senior Regional Director

Sii Gdańsk

Zatrudniając ponad 1 400 inżynierów i specjalistów, jesteśmy jednym z największych pracodawców IT na Pomorzu. Posiadamy prestiżowy certyfikat Common Criteria, który potwierdza przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji. 

Wrocław

Tomasz Omieciński

Tomasz Omieciński

Senior Regional Director

Sii Wrocław

Wrocławski oddział Sii funkcjonuje od 2009 roku i aktualnie zatrudnia prawie 1 000 specjalistów. Świadczymy usługi dla klientów z branży medycznej, bankowej, produkcyjnej i telekomunikacyjnej. Pracujemy również nad rozwojem usług inżynieryjnych, głównie dla branży motoryzacyjnej i AGD.  

Poznań

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Regional Director

Sii Poznań

Poznański oddział Sii funkcjonuje od 2010 roku. Jest miejscem pracy ponad 600 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. z branży bankowej, produkcyjnej i farmaceutycznej. 

Kraków

Szymon Dziubek

Szymon Dziubek

Senior Regional Director

Sii Kraków

Krakowski oddział Sii funkcjonuje od 2011 roku i obecnie zatrudnia ponad 700 specjalistów. Realizujemy projekty w technologiach Java, .Net, Xamarin, iOS, Android, JavaScript, C++ i C/C Embedded, a nasi klienci to globalni liderzy z sektora bankowego, turystycznego, telekomunikacyjnego, automatyki przemysłowej i przemysłu samochodowego.​ 

Łódź

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Regional Director

Sii Łódź

Łódzki oddział Sii funkcjonuje od 2012 roku. Ponad 500 naszych specjalistów koncentruje się na sektorach finansowym, retail i hi-tech oraz klientach zagranicznych, szczególnie ze Szwajcarii.

Lublin

Artur Palac

Artur Palac

Regional Director

Sii Lublin

Jesteśmy największym pracodawcą branży IT w Lublinie. Nasz zespół liczy ponad 800 specjalistów. Nasi klienci to największe polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów. Dodatkowo, w Lublinie tworzymy oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby firmy. 

Katowice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Regional Director

Sii Katowice

Katowicki oddział Sii funkcjonuje od 2014 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 specjalistów. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora bankowego, kolejowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, a także automatyki i robotyki.

Rzeszów

Tomasz Eberbach

Tomasz Eberbach

Regional Director

Sii Rzeszów

Rzeszowski oddział Sii funkcjonuje od 2018 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług IT, ale również mocno rozwijamy usługi z obszaru inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Główne technologie, w których pracujemy to Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded.

Częstochowa

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Regional Director

Sii Częstochowa

Inżynierowie Sii Częstochowa przede wszystkim realizują projekty dla klientów z branży motoryzacyjnej, głównie skupiając się na architekturze AUTOSAR. Rozwiązania, nad którymi pracują nasi specjaliści, są wdrażane przez największych światowych producentów samochodów.

Piła

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Regional Director

Sii Piła

Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest to miejsce pracy specjalistów z zakresu inżynierii i IT, którzy realizują m.in. projekty dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej oraz dla klientów z branży farmaceutycznej i bankowej.

Bydgoszcz

Anna Boruszkowska - Becmer

Anna Boruszkowska - Becmer

Associate Regional Director

Sii Bydgoszcz

Bydgoski oddział Sii funkcjonuje od 2018 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Realizujemy projekty w oparciu o technologie takie jak Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Nasi eksperci współpracują z globalnymi firmami reprezentującymi różne sektory, m.in. automotive, healthcare. 

Gliwice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Regional Director

Sii Gliwice

Inżynierowie z Sii Gliwice współtworzą projekty dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Nasze multidyscyplinarne zespoły stanowią odpowiedź na potrzeby rynku w obszarze Industry 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT. 

Białystok

Barbara Piekarska

Barbara Piekarska

Associate Regional Director

Sii Białystok

Białostocki oddział Sii funkcjonuje od 2019 roku i zatrudnia prawie 200 specjalistów. Nasi inżynierowie realizują projekty dla międzynarodowych klientów z sektora bankowego, medycznego, dóbr konsumpcyjnych i hi-tech. Nasz zespół składa się z developerów Java, AEM, .NET i Front-end, oraz specjalistów z obszaru testowania i embedded.

Szczecin

Agnieszka Haracz

Agnieszka Haracz

Regional Manager

Sii Szczecin

Szczeciński oddział Sii funkcjonuje od 2022 roku i zatrudnia już prawie 100 specjalistów. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora motoryzacyjnego, opieki zdrowotnej i e-commerce.

Toruń

Anna Boruszkowska - Becmer

Anna Boruszkowska - Becmer

Associate Regional Director

Sii Toruń

Toruński oddział Sii został oficjalnie otwarty w 2023 roku i już zatrudnia ponad 50 specjalistów. Realizujemy projekty dla globalnych klientów Sii z sektora bankowego, finansowego, FMCG, hi-tech oraz farmaceutycznego. Nasi specjaliści tworzą dedykowane rozwiązania w oparciu o technologie takie jak Java, .NET, C/C++, JavaScript.  

Warszawa

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Senior Regional Director

Sii Warszawa

Warszawski oddział istnieje od momentu powstania Sii w 2006 i aktualnie zatrudnia ponad 1 300 specjalistów. Wpieramy klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, produkcyjnej, energetycznej oraz publicznej. 

Gdańsk

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Senior Regional Director

Sii Gdańsk

Zatrudniając ponad 1 400 inżynierów i specjalistów, jesteśmy jednym z największych pracodawców IT na Pomorzu. Posiadamy prestiżowy certyfikat Common Criteria, który potwierdza przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji. 

Wrocław

Tomasz Omieciński

Tomasz Omieciński

Senior Regional Director

Sii Wrocław

Wrocławski oddział Sii funkcjonuje od 2009 roku i aktualnie zatrudnia prawie 1 000 specjalistów. Świadczymy usługi dla klientów z branży medycznej, bankowej, produkcyjnej i telekomunikacyjnej. Pracujemy również nad rozwojem usług inżynieryjnych, głównie dla branży motoryzacyjnej i AGD.  

Poznań

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Regional Director

Sii Poznań

Poznański oddział Sii funkcjonuje od 2010 roku. Jest miejscem pracy ponad 600 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. z branży bankowej, produkcyjnej i farmaceutycznej. 

Kraków

Szymon Dziubek

Szymon Dziubek

Senior Regional Director

Sii Kraków

Krakowski oddział Sii funkcjonuje od 2011 roku i obecnie zatrudnia ponad 700 specjalistów. Realizujemy projekty w technologiach Java, .Net, Xamarin, iOS, Android, JavaScript, C++ i C/C Embedded, a nasi klienci to globalni liderzy z sektora bankowego, turystycznego, telekomunikacyjnego, automatyki przemysłowej i przemysłu samochodowego.​ 

Łódź

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Regional Director

Sii Łódź

Łódzki oddział Sii funkcjonuje od 2012 roku. Ponad 500 naszych specjalistów koncentruje się na sektorach finansowym, retail i hi-tech oraz klientach zagranicznych, szczególnie ze Szwajcarii.

Lublin

Artur Palac

Artur Palac

Regional Director

Sii Lublin

Jesteśmy największym pracodawcą branży IT w Lublinie. Nasz zespół liczy ponad 800 specjalistów. Nasi klienci to największe polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów. Dodatkowo, w Lublinie tworzymy oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby firmy. 

Katowice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Regional Director

Sii Katowice

Katowicki oddział Sii funkcjonuje od 2014 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 specjalistów. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora bankowego, kolejowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, a także automatyki i robotyki.

Rzeszów

Tomasz Eberbach

Tomasz Eberbach

Regional Director

Sii Rzeszów

Rzeszowski oddział Sii funkcjonuje od 2018 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług IT, ale również mocno rozwijamy usługi z obszaru inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Główne technologie, w których pracujemy to Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded.

Częstochowa

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Regional Director

Sii Częstochowa

Inżynierowie Sii Częstochowa przede wszystkim realizują projekty dla klientów z branży motoryzacyjnej, głównie skupiając się na architekturze AUTOSAR. Rozwiązania, nad którymi pracują nasi specjaliści, są wdrażane przez największych światowych producentów samochodów.

Piła

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Regional Director

Sii Piła

Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest to miejsce pracy specjalistów z zakresu inżynierii i IT, którzy realizują m.in. projekty dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej oraz dla klientów z branży farmaceutycznej i bankowej.

Bydgoszcz

Anna Boruszkowska - Becmer

Anna Boruszkowska - Becmer

Associate Regional Director

Sii Bydgoszcz

Bydgoski oddział Sii funkcjonuje od 2018 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów. Realizujemy projekty w oparciu o technologie takie jak Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Nasi eksperci współpracują z globalnymi firmami reprezentującymi różne sektory, m.in. automotive, healthcare. 

Gliwice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Regional Director

Sii Gliwice

Inżynierowie z Sii Gliwice współtworzą projekty dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Nasze multidyscyplinarne zespoły stanowią odpowiedź na potrzeby rynku w obszarze Industry 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT. 

Białystok

Barbara Piekarska

Barbara Piekarska

Associate Regional Director

Sii Białystok

Białostocki oddział Sii funkcjonuje od 2019 roku i zatrudnia prawie 200 specjalistów. Nasi inżynierowie realizują projekty dla międzynarodowych klientów z sektora bankowego, medycznego, dóbr konsumpcyjnych i hi-tech. Nasz zespół składa się z developerów Java, AEM, .NET i Front-end, oraz specjalistów z obszaru testowania i embedded.

Szczecin

Agnieszka Haracz

Agnieszka Haracz

Regional Manager

Sii Szczecin

Szczeciński oddział Sii funkcjonuje od 2022 roku i zatrudnia już prawie 100 specjalistów. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora motoryzacyjnego, opieki zdrowotnej i e-commerce.

Toruń

Anna Boruszkowska - Becmer

Anna Boruszkowska - Becmer

Associate Regional Director

Sii Toruń

Toruński oddział Sii został oficjalnie otwarty w 2023 roku i już zatrudnia ponad 50 specjalistów. Realizujemy projekty dla globalnych klientów Sii z sektora bankowego, finansowego, FMCG, hi-tech oraz farmaceutycznego. Nasi specjaliści tworzą dedykowane rozwiązania w oparciu o technologie takie jak Java, .NET, C/C++, JavaScript.  

Szwajcaria

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Country Business Lead

Szwajcaria

Współpracujemy z ponad 20 klientami z czołówki największych firm w Szwajcarii, reprezentujących takie sektory jak energetyczny, hi-tech, retail i logistyka czy branża luksusowa.

Niemcy i Austria

Grzegorz Brzostowski

Grzegorz Brzostowski

Country Business Lead

Niemcy i Austria

Już 500 inżynierów Sii dostarcza rozwiązania firmom na rynkach Niemiec i Austrii, z większością z nich w modelu nearshoringowym. Zaufało nam ponad 50 klientów z tego regionu, wśród nich znajdują się najwięksi gracze sektora motoryzacyjnego, medycznego, sprzedaży detalicznej oraz hi-tech.

Czechy i Słowacja

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Country Business Lead

Czechy i Słowacja

Na rynkach Czech i Słowacji rozwijamy współpracę z klientami reprezentującymi takie branże jak automotive, hi-tech, healthcare, railway oraz e-commerce. Klienci doceniają oferowane przez nas usługi w modelu nearshoring.

Szwecja

Miguel Vergara

Miguel Vergara

Sii Sweden Managing Director

Szwecja

Sii Sweden powstała w 2018 roku i od tego czasu rozwija współpracę z prawie 30 klientami na rynku szwedzkim. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i usług inżynieryjnych. 

Islandia

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Country Business Lead

Islandia

Nasza współpraca z islandzkimi klientami trwa od 2017 roku. Cenią w nas najwyższą jakość usług, możliwość szybkiego i skutecznego uruchamiania nowych projektów i usług, bezpieczeństwo modelu nearshoring oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

Kraje Nordyckie

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Country Business Lead

Kraje Nordyckie

Obecnie ponad 500 inżynierów Sii dostarcza usługi dla ponad 40 klientów ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Obszar ten jest strategicznym rynkiem dla Sii. Bliskość geograficzna i kulturowa Polski, gdzie Sii dysponuje zasobami niemal 8 000 inżynierów, stanowi podstawą udanej współpracy z naszymi partnerami.

Ukraina

 Iryna Seryvko

Iryna Seryvko

Regional Director

Ukraina

Na Ukrainie rozwijamy współpracę z naszymi największymi klientami oraz współdziałamy ze specjalistami Sii Ukraina przy realizacji projektów z szerokiego portfolio Sii Polska. Klienci doceniają wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm i zaangażowanie ekspertów naszego polskiego i ukraińskiego zespołu.

Szwajcaria

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Country Business Lead

Szwajcaria

Współpracujemy z ponad 20 klientami z czołówki największych firm w Szwajcarii, reprezentujących takie sektory jak energetyczny, hi-tech, retail i logistyka czy branża luksusowa.

Niemcy i Austria

Grzegorz Brzostowski

Grzegorz Brzostowski

Country Business Lead

Niemcy i Austria

Już 500 inżynierów Sii dostarcza rozwiązania firmom na rynkach Niemiec i Austrii, z większością z nich w modelu nearshoringowym. Zaufało nam ponad 50 klientów z tego regionu, wśród nich znajdują się najwięksi gracze sektora motoryzacyjnego, medycznego, sprzedaży detalicznej oraz hi-tech.

Czechy i Słowacja

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Country Business Lead

Czechy i Słowacja

Na rynkach Czech i Słowacji rozwijamy współpracę z klientami reprezentującymi takie branże jak automotive, hi-tech, healthcare, railway oraz e-commerce. Klienci doceniają oferowane przez nas usługi w modelu nearshoring.

Szwecja

Miguel Vergara

Miguel Vergara

Sii Sweden Managing Director

Szwecja

Sii Sweden powstała w 2018 roku i od tego czasu rozwija współpracę z prawie 30 klientami na rynku szwedzkim. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i usług inżynieryjnych. 

Islandia

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Country Business Lead

Islandia

Nasza współpraca z islandzkimi klientami trwa od 2017 roku. Cenią w nas najwyższą jakość usług, możliwość szybkiego i skutecznego uruchamiania nowych projektów i usług, bezpieczeństwo modelu nearshoring oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

Kraje Nordyckie

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Country Business Lead

Kraje Nordyckie

Obecnie ponad 500 inżynierów Sii dostarcza usługi dla ponad 40 klientów ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Obszar ten jest strategicznym rynkiem dla Sii. Bliskość geograficzna i kulturowa Polski, gdzie Sii dysponuje zasobami niemal 8 000 inżynierów, stanowi podstawą udanej współpracy z naszymi partnerami.

Ukraina

 Iryna Seryvko

Iryna Seryvko

Regional Director

Ukraina

Na Ukrainie rozwijamy współpracę z naszymi największymi klientami oraz współdziałamy ze specjalistami Sii Ukraina przy realizacji projektów z szerokiego portfolio Sii Polska. Klienci doceniają wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm i zaangażowanie ekspertów naszego polskiego i ukraińskiego zespołu.

Centra Kompetencyjne
Centra Kompetencyjne: specjalistyczne jednostki świadczące dedykowane usługi technologiczne, zapewniające również wsparcie sprzedażowe w zakresie oferowanych rozwiązań wszystkim oddziałom Sii

Agile

Maciej Szostek

Maciej Szostek

Competency Center Director

Będąc jedynym w Polsce Złotym Partnerem Scaled Agile, Inc. pomagamy organizacjom w implementacji zwinności biznesowej z wykorzystaniem najpopularniejszego na świecie podejścia do skalowania zwinności – SAFe. Realizujemy transformacje, doradzamy oraz szkolimy największe firmy z każdego sektora. Wspieramy zwinną transformację u ponad 130 klientów w Polsce i na świecie. 

Atlassian

Maciej Szostek

Maciej Szostek

Competency Center Director

Jako Platynowy Partner Atlassian realizujemy wdrożenia platformy Atlassian, migracje do chmury, optymalizujemy i dostarczamy subskrypcje Atlassian. Automatyzujemy procesy, integrujemy Atlassiana z systemami 3rd party, pomagamy organizacjom osiągać lepsze wyniki przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. 

Cyberbezpieczeństwo

Dawid Jankowski

Dawid Jankowski

Competency Center Director

Pomagamy naszym klientom chronić systemy IT, zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa danych i wykrywać zagrożenia cybernetyczne. Umiejętności naszego zespołu potwierdzają m.in. prestiżowe certyfikaty CISSP, CISM, GCIH, GCFE, OSCP.

Data & AI

Małgorzata Wodzisławska

Małgorzata Wodzisławska

Competency Center Director

Oferujemy naszym klientom nowoczesne platformy do integracji i zarządzania danymi, zaawansowaną analitykę z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, w tym analizę tekstu, oraz kompleksowe strategie migracji danych ze środowiska on-prem do chmury. Posiadamy specjalizację Analytics on Azure powiązaną z tytułem Microsoft Data & AI Solutions Partner oraz partnerstwa ze Snowflake i AWS.

Digital

Dariusz Adamowski

Dariusz Adamowski

Senior Competency Center Director

Ponad 1300 naszych ekspertów specjalizuje się w technologiach cyfrowych – opracowują nowoczesne, dedykowane oprogramowanie oraz tworzą rozwiązania w zakresie technologii chmurowych, cyfrowej obsługi klienta i aplikacji mobilnych.

Doradztwo Biznesowe i BPO

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Competency Center Director

Pomagamy naszym klientom optymalizować procesy biznesowe, oferując wsparcie specjalistów i zespołów. Przed automatyzacją każdego procesu przeprowadzamy jego analizę, czasami tworząc go od podstaw.  Dla ponad 40 klientów świadczymy usługi w zakresie zarządzania danymi, KYC&AML, marketingu, UX/UI, HR, payroll i administracji.

Dynamics 365 ERP

Paweł Magnuszewski

Paweł Magnuszewski

Competency Center Director

Nasza oferta obejmuje usługi doradcze, wdrożenia, upgrade’y oraz utrzymanie i rozwój Microsoft Dynamics 365, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązania ERP. Nasz zespół liczy ponad 250 specjalistów Dynamics 365. Pracujemy dla ponad 60 branżowych liderów w Polsce i zagranicą.

E-commerce and Customer Experience

Marcin Kozłowski

Marcin Kozłowski

Competency Center Director

Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej w obszarze e-commerce i Customer Experience, pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność sprzedaży online i procesów marketingowych. Nasz zespół łączy wiedzę biznesową z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Google

Sebastian Cięszczyk

Sebastian Cięszczyk

Offering Lead

Nasze Centrum Kompetencyjne specjalizuje się we wdrożeniach Google Workspace i Cloud Platform dla klientów, oferując szereg usług, w tym wdrożenia, digitalizację procesów, adaptacja narzędzi i szkolenia produktowe. Koncentrujemy się na nowoczesnych rozwiązaniach w miejscu pracy, narzędziach komunikacyjnych i automatyzacji procesów, zapewniając pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju i certyfikacji w zakresie najnowocześniejszych technologii chmurowych.

IT Operations

Jarosław Lakutowicz

Jarosław Lakutowicz

Senior Competency Center Director

Zatrudniamy ponad 400 specjalistów z obszaru Service Desk, wsparcia On-site, wsparcia aplikacji, infrastruktury IT (on-premise i chmura) oraz DevOps. Realizowane projekty obejmują ponad 500 000 użytkowników w 3 500 lokalizacjach.

Microsoft Business Applications

Tomasz Rabiński

Tomasz Rabiński

Competency Center Manager

Pomagamy klientom stworzyć nowoczesne miejsce pracy w oparciu o platformę Microsoft 365. Zatrudniając ponad 100 specjalistów, oferujemy usługi z obszaru analizy, adopcji, wdrożenia, utrzymania, migracji i rozwoju dedykowanych rozwiązań w oparciu o środowisko SharePoint, Power Platform oraz Azure.

Salesforce

Daniel Wiechczyński

Daniel Wiechczyński

Competency Center Director

Jako certyfikowany partner Salesforce z ponad 100 specjalistami, oferujemy inteligentne, wielokanałowe rozwiązania, zwiększające zaangażowanie klientów. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w realizacji międzynarodowych projektów dla branżowych liderów.

SAP

Paweł Zemełka

Paweł Zemełka

Competency Center Director

Jako Srebrny Partner SAP oferujemy usługi wsparcia end-to-end: od wdrożeń, rozwoju i ulepszeń systemu po migracje do S/4HANA, integracje i testy. Zatrudniamy 120 certyfikowanych ekspertów, zrealizowaliśmy ponad 40 globalnych projektów i korzystamy z najnowszych technologii. Nasi specjaliści od lat dostarczają najwyższej jakości usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

ServiceNow

Rafał Kwatek

Rafał Kwatek

Offering Lead

Jesteśmy partnerem ServiceNow na poziomie Premier w programach Resaller oraz Consulting & Integration. Zatrudniamy ponad 40 certyfikowanych specjalistów. Oferujemy usługi z obszaru doradztwa, implementacji, rozwoju, upgrade’ów i utrzymania, oraz sprzedaży licencji ServiceNow.

Systemy wbudowane

Monika Jaworowska

Monika Jaworowska

Senior Competency Center Director

Ponad 600 inżynierów realizuje usługi z zakresu rozwoju i walidacji zarówno prostych systemów wykorzystujących tryby niskiego poboru mocy, jak i rozbudowanych rozwiązań pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych.

Usługi inżynieryjne

Szymon Woźnica

Szymon Woźnica

Competency Center Director

Oferujemy indywidualną automatyzację przemysłu. Zrealizowaliśmy już przeszło 150 międzynarodowych projektów oraz posiadamy doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów, maszyn i dostarczania rozwiązań „pod klucz”. Dzięki programistycznemu zapleczu, zapewniamy kompleksowe rozwiązania Industry 4.0.

Usługi szkoleniowe

Agnieszka Rzeczkowska

Agnieszka Rzeczkowska

Competency Center Manager

Oferujemy szeroką gamę akredytowanych szkoleń i autorskich warsztatów, oraz prowadzimy zajęcia stacjonarnie i w trybie online. Przeszkoliliśmy już łącznie ponad 5 000 osób i współpracujemy z ponad 70 trenerami, a grono naszych klientów to obecnie ponad 100 firm.

Usługi testowe

Marcin Laksander

Marcin Laksander

Senior Competency Center Director

Zatrudniając ponad 1 000 testerów, jesteśmy największym dostawcą usług testowych w Polsce. Oferujemy usługi testowe z obszaru continuous testing, testów wydajnościowych, bezpieczeństwa oraz automatyzacji testów każdego rodzaju technologii.

Dojrzałe procesy czynią nas czołowym dostawcą

Organizacja, procesy biznesowe i systemy IT w Sii Polska

PROCESY GŁÓWNE

Sprzedaż i przedsprzedaż
 • poszukiwanie nowych klientów
 • klasyfikacja leadów sprzedażowych oraz potencjalnych klientów
 • przedsprzedaż i zarządzanie ofertami
 • planowanie strategiczne relacji z klientem, up-selling i cross-selling
 • zarządzanie relacją z klientem
Zarządzanie zasobami i alokacja projektów
 • przydział konsultantów
 • planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich
 • zarządzanie celami
 • ocena wyników osiąganych przez pracowników
 • zarządzanie wynagrodzeniami
Realizacja projektów i dostarczanie usług
 • zarządzanie projektem i monitorowanie przestrzegania terminów
 • szacowanie i prognozowanie kosztów projektu
 • analiza kompetencji zespołów projektowych
Sprzedaż i przedsprzedaż
 • poszukiwanie nowych klientów
 • klasyfikacja leadów sprzedażowych oraz potencjalnych klientów
 • przedsprzedaż i zarządzanie ofertami
 • planowanie strategiczne relacji z klientem, up-selling i cross-selling
 • zarządzanie relacją z klientem
Zarządzanie zasobami i alokacja projektów
 • przydział konsultantów
 • planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich
 • zarządzanie celami
 • ocena wyników osiąganych przez pracowników
 • zarządzanie wynagrodzeniami
 • przydział konsultantów
 • planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich
 • zarządzanie celami
 • ocena wyników osiąganych przez pracowników
 • zarządzanie wynagrodzeniami
Realizacja projektów i dostarczanie usług
 • zarządzanie projektem i monitorowanie przestrzegania terminów
 • szacowanie i prognozowanie kosztów projektu
 • analiza kompetencji zespołów projektowych
 • zarządzanie projektem i monitorowanie przestrzegania terminów
 • szacowanie i prognozowanie kosztów projektu
 • analiza kompetencji zespołów projektowych

PROCESY WSPIERAJĄCE

Wewnętrzne IT
 • wewnętrzne aplikacje i systemy
 • zarządzanie infrastrukturą IT
 • zarządzanie sprzętem użytkownika końcowego
 • ochrona danych osobowych
Bezpieczeństwo
 • ochrona sprzętu i aplikacji
 • ochrona danych osobowych
 • bezpieczeństwo w biurze, monitoring i kontrola dostępu
 • zapewnienie jakości (normy ISO)
Obsługa prawna
 • bieżąca obsługa i doradztwo prawne spółki
 • przygotowywanie i negocjowanie umów
 • przygotowywanie procedur i innych dokumentów prawnych
 • zapewnienie zgodności działań spółki z przepisami prawa
Marketing, komunikacja i CSR
 • generowanie leadów sprzedażowych i budowanie świadomości marki
 • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
 • marketing internetowy i kampanie outdoorowe
 • działania CSR-owe
Rekrutacja
 • ponad 50 specjalistów ds. rekrutacji
 • stale rosnąca baza rekrutacyjna, licząca ponad 300 000 CV
 • program rekomendacji kandydatów, generujący 30% zatrudnień
 • Shared Services Center Recruitment
Księgowość
 • księgowość i rachunkowość
 • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
 • weryfikacja należności i zobowiązań
 • zarządzanie środkami trwałymi
Kontroling
 • analiza wyników finansowych
 • polityka premiowania
 • prognozy finansowe
Zarządzanie projektami i PMO
 • opracowywanie metodologii zarządzania projektami i usługami oraz audytowanie
 • rzetelne tworzenie dokumentacji projektowej
Kadry i płace
 • nadzór nad prawidłowością zawieranych umów
 • wypłata wynagrodzeń
 • realizacja procesów wymaganych prawnie
 • rozliczanie osób delegowanych oraz 50% kosztów uzyskania przychodu
Wsparcie fakturowania oraz rozliczanie dokumentów kosztowych
 • rozliczanie czasu pracy na projektach
 • fakturowanie klientów
 • rozliczanie dokumentów kosztowych oraz podróży biznesowych
 • płynny obieg dokumentów
HR i wsparcie workera
 • zatrudnianie pracowników
 • organizacja procesu wdrożenia
 • obsługa szkoleń i webinarów
 • prowadzenie programu Mentoringowego
 • organizacja eventów
Zarządzanie przestrzenią biurową
 • zapewnienie doskonałych warunków pracy
 • zarządzanie biurami klasy A+ o łącznej powierzchni 42 000 m2
 • wystrój i personalizacja pomieszczeń
Zarządzanie procesami biznesowymi
 • optymalizacja procesów biznesowych i ich automatyzacja
 • zarządzanie zmianami w procesach i systemach
 • nadzór nad procedurami oraz słownikiem korporacyjnym
Wewnętrzne IT
 • wewnętrzne aplikacje i systemy
 • zarządzanie infrastrukturą IT
 • zarządzanie sprzętem użytkownika końcowego
 • ochrona danych osobowych
Bezpieczeństwo
 • ochrona sprzętu i aplikacji
 • ochrona danych osobowych
 • bezpieczeństwo w biurze, monitoring i kontrola dostępu
 • zapewnienie jakości (normy ISO)
 • ochrona sprzętu i aplikacji
 • ochrona danych osobowych
 • bezpieczeństwo w biurze, monitoring i kontrola dostępu
 • zapewnienie jakości (normy ISO)
Obsługa prawna
 • bieżąca obsługa i doradztwo prawne spółki
 • przygotowywanie i negocjowanie umów
 • przygotowywanie procedur i innych dokumentów prawnych
 • zapewnienie zgodności działań spółki z przepisami prawa
Marketing, komunikacja i CSR
 • generowanie leadów sprzedażowych i budowanie świadomości marki
 • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
 • marketing internetowy i kampanie outdoorowe
 • działania CSR-owe
 • generowanie leadów sprzedażowych i budowanie świadomości marki
 • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
 • marketing internetowy i kampanie outdoorowe
 • działania CSR-owe
Rekrutacja
 • ponad 50 specjalistów ds. rekrutacji
 • stale rosnąca baza rekrutacyjna, licząca ponad 300 000 CV
 • program rekomendacji kandydatów, generujący 30% zatrudnień
 • Shared Services Center Recruitment
Księgowość
 • księgowość i rachunkowość
 • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
 • weryfikacja należności i zobowiązań
 • zarządzanie środkami trwałymi
 • księgowość i rachunkowość
 • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
 • weryfikacja należności i zobowiązań
 • zarządzanie środkami trwałymi
Kontroling
 • analiza wyników finansowych
 • polityka premiowania
 • prognozy finansowe
Zarządzanie projektami i PMO
 • opracowywanie metodologii zarządzania projektami i usługami oraz audytowanie
 • rzetelne tworzenie dokumentacji projektowej
 • opracowywanie metodologii zarządzania projektami i usługami oraz audytowanie
 • rzetelne tworzenie dokumentacji projektowej
Kadry i płace
 • nadzór nad prawidłowością zawieranych umów
 • wypłata wynagrodzeń
 • realizacja procesów wymaganych prawnie
 • rozliczanie osób delegowanych oraz 50% kosztów uzyskania przychodu
Wsparcie fakturowania oraz rozliczanie dokumentów kosztowych
 • rozliczanie czasu pracy na projektach
 • fakturowanie klientów
 • rozliczanie dokumentów kosztowych oraz podróży biznesowych
 • płynny obieg dokumentów
 • rozliczanie czasu pracy na projektach
 • fakturowanie klientów
 • rozliczanie dokumentów kosztowych oraz podróży biznesowych
 • płynny obieg dokumentów
HR i wsparcie workera
 • zatrudnianie pracowników
 • organizacja procesu wdrożenia
 • obsługa szkoleń i webinarów
 • prowadzenie programu Mentoringowego
 • organizacja eventów
Zarządzanie przestrzenią biurową
 • zapewnienie doskonałych warunków pracy
 • zarządzanie biurami klasy A+ o łącznej powierzchni 42 000 m2
 • wystrój i personalizacja pomieszczeń
 • zapewnienie doskonałych warunków pracy
 • zarządzanie biurami klasy A+ o łącznej powierzchni 42 000 m2
 • wystrój i personalizacja pomieszczeń
Zarządzanie procesami biznesowymi
 • optymalizacja procesów biznesowych i ich automatyzacja
 • zarządzanie zmianami w procesach i systemach
 • nadzór nad procedurami oraz słownikiem korporacyjnym
 • optymalizacja procesów biznesowych i ich automatyzacja
 • zarządzanie zmianami w procesach i systemach
 • nadzór nad procedurami oraz słownikiem korporacyjnym

ZAAWANSOWANE SYSTEMY IT WSPIERAJĄ NASZĄ PRACĘ

IBM ESB BPM

automatyzacja procesów biznesowych – oszczędność czasu i sprawny przepływ informacji

MS AX 2012

zagwarantowanie najwyższej jakości danych i zachowanie ich zgodności w głównych obszarach biznesowych

Power BI

raportowanie i analiza danych w celu maksymalizacji efektywności wszystkich procesów

Atlassian

zarządzanie projektami biznesowymi i programistycznymi, śledzenie zadań, dashboardy, kontrola procesów, analiza przepływów pracy

Narzędzia i usługi najwyższej jakości

Dowiedz się o nas więcej

Sprawdź, co nowego w Sii

Aktualności

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?