Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii

Dojrzałe procesy i sprawdzone narzędzia

To dzięki nim jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów, proponując im rozwiązania i usługi najwyższej jakości

 • Płaska, zorientowana na klienta struktura, umożliwiająca szybkie i skuteczne podejmowanie decyzji
 • Sprawna realizacja usług dzięki odpowiedniemu podziałowi zadań i efektywnemu zarządzaniu kompetencjami
 • Elastyczne modele współpracy dostosowane do potrzeb klienta
 • Dojrzałe, regularnie weryfikowane i optymalizowane procesy
 • Zaawansowane, intuicyjne narzędzia, z których można korzystać w dowolnym czasie, bez względu na lokalizację
 • Certyfikaty ISO 27001 i ISO 9001 będące potwierdzeniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa

Jak wygląda struktura Sii

ZARZĄD

image

Gregoire Nitot

Założyciel Sii i CEO,
właściciel 30% udziałów w firmie

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

image

Michał Kopczyński

CIO

image

Katarzyna Stromecka

CPO

image

Ryszard Pytko

CCO

image

Krzysztof Krężel

COO

image

Anna Bednarz - Jaskot

CMO

image

Tomasz Książek

CFO

Usługi wspólne
Usługi wspólne: scentralizowane jednostki biznesowe działające w oparciu o własny zespół, procesy oraz technologie, obsługujące całą organizację
 • Księgowość
  Agnieszka Kuryło

  Agnieszka Kuryło

  Główna księgowa

  Jako Dział Księgowości odpowiadamy m.in za przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego oraz pakietów konsolidacyjnych Sii Polska i Sii Sweden dla udziałowców oraz współpracę z audytorem zewnętrznym. Przygotowujemy i przesyłamy deklaracje podatkowe, takie jak CIT,PIT, VAT, IFT, JPK, wypełniamy sprawozdania dla NBP i GUS-u. Monitorujemy i przekazujemy Zarządowi i Dyrektorowi Finansowemu informacje o istotnych zmianach w prawie, które mogą mieć wpływ na działalność spółki. Poszukujemy możliwości skorzystania z różnych ulg, pozwalających na oszczędności w podatkach. Do naszych zadań należy także tworzenie procedur, instrukcji i wytycznych dla innych działów, dzielimy się swoją wiedzą poprzez przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych.

 • HR Operations
  Magdalena Oshikoya

  Magdalena Oshikoya

  Szef Działu Administracji

  Nasza misja to zapewnienie wsparcia klientom wewnętrznym i zewnętrznym oraz dbałość o poprawność dokumentów, plików rozliczeniowych i danych wprowadzanych do systemów wewnętrznych Sii. Wystawiamy faktury dla klientów zewnętrznych, prowadzimy, ewidencję w obszarze: środków trwałych, zasobów ludzkich, przychodów oraz kosztów, prowadzimy również monitoring należności. Działamy również w obszarze wsparcia pracowników i podwykonawców na każdym etapie współpracy. Odpowiadamy za przygotowanie wszelkich dokumentów zatrudnieniowych oraz zarządzamy benefitami. Wszystkie drogi prowadzą do Administracji.

 • Komunikacja
  Zuzanna Siondalska

  Zuzanna Siondalska

  Szef Działu Komunikacji

  Wewnątrz firmy odpowiadamy za budowanie społeczności Power People i płynny przepływ informacji. Rozwijamy narzędzia i wdrażamy nowe rozwiązania komunikacyjne dla całej organizacji, aby ułatwiać dzielenie się wiedzą i zarządzanie zmianą. Na zewnątrz umacniamy wizerunek Sii wśród klientów i kandydatów jako godnego zaufania partnera biznesowego i Najlepszego Miejsca Pracy. Nasz zespół zarządza m.in. sekcją Aktualności, mediami społecznościowymi, blogiem technologicznym, newsletterem i intranetem. Uwielbiamy wyzwania, a największą satysfakcję daje nam praca z ludźmi.

 • Kontroling Finansowy i Biznesowy
  Judyta Witkowska

  Judyta Witkowska

  Kierownik Działu Kontrolingu

  Dział Kontrolingu zajmuje się przede wszystkim analizą wyników finansowych ze szczególnym uwzględnieniem rentowności projektów.

  Przygotowujemy prognozy finansowe oraz monitorujemy kluczowe wskaźniki efektywności.

  Analizujemy nie tylko dane finansowe takie jak marża, ale również dane o aktywnościach sprzedażowych oraz o zatrudnieniu.

  Jesteśmy odpowiedzialni za politykę premiowania w Sii.

 • HR
  Aleksandra Malinowska

  Aleksandra Malinowska

  Process Owner

  Głównym zadaniem naszego działu jest wspieranie realizacji misji Sii, jaką jest identyfikowanie i rozwijanie najlepszych, stanie na straży wartości Sii oraz zwiększanie zaangażowania i podnoszenie satysfakcji naszych pracowników, a to wszystko w celu wspierania rozwoju biznesu. Robimy to poprzez działania skierowane bezpośrednio do naszych Power People, jak i do menadżerów. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu wszystkich działów, możemy się pochwalić tytułem Great Place to Work, otrzymywanym rokrocznie!

 • IT / Aplikacje Biznesowe
  Łukasz Pietrzak

  Łukasz Pietrzak

  Kierownik Działu Aplikacji Biznesowych

  Dział Aplikacji Biznesowych Internal IT pełni rolę doradczą dla użytkowników biznesowych dostarczając i utrzymując wysokiej jakości produkty i usługi.
  Dział jest odpowiedzialny za:
  Wytwarzanie aplikacji wewnętrznych
  Utrzymanie aplikacji
  Zapewnianie drugiej linii wsparcia

 • IT / Zarządzanie infrastrukturą
  Piotr Wieczorek

  Piotr Wieczorek

  Kierownik Działu Infrastruktury IT

  Dział Infrastruktury IT zarządza usługami informatycznymi dla całej Organizacji. Utrzymujemy Centra Danych, zapewniamy ciągłość biznesową i wysoką wydajność naszych systemów. Administrujemy sprzętem światowych marek, wykorzystujemy najnowsze wersje produktów serwerowych i silników bazodanowych, aby zapewnić szerokie funkcjonalności i najwyższą wydajność naszych systemów. Dbamy o szybkość połączeń internetowych oraz pomiędzy Oddziałami Sii, zapewniamy bezpieczeństwo naszych systemów oraz sieci.

 • IT / Service Desk i Wsparcie Użytkownika
  Łukasz Kosikowski

  Łukasz Kosikowski

  Kierownik Działu Service Desk

  Service Desk to Dział skupiający trzy obszary wsparcia. Zespoły Contact Center i Service Desk pełnią funkcję SPoC i odpowiadają za pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami i kandydatami oraz Workerami Sii. Tutaj trafia każde zgłoszenie oraz m.in. odbywa się administrowanie aplikacjami wewnętrznymi. Ponadto Workerzy Sii mogą korzystać z pomocy Zespołów Field Support zlokalizowanych w największych Oddziałach Sii. FS odpowiada m.in. za infrastrukturę IT czy przygotowanie stanowisk pracy w biurach Sii, wyposażenie ich w sprzęt oraz późniejsze wsparcie w każdej, zwłaszcza podbramkowej sytuacji.

 • Dział Prawny
  Sebastian Myszczyński

  Sebastian Myszczyński

  Dyrektor Działu Prawnego

  Departament Prawny to dział składający się z 9 prawników zlokalizowanych w Warszawie oraz Łodzi. Naszą główną misją jest wspieranie biznesu Sii na możliwie najwyższym poziomie. Zawsze staramy się szukać rozwiązać które spełnią wymagania klientów Sii przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów Sii. Departament Prawny jest odpowiedzialny za obsługę prawną Sii w Polsce oraz w oddziale zlokalizowanym w Szwecji. Do naszych zadań należy w szczególności negocjowanie umów z klientami, tworzenie w szczególności wewnętrznych dokumentów, szablonów umów oraz procedur wewnętrznych.

 • Marketing
  Anna Bednarz - Jaskot

  Anna Bednarz - Jaskot

  CMO

  Nie jesteśmy zwykłym działem, ale agencją kreatywną i MarTech oferującą kompleksową obsługę. Opracowujemy strategię marketingową, tworzymy angażujące treści, materiały wideo i grafikę, zarządzamy CSR oraz prowadzimy zintegrowane kampanie na dużą skalę. Nasz dream team wspiera Sprzedaż w rozwoju biznesu, Rekrutację w wyborze najlepszych kandydatów, HR w budowaniu Sii Spirit oraz wszystkich Power People w realizacji marzeń poprzez programy Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers, których roczny budżet wynosi 500 000 zł. Zatem nie jest zaskakujące, że… tak, naprawdę kochamy swoją pracę.

 • Office Management
  Olga Ściesińska

  Olga Ściesińska

  Szef Działu Office Management

  Misją naszego departamentu jest wspieranie rozwoju biznesu poprzez zapewnienie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do pracy oraz spotkań w biurach. Każdego dnia dokładamy starań, aby biura i usługi biurowe utrzymać na najwyższym poziomie. Dbamy by warunki najmu oraz powierzchnie biurowe spełniały wymagania biznesowe w organizacji, a procesy były wydajne. Dostarczamy narzędzia i raporty wspierające codzienne działania zespołu Office Management.

 • Kadry i Płace
  Justyna Wądołowska-Zych

  Justyna Wądołowska-Zych

  Kierownik Działu Kadr i Płac

  Do głównych obowiązków Działu Kadr i Płac należy prawidłowa i terminowa wypłata wynagrodzeń. Poza tym służymy wsparciem w zakresie legalizacji pobytu i zatrudniania obcokrajowców oraz delegowania naszych pracowników do pracy zagranicą. Czuwamy nad benefitami dla naszych pracowników w postaci 50% kosztów uzyskania przychodów, elastycznych form współpracy oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nieustannie optymalizujemy nasze procesy, tak aby nasi pracownicy byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

 • PMO
  Krzysztof Gabryszak

  Krzysztof Gabryszak

  Dyrektor Biura Projektów

  Misją PMO jest zapewnienie, aby organizacja i procesy dostarczania projektów i usług były wydajne, a zespół Delivery Managerów posiadał wymagane kompetencje i doświadczenie. Głównymi zadaniami PMO są nadzorowanie dostarczania projektów i usług, tworzenie metodyk, oraz monitorowanie procesu ewidencji danych i transakcji w systemach. PMO dba o jakość dokumentacji i danych, poprzez audyty weryfikuje zgodność procesów ze standardami firmy, zarządza wymianą wiedzy, zapewnia szkolenia i wsparcie Delivery Managerom oraz dostarcza odpowiednie narzędzia i raporty usprawniające pracę.

 • Dział Zakupów
  Katarzyna Rybkowska

  Katarzyna Rybkowska

  Kierownik Działu Zakupów

  Zakupy i ich realizacja to nasza pasja. Specjalizujemy się w zakupach oprogramowania i sprzętu IT. Nadzorujemy cykliczne zamówienia dla HR & Recruitment (np. gadżety firmowe), zakupy dla Office Management i dla wielu innych obszarów.

  A gdy na horyzoncie jest większy temat – organizujemy postępowania zakupowe, podczas których wnikliwie analizujemy potrzeby zakupowe i oferty. W tym jesteśmy najlepsi!

  W proces zakupowy jesteśmy zaangażowani w 100% – pozyskujemy najatrakcyjniejsze oferty i zajmujemy się formalnościami.

 • Rekrutacja
  Wojciech Dreja

  Wojciech Dreja

  Dyrektor Rekrutacji

  Ponad 80 osób wspiera Hiring Managerów w poszukiwaniu specjalistów do naszych projektów. Dzięki najlepszym praktykom i wykwalifikowanym zespołom miesięcznie przeprowadzamy ponad 1 100 spotkań rekrutacyjnych oraz zatrudniamy około 200 ekspertów.

 • Security Officer
  Sebastian Pyzik

  Sebastian Pyzik

  Kierownik działu wdrożeń i bezpieczeństwa

  Dział Wdrożeń i Bezpieczeństwa to miejsce, gdzie dbamy o nasze bezpieczeństwo i zgodność z wieloma przepisami prawa oraz wymaganiami klientów w zakresie bezpieczeństwa. Skupiamy się na utrzymaniu w organizacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Jakością (ISO 27001 oraz ISO 9001) oraz na zgodności z przepisami RODO. Zarządzamy także procesem wdrożeń wewnętrznych aplikacji. Naszym celem jest skuteczna pomoc organizacji w kwestiach bezpieczeństwa i wsparcie w dynamicznym i bezpiecznym rozwoju.

 • Treasury
  Kamila Skarbierz

  Kamila Skarbierz

  Starszy Analityk Finansowy

  Profit is the queen – but cash is the king. To zdanie wspaniale odzwierciedla jak ważna jest gotówka w każdej firmie i jak należy o nią dbać. Treasury zajmuję się zarządzaniem płynnością finansową firmy aby dostawcy i pracownicy byli zadowoleni.

  Aby odbiorcy wiedzieli, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem. Do obowiązków Treasury należy również prognozowanie i lokowanie nadwyżek finansowych, zabezpieczenie ryzyka walutowego oraz kontrola spływu należności.

  Na co dzień współpracujemy z kilkoma bankami oraz bierzemy udział w wielu projektach, których celem jest optymalizacja procesów w naszej firmie.

REGIONY, KRAJE I SEKTORY
Regiony, kraje i sektory: niezależne jednostki tworzące całość w sensie organizacyjnym, oferujące usługi oraz rozwijające procesy sprzedażowe dla poszczególnych sektorów i lokalizacji
 • Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka
  Szymon Karaś

  Szymon Karaś

  Head of Industry

  Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka

  Sii współpracuje z ponad 50 klientami z branży motoryzacyjnej. Realizujemy projektu z zakresu automatyzacji produkcji, Smart Factory, R&D, rozwoju i testowania oprogramowania oraz wdrażania aplikacji biznesowych.

 • Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa
  Przemysław Włoczkowski

  Przemysław Włoczkowski

  Head of Industry

  Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa

  Dla klientów z sektora hi-tech, elektroniki i inżynierii przemysłowej w Sii pracuje już ponad 1 000 inżynierów. Specjalizujemy się w obszarze R&D dla oprogramowania wbudowanego, łączności, zapewnienia jakości czy bezpieczeństwa.

 • Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia
  Michał Żelazowski

  Michał Żelazowski

  Head of Industry

  Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia

  Pracując z ponad 80 klientami z sektora usług finansowych, bankowości i ubezpieczeń, zapewniamy wsparcie rozwoju i testowania oprogramowania, a także realizujemy projekty infrastrukturalne oraz prowadzimy doradztwo biznesowe.

 • Sektor usług użyteczności publicznej
  Marta Przeor

  Marta Przeor

  Head of Industry

  Sektor usług użyteczności publicznej

  Wspieramy administrację centralną, ochronę zdrowia, energetykę i instytucje publiczne świadcząc usługi z zakresu BI, digital workplace, cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenia i utrzymania systemów ERP.

 • Sektor medyczny
  Wojciech Drescher

  Wojciech Drescher

  Head of Industry

  Sektor medyczny

  Współpracujemy z ponad 40 klientami z sektora healthcare & Life Sciences. Ponad 500 ekspertów Sii dostarcza usługi z zakresu Smart Factory: Industry 4.0, testowania oprogramowania, bioinformatyki, Digital Therapeutics, wsparcia systemów wbudowanych urządzeń medycznych czy aplikacji i systemów Life Science.

 • Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie
  Adrian Gola

  Adrian Gola

  Head of Industry

  Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie

  Ponad 300 ekspertów Sii świadczy usługi ponad 100 klientom z sektora sprzedaży detalicznej, logistyki i dóbr konsumenckich. Specjalizujemy się w rozwiązaniach e-Commerce, strategiach omnichannel, wdrożeniach oprogramowania dla biznesu oraz analityce danych.

 • Warszawa
  Marek Hewelke

  Marek Hewelke

  Dyrektor Regionalny

  Sii Warszawa

  Warszawski oddział istnieje od momentu powstania Sii w 2006 i aktualnie zatrudnia prawie 1 000 specjalistów. Wpieramy klientów z sektorów finansowego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, produkcyjnego, energetycznego oraz publicznego.

 • Katowice
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Dyrektor Regionalny

  Sii Katowice

  Specjaliści z Katowic tworzą największy oddział Sii w regionie. Nasz zespół liczy już ponad 300 osób. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora bankowego, kolejowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, a także automatyki i robotyki.

 • Gdańsk
  Michael Desmurs

  Michael Desmurs

  Dyrektor Regionalny

  Sii Gdansk

  Zatrudniając ponad 1 000 inżynierów i specjalistów, jesteśmy trzecim co do wielkości pracodawcą IT na Pomorzu. Posiadamy prestiżowy certyfikat Common Criteria, potwierdzający przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji.

 • Rzeszów
  Tomasz Eberbach

  Tomasz Eberbach

  Dyrektor Regionalny

  Sii Rzeszów

  Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług IT, ale równie silnie rozwijamy usługi z obszaru inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Główne technologie, w których pracujemy to: Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded.

 • Wrocław
  Tomasz Omieciński

  Tomasz Omieciński

  Dyrektor Regionalny

  Sii Wrocław

  Jesteśmy zespołem ponad 800 specjalistów. Nasze projekty obejmują szeroki zakres tematów, od analizy DNA w czasie rzeczywistym, przez komunikację 5G i IoT, obsługę transakcji online, po zarządzanie danymi i uczenie maszynowe.

 • Częstochowa
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Dyrektor Regionalny

  Sii Częstochowa

  Inżynierowie Sii Częstochowa realizują przede wszystkim projekty klientów z branży motoryzacyjnej, głównie w architekturze AUTOSAR. Rozwiązania, nad którymi pracują specjaliści są wdrażane przez największych światowych producentów samochodów.

 • Poznań
  Natalia Buczel

  Natalia Buczel

  Dyrektor Regionalny

  Sii Poznań

  Poznański oddział Sii funkcjonuje od 2010 roku. Jest on miejscem pracy ponad 400 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. z branży bankowej, produkcyjnej i farmaceutycznej.

 • Piła
  Natalia Buczel

  Natalia Buczel

  Dyrektor Regionalny

  Sii Piła

  Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest ono miejscem pracy specjalistów z zakresu inżynierii i IT, realizujących m.in. projekty dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej oraz dla klientów z branży farmaceutycznej i bankowej.

 • Kraków
  Szymon Dziubek

  Szymon Dziubek

  Dyrektor Regionalny

  Sii Kraków

  Powstały w 2011 roku małopolski oddział Sii liczy już ponad 500 specjalistów. W Krakowie realizujemy projekty w technologiach Java, .Net, Xamarin, iOS, Android, JavaScript, C++ i C/C Embedded, a nasi klienci to globalni liderzy z sektora bankowego, turystycznego, telekomunikacyjnego, automatyki przemysłowej i przemysłu samochodowego.​

 • Bydgoszcz
  Anna Boruszkowska - Becmer

  Anna Boruszkowska - Becmer

  Dyrektor Regionalny

  Sii Bydgoszcz

  W Sii Bydgoszcz projekty realizowane są w oparciu o technologie takie jak: Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Dotyczą one również testingu. Nasi eksperci współpracują z globalnymi firmami reprezentującymi różne sektory.

 • Łódź
  Agnieszka Kościelecka

  Agnieszka Kościelecka

  Dyrektor Regionalny

  Sii Łódź

  Ponad 400 naszych ekspertów koncentruje się na sektorach finansowym, retail i hi-tech oraz klientach zagranicznych, szczególnie ze Szwajcarii. Jako jedyna firma w regionie możemy pochwalić się tytułem Great Place to Work, zdobytym sześć razy z rzędu.

 • Gliwice
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Dyrektor Regionalny

  Sii Gliwice

  Eksperci z Sii Gliwice współtworzą projekty dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Nasze multidyscyplinarne zespoły stanowią odpowiedź na potrzeby rynku w obszarze Industry 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT.

 • Lublin
  Artur Palac

  Artur Palac

  Dyrektor Regionalny

  Sii Lublin

  Jesteśmy drugim największym pracodawcą IT w Lublinie. Nasz zespół liczy ponad 500 specjalistów. Nasi klienci to największe polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów. W Lublinie tworzymy także oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby firmy.

 • Białystok
  Barbara Piekarska

  Barbara Piekarska

  Manager Regionalny

  Sii Białystok

  Nasi inżynierowie realizują projekty dla międzynarodowych klientów z sektorów: bankowego, medycznego, dóbr konsumpcyjnych i hi-tech. Nasz zespół składa się z developerów Java, AEM, .NET i Front-end oraz specjalistów z obszaru testowania i embedded.

 • Szczecin
  Agnieszka Haracz

  Agnieszka Haracz

  Manager Regionalny

  Sii Szczecin

  W Sii Szczecin specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla branży automotive. Oprócz branży motoryzacyjnej Sii Szczecin współpracuje z wieloma klientami w Polsce i na całym świecie, takimi jak fińskie przedsiębiorstwo produkcji maszyn, lider protetyki słuchu, duński producent sprzętu medycznego, duński twórca rozwiązań do pobierania próbek krwi czy międzynarodowy producent i wydawca gier mobilnych.

 • Szwajcaria
  Agnieszka Kościelecka

  Agnieszka Kościelecka

  Country Business Lead

  Szwajcaria

  Współpracujemy z 15 klientami z czołówki 30 największych firm w Szwajcarii. Nasi klienci doceniają strategię One-Stop Shop, a szczególnie rozwiązania Office365, BI, SAP czy ServiceNow.

 • Islandia
  Marek Hewelke

  Marek Hewelke

  Country Business Lead

  Islandia

  Nasza współpraca z islandzkimi klientami trwa od 2017 roku. Cenią w nas najwyższą jakość usług, możliwość szybkiego i skutecznego uruchamiania nowych projektów i usług, bezpieczeństwo modelu nearshoring oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

 • Niemcy i Austria
  Grzegorz Brzostowski

  Grzegorz Brzostowski

  Country Business Lead

  Niemcy i Austria

  Już 350 inżynierów Sii dostarcza rozwiązania firmom na rynkach Niemiec i Austrii, większość z nich w modelu nearshoringowym. Zaufało nam ponad 40 klientów z tego regionu, wśród nich są najwięksi gracze sektora motoryzacyjnego, medycznego, sprzedaży detalicznej czy hi-tech.

 • Kraje Nordyckie
  Michael Desmurs

  Michael Desmurs

  Country Business Lead

  Kraje Nordyckie

  Obecnie ponad 300 inżynierów Sii dostarcza usługi przeszło 20 klientom ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Obszar ten jest strategicznym rynkiem dla Sii. Bliskość geograficzna i kulturowa Polski, gdzie Sii dysponuje zasobami 4 500+ inżynierów, jest podstawą udanej współpracy z naszymi partnerami.

 • Czechy i Słowacja
  Krzysztof Danilewicz

  Krzysztof Danilewicz

  Country Business Lead

  Czechy i Słowacja

  Na rynkach Czech i Słowacji rozwijamy współpracę z klientami reprezentujacymi takie branże jak automotive, Hi-tech, healthcare, railway czy e-commerce. Klienci doceniają oferowane przez nas usługi w modelu nearshoring.

 • Ukraina
  Tomasz Eberbach

  Tomasz Eberbach

  Country Business Lead

  Ukraina

  Na Ukrainie rozwijamy współpracę z naszymi największymi klientami oraz współdziałamy ze specjalistami Sii Ukraina przy realizacji projektów z szerokiego portfolio Sii Polska. Klienci doceniają wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm i zaangażowanie ekspertów z naszego polskiego i ukraińskiego zespołu.

 • Szwecja
  Miguel Vergara

  Miguel Vergara

  Sii Sweden Managing Director

  Szwecja

  Sii Sweden rozwija współpracę z największymi klientami na rynku szwedzkim poprzez zapewnianie najlepszej jakości usług. Jako firma czerpiemy to co najlepsze ze Szwecji, gdzie znajduje się nasza siedziba, jak i z wiedzy i doświadczenia całej Sii Group. Dzięki tym zasobom wpływamy na pracę liderów branż i pracujemy ramie w ramię by spełnić wspólne cele.

Centra Kompetencyjne
Centra Kompetencyjne: specjalistyczne jednostki świadczące dedykowane usługi technologiczne, zapewniające również wsparcie sprzedażowe w zakresie oferowanych rozwiązań wszystkim oddziałom Sii
 • Digital
  Dariusz Adamowski

  Dariusz Adamowski

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Blisko 1000 naszych ekspertów specjalizuje się w technologiach cyfrowych – opracowują nowoczesne oprogramowanie, tworzą rozwiązania w zakresie RPA, rozwiązań chmurowych, cyfrowej obsługi klienta i handlu elektronicznego.

 • E-commerce
  Marcin Kozłowski

  Marcin Kozłowski

  Manager Centrum Kompetencyjnego

  Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej w obszarze e-commerce i Customer Experience, pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność sprzedaży online i procesów marketingowych. Nasz zespół łączy wiedzę biznesową z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

 • Usługi inżynieryjne
  Przemysław Grzanka

  Przemysław Grzanka

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Oferujemy indywidualną automatyzację przemysłu. Zrealizowaliśmy już przeszło 150 międzynarodowych projektów. Mamy doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów, maszyn i dostarczania rozwiązań „pod klucz”. Dzięki programistycznemu zapleczu, zapewniamy kompleksowe rozwiązania Industry 4.0.

 • Systemy wbudowane
  Monika Jaworowska

  Monika Jaworowska

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  450+ inżynierów realizuje usługi z zakresu rozwoju i walidacji zarówno prostych systemów wykorzystujących tryby niskiego poboru mocy, jak i rozbudowanych rozwiązań pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych.

 • Salesforce
  Daniel Wiechczyński

  Daniel Wiechczyński

  Manager Centrum Kompetencyjnego

  Jako certyfikowany partner Salesforce z ponad 100 specjalistami, oferujemy inteligentne, wielokanałowe rozwiązania, zwiększające zaangażowanie klientów. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w realizacji międzynarodowych projektów dla branżowych liderów.

 • Usługi testowe
  Marcin Laksander

  Marcin Laksander

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Zatrudniając ponad 1 000 testerów jesteśmy największym dostawcą usług testowych w Polsce. Oferujemy usługi testowe z obszaru continuous testing, testów wydajnościowych, bezpieczeństwa oraz automatyzacji testów każdego rodzaju technologii.

 • Dynamics 365
  Piotr Puszcz

  Piotr Puszcz

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Nasza oferta obejmują usługi doradcze, wdrożenia, upgrade’y oraz utrzymanie i rozwój Microsoft Dynamics 365 (ERP, CRM, Power Apps). Nas zespół liczy ponad 110 specjalistów Dynamics 365. Pracujemy dla ponad 60 branżowych liderów w Polsce i zagranicą.

 • IT Operations
  Jarosław Lakutowicz

  Jarosław Lakutowicz

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Zatrudniamy ponad 300 specjalistów z obszaru Service Desk, wsparcia Field/On-site, wsparcia aplikacji, infrastruktury IT (on-premise i chmura), DevOps i ServiceNow. Realizowane projekty obejmują ponad 300 000 użytkowników w 3 200 lokalizacjach.

 • Cyberbezpieczeństwo
  Dawid Jankowski

  Dawid Jankowski

  Manager Centrum Kompetencyjnego

  Pomagamy naszym klientom chronić systemy IT, zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa danych i wykrywać zagrożenia cybernetyczne. Umiejętności naszego zespołu potwierdzają m.in. prestiżowe certyfikaty CISSP, CISM, GCIH, GCFE, OSCP.

 • SAP
  Paweł Zemełka

  Paweł Zemełka

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Jesteśmy Srebrnym Partnerem SAP, zatrudniającym ponad 60 certyfikowanych specjalistów. Oferujemy usługi z obszaru utrzymania i rozwoju systemu, migrację do S4Hana, konwersję na platformę HANA, prace ABAP, Fiori/UI5, personalizację, testy i integrację.

 • Doradztwo Biznesowe i BPO
  Natalia Buczel

  Natalia Buczel

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Pomagamy naszym klientom optymalizować procesy biznesowe, oferując wsparcie specjalistów i zespołów. Przed automatyzacją każdego procesu przeprowadzamy jego analizę, czasami tworząc go od podstaw. Jesteśmy partnerem FRIS.

 • Microsoft 365
  Tomasz Rabiński

  Tomasz Rabiński

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Pomagamy klientom stworzyć nowoczesne miejsce pracy. Zatrudniając ponad 100 specjalistów oferujemy usługi z obszaru analizy, wdrożenia, migracji, rozwoju dedykowanych rozwiązań, integracji, adopcji i utrzymania nowo utworzonego środowiska chmurowego.

 • BI
  Małgorzata Wodzisławska

  Małgorzata Wodzisławska

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Ponad 250 specjalistów wspiera naszych klientów w wdrażaniu rozwiązań analityki danych w oparciu o nowoczesne narzedzia do raportowania – Power BI, Qlik Sense, Tableau. Posiadamy status Microsoft Gold Data Analytics Partner.

 • System Legacy
  Małgorzata Wodzisławska

  Małgorzata Wodzisławska

  Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

  Nasze Centrum Kompetencyjne to ponad 30 specjalistów RPG i 20 ekspertów COBOL. Wspieramy systemy centralne naszych klientów z sektora przemysłowego i bankowego.

 • Usługi szkoleniowe
  Agnieszka Rzeczkowska

  Agnieszka Rzeczkowska

  Manager Centrum Kompetencyjnego

  Przeszkoliliśmy łącznie ponad 5 000 osób. Współpracujemy z ponad 70 Trenerami. Grono naszych klientów to ponad 100 firm. Oferujemy szeroką gamę akredytowanych szkoleń oraz autorskich warsztatów. Prowadzimy zajęcia stacjonarnie i w trybie online.

 • Agile & Atlassian
  Maciej Szostek

  Maciej Szostek

  Manager Centrum Kompetencyjnego

  Jako Platynowy Partner Atlassian i ekspert w obszarze Agile, pomagamy organizacjom działającym w różnych sektorach rynku osiągać lepsze wyniki przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Wspieramy zwinną transformację u ponad 130 klientów w Polsce i na świecie.

Usługi wspólne
Usługi wspólne: scentralizowane jednostki biznesowe działające w oparciu o własny zespół, procesy oraz technologie, obsługujące całą organizację

Księgowość

Agnieszka Kuryło

Agnieszka Kuryło

Główna księgowa

Jako Dział Księgowości odpowiadamy m.in za przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego oraz pakietów konsolidacyjnych Sii Polska i Sii Sweden dla udziałowców oraz współpracę z audytorem zewnętrznym. Przygotowujemy i przesyłamy deklaracje podatkowe, takie jak CIT,PIT, VAT, IFT, JPK, wypełniamy sprawozdania dla NBP i GUS-u. Monitorujemy i przekazujemy Zarządowi i Dyrektorowi Finansowemu informacje o istotnych zmianach w prawie, które mogą mieć wpływ na działalność spółki. Poszukujemy możliwości skorzystania z różnych ulg, pozwalających na oszczędności w podatkach. Do naszych zadań należy także tworzenie procedur, instrukcji i wytycznych dla innych działów, dzielimy się swoją wiedzą poprzez przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych.

HR Operations

Magdalena Oshikoya

Magdalena Oshikoya

Szef Działu Administracji

Nasza misja to zapewnienie wsparcia klientom wewnętrznym i zewnętrznym oraz dbałość o poprawność dokumentów, plików rozliczeniowych i danych wprowadzanych do systemów wewnętrznych Sii. Wystawiamy faktury dla klientów zewnętrznych, prowadzimy, ewidencję w obszarze: środków trwałych, zasobów ludzkich, przychodów oraz kosztów, prowadzimy również monitoring należności. Działamy również w obszarze wsparcia pracowników i podwykonawców na każdym etapie współpracy. Odpowiadamy za przygotowanie wszelkich dokumentów zatrudnieniowych oraz zarządzamy benefitami. Wszystkie drogi prowadzą do Administracji.

Komunikacja

Zuzanna Siondalska

Zuzanna Siondalska

Szef Działu Komunikacji

Wewnątrz firmy odpowiadamy za budowanie społeczności Power People i płynny przepływ informacji. Rozwijamy narzędzia i wdrażamy nowe rozwiązania komunikacyjne dla całej organizacji, aby ułatwiać dzielenie się wiedzą i zarządzanie zmianą. Na zewnątrz umacniamy wizerunek Sii wśród klientów i kandydatów jako godnego zaufania partnera biznesowego i Najlepszego Miejsca Pracy. Nasz zespół zarządza m.in. sekcją Aktualności, mediami społecznościowymi, blogiem technologicznym, newsletterem i intranetem. Uwielbiamy wyzwania, a największą satysfakcję daje nam praca z ludźmi.

Kontroling Finansowy i Biznesowy

Judyta Witkowska

Judyta Witkowska

Kierownik Działu Kontrolingu

Dział Kontrolingu zajmuje się przede wszystkim analizą wyników finansowych ze szczególnym uwzględnieniem rentowności projektów.

Przygotowujemy prognozy finansowe oraz monitorujemy kluczowe wskaźniki efektywności.

Analizujemy nie tylko dane finansowe takie jak marża, ale również dane o aktywnościach sprzedażowych oraz o zatrudnieniu.

Jesteśmy odpowiedzialni za politykę premiowania w Sii.

HR

Aleksandra Malinowska

Aleksandra Malinowska

Process Owner

Głównym zadaniem naszego działu jest wspieranie realizacji misji Sii, jaką jest identyfikowanie i rozwijanie najlepszych, stanie na straży wartości Sii oraz zwiększanie zaangażowania i podnoszenie satysfakcji naszych pracowników, a to wszystko w celu wspierania rozwoju biznesu. Robimy to poprzez działania skierowane bezpośrednio do naszych Power People, jak i do menadżerów. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu wszystkich działów, możemy się pochwalić tytułem Great Place to Work, otrzymywanym rokrocznie!

IT / Aplikacje Biznesowe

Łukasz Pietrzak

Łukasz Pietrzak

Kierownik Działu Aplikacji Biznesowych

Dział Aplikacji Biznesowych Internal IT pełni rolę doradczą dla użytkowników biznesowych dostarczając i utrzymując wysokiej jakości produkty i usługi.
Dział jest odpowiedzialny za:
Wytwarzanie aplikacji wewnętrznych
Utrzymanie aplikacji
Zapewnianie drugiej linii wsparcia

IT / Zarządzanie infrastrukturą

Piotr Wieczorek

Piotr Wieczorek

Kierownik Działu Infrastruktury IT

Dział Infrastruktury IT zarządza usługami informatycznymi dla całej Organizacji. Utrzymujemy Centra Danych, zapewniamy ciągłość biznesową i wysoką wydajność naszych systemów. Administrujemy sprzętem światowych marek, wykorzystujemy najnowsze wersje produktów serwerowych i silników bazodanowych, aby zapewnić szerokie funkcjonalności i najwyższą wydajność naszych systemów. Dbamy o szybkość połączeń internetowych oraz pomiędzy Oddziałami Sii, zapewniamy bezpieczeństwo naszych systemów oraz sieci.

IT / Service Desk i Wsparcie Użytkownika

Łukasz Kosikowski

Łukasz Kosikowski

Kierownik Działu Service Desk

Service Desk to Dział skupiający trzy obszary wsparcia. Zespoły Contact Center i Service Desk pełnią funkcję SPoC i odpowiadają za pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami i kandydatami oraz Workerami Sii. Tutaj trafia każde zgłoszenie oraz m.in. odbywa się administrowanie aplikacjami wewnętrznymi. Ponadto Workerzy Sii mogą korzystać z pomocy Zespołów Field Support zlokalizowanych w największych Oddziałach Sii. FS odpowiada m.in. za infrastrukturę IT czy przygotowanie stanowisk pracy w biurach Sii, wyposażenie ich w sprzęt oraz późniejsze wsparcie w każdej, zwłaszcza podbramkowej sytuacji.

Dział Prawny

Sebastian Myszczyński

Sebastian Myszczyński

Dyrektor Działu Prawnego

Departament Prawny to dział składający się z 9 prawników zlokalizowanych w Warszawie oraz Łodzi. Naszą główną misją jest wspieranie biznesu Sii na możliwie najwyższym poziomie. Zawsze staramy się szukać rozwiązać które spełnią wymagania klientów Sii przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów Sii. Departament Prawny jest odpowiedzialny za obsługę prawną Sii w Polsce oraz w oddziale zlokalizowanym w Szwecji. Do naszych zadań należy w szczególności negocjowanie umów z klientami, tworzenie w szczególności wewnętrznych dokumentów, szablonów umów oraz procedur wewnętrznych.

Marketing

Anna Bednarz - Jaskot

Anna Bednarz - Jaskot

CMO

Nie jesteśmy zwykłym działem, ale agencją kreatywną i MarTech oferującą kompleksową obsługę. Opracowujemy strategię marketingową, tworzymy angażujące treści, materiały wideo i grafikę, zarządzamy CSR oraz prowadzimy zintegrowane kampanie na dużą skalę. Nasz dream team wspiera Sprzedaż w rozwoju biznesu, Rekrutację w wyborze najlepszych kandydatów, HR w budowaniu Sii Spirit oraz wszystkich Power People w realizacji marzeń poprzez programy Sponsoringu Pasji i Sii Power Volunteers, których roczny budżet wynosi 500 000 zł. Zatem nie jest zaskakujące, że… tak, naprawdę kochamy swoją pracę.

Office Management

Olga Ściesińska

Olga Ściesińska

Szef Działu Office Management

Misją naszego departamentu jest wspieranie rozwoju biznesu poprzez zapewnienie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do pracy oraz spotkań w biurach. Każdego dnia dokładamy starań, aby biura i usługi biurowe utrzymać na najwyższym poziomie. Dbamy by warunki najmu oraz powierzchnie biurowe spełniały wymagania biznesowe w organizacji, a procesy były wydajne. Dostarczamy narzędzia i raporty wspierające codzienne działania zespołu Office Management.

Kadry i Płace

Justyna Wądołowska-Zych

Justyna Wądołowska-Zych

Kierownik Działu Kadr i Płac

Do głównych obowiązków Działu Kadr i Płac należy prawidłowa i terminowa wypłata wynagrodzeń. Poza tym służymy wsparciem w zakresie legalizacji pobytu i zatrudniania obcokrajowców oraz delegowania naszych pracowników do pracy zagranicą. Czuwamy nad benefitami dla naszych pracowników w postaci 50% kosztów uzyskania przychodów, elastycznych form współpracy oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nieustannie optymalizujemy nasze procesy, tak aby nasi pracownicy byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

PMO

Krzysztof Gabryszak

Krzysztof Gabryszak

Dyrektor Biura Projektów

Misją PMO jest zapewnienie, aby organizacja i procesy dostarczania projektów i usług były wydajne, a zespół Delivery Managerów posiadał wymagane kompetencje i doświadczenie. Głównymi zadaniami PMO są nadzorowanie dostarczania projektów i usług, tworzenie metodyk, oraz monitorowanie procesu ewidencji danych i transakcji w systemach. PMO dba o jakość dokumentacji i danych, poprzez audyty weryfikuje zgodność procesów ze standardami firmy, zarządza wymianą wiedzy, zapewnia szkolenia i wsparcie Delivery Managerom oraz dostarcza odpowiednie narzędzia i raporty usprawniające pracę.

Dział Zakupów

Katarzyna Rybkowska

Katarzyna Rybkowska

Kierownik Działu Zakupów

Zakupy i ich realizacja to nasza pasja. Specjalizujemy się w zakupach oprogramowania i sprzętu IT. Nadzorujemy cykliczne zamówienia dla HR & Recruitment (np. gadżety firmowe), zakupy dla Office Management i dla wielu innych obszarów.

A gdy na horyzoncie jest większy temat – organizujemy postępowania zakupowe, podczas których wnikliwie analizujemy potrzeby zakupowe i oferty. W tym jesteśmy najlepsi!

W proces zakupowy jesteśmy zaangażowani w 100% – pozyskujemy najatrakcyjniejsze oferty i zajmujemy się formalnościami.

Rekrutacja

Wojciech Dreja

Wojciech Dreja

Dyrektor Rekrutacji

Ponad 80 osób wspiera Hiring Managerów w poszukiwaniu specjalistów do naszych projektów. Dzięki najlepszym praktykom i wykwalifikowanym zespołom miesięcznie przeprowadzamy ponad 1 100 spotkań rekrutacyjnych oraz zatrudniamy około 200 ekspertów.

Security Officer

Sebastian Pyzik

Sebastian Pyzik

Kierownik działu wdrożeń i bezpieczeństwa

Dział Wdrożeń i Bezpieczeństwa to miejsce, gdzie dbamy o nasze bezpieczeństwo i zgodność z wieloma przepisami prawa oraz wymaganiami klientów w zakresie bezpieczeństwa. Skupiamy się na utrzymaniu w organizacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Jakością (ISO 27001 oraz ISO 9001) oraz na zgodności z przepisami RODO. Zarządzamy także procesem wdrożeń wewnętrznych aplikacji. Naszym celem jest skuteczna pomoc organizacji w kwestiach bezpieczeństwa i wsparcie w dynamicznym i bezpiecznym rozwoju.

Treasury

Kamila Skarbierz

Kamila Skarbierz

Starszy Analityk Finansowy

Profit is the queen – but cash is the king. To zdanie wspaniale odzwierciedla jak ważna jest gotówka w każdej firmie i jak należy o nią dbać. Treasury zajmuję się zarządzaniem płynnością finansową firmy aby dostawcy i pracownicy byli zadowoleni.

Aby odbiorcy wiedzieli, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem. Do obowiązków Treasury należy również prognozowanie i lokowanie nadwyżek finansowych, zabezpieczenie ryzyka walutowego oraz kontrola spływu należności.

Na co dzień współpracujemy z kilkoma bankami oraz bierzemy udział w wielu projektach, których celem jest optymalizacja procesów w naszej firmie.

REGIONY, KRAJE I SEKTORY
Regiony, kraje i sektory: niezależne jednostki tworzące całość w sensie organizacyjnym, oferujące usługi oraz rozwijające procesy sprzedażowe dla poszczególnych sektorów i lokalizacji

Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka

Szymon Karaś

Szymon Karaś

Head of Industry

Motoryzacja, transport kolejowy i aeronautyka

Sii współpracuje z ponad 50 klientami z branży motoryzacyjnej. Realizujemy projektu z zakresu automatyzacji produkcji, Smart Factory, R&D, rozwoju i testowania oprogramowania oraz wdrażania aplikacji biznesowych.

Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa

Przemysław Włoczkowski

Przemysław Włoczkowski

Head of Industry

Hi-tech, elektronika i inżynieria przemysłowa

Dla klientów z sektora hi-tech, elektroniki i inżynierii przemysłowej w Sii pracuje już ponad 1 000 inżynierów. Specjalizujemy się w obszarze R&D dla oprogramowania wbudowanego, łączności, zapewnienia jakości czy bezpieczeństwa.

Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia

Michał Żelazowski

Michał Żelazowski

Head of Industry

Usługi finansowe, bankowość i ubezpieczenia

Pracując z ponad 80 klientami z sektora usług finansowych, bankowości i ubezpieczeń, zapewniamy wsparcie rozwoju i testowania oprogramowania, a także realizujemy projekty infrastrukturalne oraz prowadzimy doradztwo biznesowe.

Sektor usług użyteczności publicznej

Marta Przeor

Marta Przeor

Head of Industry

Sektor usług użyteczności publicznej

Wspieramy administrację centralną, ochronę zdrowia, energetykę i instytucje publiczne świadcząc usługi z zakresu BI, digital workplace, cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenia i utrzymania systemów ERP.

Sektor medyczny

Wojciech Drescher

Wojciech Drescher

Head of Industry

Sektor medyczny

Współpracujemy z ponad 40 klientami z sektora healthcare & Life Sciences. Ponad 500 ekspertów Sii dostarcza usługi z zakresu Smart Factory: Industry 4.0, testowania oprogramowania, bioinformatyki, Digital Therapeutics, wsparcia systemów wbudowanych urządzeń medycznych czy aplikacji i systemów Life Science.

Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie

Adrian Gola

Adrian Gola

Head of Industry

Sprzedaż detaliczna, logistyka i dobra konsumenckie

Ponad 300 ekspertów Sii świadczy usługi ponad 100 klientom z sektora sprzedaży detalicznej, logistyki i dóbr konsumenckich. Specjalizujemy się w rozwiązaniach e-Commerce, strategiach omnichannel, wdrożeniach oprogramowania dla biznesu oraz analityce danych.

Warszawa

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Dyrektor Regionalny

Sii Warszawa

Warszawski oddział istnieje od momentu powstania Sii w 2006 i aktualnie zatrudnia prawie 1 000 specjalistów. Wpieramy klientów z sektorów finansowego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, produkcyjnego, energetycznego oraz publicznego.

Katowice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Dyrektor Regionalny

Sii Katowice

Specjaliści z Katowic tworzą największy oddział Sii w regionie. Nasz zespół liczy już ponad 300 osób. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora bankowego, kolejowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, a także automatyki i robotyki.

Gdańsk

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Dyrektor Regionalny

Sii Gdansk

Zatrudniając ponad 1 000 inżynierów i specjalistów, jesteśmy trzecim co do wielkości pracodawcą IT na Pomorzu. Posiadamy prestiżowy certyfikat Common Criteria, potwierdzający przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji.

Rzeszów

Tomasz Eberbach

Tomasz Eberbach

Dyrektor Regionalny

Sii Rzeszów

Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług IT, ale równie silnie rozwijamy usługi z obszaru inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Główne technologie, w których pracujemy to: Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded.

Wrocław

Tomasz Omieciński

Tomasz Omieciński

Dyrektor Regionalny

Sii Wrocław

Jesteśmy zespołem ponad 800 specjalistów. Nasze projekty obejmują szeroki zakres tematów, od analizy DNA w czasie rzeczywistym, przez komunikację 5G i IoT, obsługę transakcji online, po zarządzanie danymi i uczenie maszynowe.

Częstochowa

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Dyrektor Regionalny

Sii Częstochowa

Inżynierowie Sii Częstochowa realizują przede wszystkim projekty klientów z branży motoryzacyjnej, głównie w architekturze AUTOSAR. Rozwiązania, nad którymi pracują specjaliści są wdrażane przez największych światowych producentów samochodów.

Poznań

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Dyrektor Regionalny

Sii Poznań

Poznański oddział Sii funkcjonuje od 2010 roku. Jest on miejscem pracy ponad 400 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. z branży bankowej, produkcyjnej i farmaceutycznej.

Piła

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Dyrektor Regionalny

Sii Piła

Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest ono miejscem pracy specjalistów z zakresu inżynierii i IT, realizujących m.in. projekty dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej oraz dla klientów z branży farmaceutycznej i bankowej.

Kraków

Szymon Dziubek

Szymon Dziubek

Dyrektor Regionalny

Sii Kraków

Powstały w 2011 roku małopolski oddział Sii liczy już ponad 500 specjalistów. W Krakowie realizujemy projekty w technologiach Java, .Net, Xamarin, iOS, Android, JavaScript, C++ i C/C Embedded, a nasi klienci to globalni liderzy z sektora bankowego, turystycznego, telekomunikacyjnego, automatyki przemysłowej i przemysłu samochodowego.​

Bydgoszcz

Anna Boruszkowska - Becmer

Anna Boruszkowska - Becmer

Dyrektor Regionalny

Sii Bydgoszcz

W Sii Bydgoszcz projekty realizowane są w oparciu o technologie takie jak: Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Dotyczą one również testingu. Nasi eksperci współpracują z globalnymi firmami reprezentującymi różne sektory.

Łódź

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Dyrektor Regionalny

Sii Łódź

Ponad 400 naszych ekspertów koncentruje się na sektorach finansowym, retail i hi-tech oraz klientach zagranicznych, szczególnie ze Szwajcarii. Jako jedyna firma w regionie możemy pochwalić się tytułem Great Place to Work, zdobytym sześć razy z rzędu.

Gliwice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Dyrektor Regionalny

Sii Gliwice

Eksperci z Sii Gliwice współtworzą projekty dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Nasze multidyscyplinarne zespoły stanowią odpowiedź na potrzeby rynku w obszarze Industry 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT.

Lublin

Artur Palac

Artur Palac

Dyrektor Regionalny

Sii Lublin

Jesteśmy drugim największym pracodawcą IT w Lublinie. Nasz zespół liczy ponad 500 specjalistów. Nasi klienci to największe polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów. W Lublinie tworzymy także oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby firmy.

Białystok

Barbara Piekarska

Barbara Piekarska

Manager Regionalny

Sii Białystok

Nasi inżynierowie realizują projekty dla międzynarodowych klientów z sektorów: bankowego, medycznego, dóbr konsumpcyjnych i hi-tech. Nasz zespół składa się z developerów Java, AEM, .NET i Front-end oraz specjalistów z obszaru testowania i embedded.

Szczecin

Agnieszka Haracz

Agnieszka Haracz

Manager Regionalny

Sii Szczecin

W Sii Szczecin specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla branży automotive. Oprócz branży motoryzacyjnej Sii Szczecin współpracuje z wieloma klientami w Polsce i na całym świecie, takimi jak fińskie przedsiębiorstwo produkcji maszyn, lider protetyki słuchu, duński producent sprzętu medycznego, duński twórca rozwiązań do pobierania próbek krwi czy międzynarodowy producent i wydawca gier mobilnych.

Warszawa

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Dyrektor Regionalny

Sii Warszawa

Warszawski oddział istnieje od momentu powstania Sii w 2006 i aktualnie zatrudnia prawie 1 000 specjalistów. Wpieramy klientów z sektorów finansowego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, produkcyjnego, energetycznego oraz publicznego.

Katowice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Dyrektor Regionalny

Sii Katowice

Specjaliści z Katowic tworzą największy oddział Sii w regionie. Nasz zespół liczy już ponad 300 osób. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami z sektora bankowego, kolejowego, motoryzacyjnego, przemysłowego, a także automatyki i robotyki.

Gdańsk

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Dyrektor Regionalny

Sii Gdansk

Zatrudniając ponad 1 000 inżynierów i specjalistów, jesteśmy trzecim co do wielkości pracodawcą IT na Pomorzu. Posiadamy prestiżowy certyfikat Common Criteria, potwierdzający przestrzeganie najbardziej rygorystycznych procedur bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji.

Rzeszów

Tomasz Eberbach

Tomasz Eberbach

Dyrektor Regionalny

Sii Rzeszów

Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług IT, ale równie silnie rozwijamy usługi z obszaru inżynierii mechanicznej i elektrycznej. Główne technologie, w których pracujemy to: Java, .NET, Web Development oraz C/C++/Embedded.

Wrocław

Tomasz Omieciński

Tomasz Omieciński

Dyrektor Regionalny

Sii Wrocław

Jesteśmy zespołem ponad 800 specjalistów. Nasze projekty obejmują szeroki zakres tematów, od analizy DNA w czasie rzeczywistym, przez komunikację 5G i IoT, obsługę transakcji online, po zarządzanie danymi i uczenie maszynowe.

Częstochowa

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Dyrektor Regionalny

Sii Częstochowa

Inżynierowie Sii Częstochowa realizują przede wszystkim projekty klientów z branży motoryzacyjnej, głównie w architekturze AUTOSAR. Rozwiązania, nad którymi pracują specjaliści są wdrażane przez największych światowych producentów samochodów.

Poznań

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Dyrektor Regionalny

Sii Poznań

Poznański oddział Sii funkcjonuje od 2010 roku. Jest on miejscem pracy ponad 400 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. z branży bankowej, produkcyjnej i farmaceutycznej.

Piła

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Dyrektor Regionalny

Sii Piła

Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest ono miejscem pracy specjalistów z zakresu inżynierii i IT, realizujących m.in. projekty dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej oraz dla klientów z branży farmaceutycznej i bankowej.

Kraków

Szymon Dziubek

Szymon Dziubek

Dyrektor Regionalny

Sii Kraków

Powstały w 2011 roku małopolski oddział Sii liczy już ponad 500 specjalistów. W Krakowie realizujemy projekty w technologiach Java, .Net, Xamarin, iOS, Android, JavaScript, C++ i C/C Embedded, a nasi klienci to globalni liderzy z sektora bankowego, turystycznego, telekomunikacyjnego, automatyki przemysłowej i przemysłu samochodowego.​

Bydgoszcz

Anna Boruszkowska - Becmer

Anna Boruszkowska - Becmer

Dyrektor Regionalny

Sii Bydgoszcz

W Sii Bydgoszcz projekty realizowane są w oparciu o technologie takie jak: Java, .NET, technologie webowe i mobilne oraz C/C++/Embedded. Dotyczą one również testingu. Nasi eksperci współpracują z globalnymi firmami reprezentującymi różne sektory.

Łódź

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Dyrektor Regionalny

Sii Łódź

Ponad 400 naszych ekspertów koncentruje się na sektorach finansowym, retail i hi-tech oraz klientach zagranicznych, szczególnie ze Szwajcarii. Jako jedyna firma w regionie możemy pochwalić się tytułem Great Place to Work, zdobytym sześć razy z rzędu.

Gliwice

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Dyrektor Regionalny

Sii Gliwice

Eksperci z Sii Gliwice współtworzą projekty dla międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Nasze multidyscyplinarne zespoły stanowią odpowiedź na potrzeby rynku w obszarze Industry 4.0, w szczególności integracji maszyn i systemów IT.

Lublin

Artur Palac

Artur Palac

Dyrektor Regionalny

Sii Lublin

Jesteśmy drugim największym pracodawcą IT w Lublinie. Nasz zespół liczy ponad 500 specjalistów. Nasi klienci to największe polskie i międzynarodowe firmy z różnych sektorów. W Lublinie tworzymy także oprogramowanie na wewnętrzne potrzeby firmy.

Białystok

Barbara Piekarska

Barbara Piekarska

Manager Regionalny

Sii Białystok

Nasi inżynierowie realizują projekty dla międzynarodowych klientów z sektorów: bankowego, medycznego, dóbr konsumpcyjnych i hi-tech. Nasz zespół składa się z developerów Java, AEM, .NET i Front-end oraz specjalistów z obszaru testowania i embedded.

Szczecin

Agnieszka Haracz

Agnieszka Haracz

Manager Regionalny

Sii Szczecin

W Sii Szczecin specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla branży automotive. Oprócz branży motoryzacyjnej Sii Szczecin współpracuje z wieloma klientami w Polsce i na całym świecie, takimi jak fińskie przedsiębiorstwo produkcji maszyn, lider protetyki słuchu, duński producent sprzętu medycznego, duński twórca rozwiązań do pobierania próbek krwi czy międzynarodowy producent i wydawca gier mobilnych.

Szwajcaria

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Country Business Lead

Szwajcaria

Współpracujemy z 15 klientami z czołówki 30 największych firm w Szwajcarii. Nasi klienci doceniają strategię One-Stop Shop, a szczególnie rozwiązania Office365, BI, SAP czy ServiceNow.

Islandia

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Country Business Lead

Islandia

Nasza współpraca z islandzkimi klientami trwa od 2017 roku. Cenią w nas najwyższą jakość usług, możliwość szybkiego i skutecznego uruchamiania nowych projektów i usług, bezpieczeństwo modelu nearshoring oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

Niemcy i Austria

Grzegorz Brzostowski

Grzegorz Brzostowski

Country Business Lead

Niemcy i Austria

Już 350 inżynierów Sii dostarcza rozwiązania firmom na rynkach Niemiec i Austrii, większość z nich w modelu nearshoringowym. Zaufało nam ponad 40 klientów z tego regionu, wśród nich są najwięksi gracze sektora motoryzacyjnego, medycznego, sprzedaży detalicznej czy hi-tech.

Kraje Nordyckie

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Country Business Lead

Kraje Nordyckie

Obecnie ponad 300 inżynierów Sii dostarcza usługi przeszło 20 klientom ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Obszar ten jest strategicznym rynkiem dla Sii. Bliskość geograficzna i kulturowa Polski, gdzie Sii dysponuje zasobami 4 500+ inżynierów, jest podstawą udanej współpracy z naszymi partnerami.

Czechy i Słowacja

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Country Business Lead

Czechy i Słowacja

Na rynkach Czech i Słowacji rozwijamy współpracę z klientami reprezentujacymi takie branże jak automotive, Hi-tech, healthcare, railway czy e-commerce. Klienci doceniają oferowane przez nas usługi w modelu nearshoring.

Ukraina

Tomasz Eberbach

Tomasz Eberbach

Country Business Lead

Ukraina

Na Ukrainie rozwijamy współpracę z naszymi największymi klientami oraz współdziałamy ze specjalistami Sii Ukraina przy realizacji projektów z szerokiego portfolio Sii Polska. Klienci doceniają wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm i zaangażowanie ekspertów z naszego polskiego i ukraińskiego zespołu.

Szwecja

Miguel Vergara

Miguel Vergara

Sii Sweden Managing Director

Szwecja

Sii Sweden rozwija współpracę z największymi klientami na rynku szwedzkim poprzez zapewnianie najlepszej jakości usług. Jako firma czerpiemy to co najlepsze ze Szwecji, gdzie znajduje się nasza siedziba, jak i z wiedzy i doświadczenia całej Sii Group. Dzięki tym zasobom wpływamy na pracę liderów branż i pracujemy ramie w ramię by spełnić wspólne cele.

Szwajcaria

Agnieszka Kościelecka

Agnieszka Kościelecka

Country Business Lead

Szwajcaria

Współpracujemy z 15 klientami z czołówki 30 największych firm w Szwajcarii. Nasi klienci doceniają strategię One-Stop Shop, a szczególnie rozwiązania Office365, BI, SAP czy ServiceNow.

Islandia

Marek Hewelke

Marek Hewelke

Country Business Lead

Islandia

Nasza współpraca z islandzkimi klientami trwa od 2017 roku. Cenią w nas najwyższą jakość usług, możliwość szybkiego i skutecznego uruchamiania nowych projektów i usług, bezpieczeństwo modelu nearshoring oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa.

Niemcy i Austria

Grzegorz Brzostowski

Grzegorz Brzostowski

Country Business Lead

Niemcy i Austria

Już 350 inżynierów Sii dostarcza rozwiązania firmom na rynkach Niemiec i Austrii, większość z nich w modelu nearshoringowym. Zaufało nam ponad 40 klientów z tego regionu, wśród nich są najwięksi gracze sektora motoryzacyjnego, medycznego, sprzedaży detalicznej czy hi-tech.

Kraje Nordyckie

Michael Desmurs

Michael Desmurs

Country Business Lead

Kraje Nordyckie

Obecnie ponad 300 inżynierów Sii dostarcza usługi przeszło 20 klientom ze Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Obszar ten jest strategicznym rynkiem dla Sii. Bliskość geograficzna i kulturowa Polski, gdzie Sii dysponuje zasobami 4 500+ inżynierów, jest podstawą udanej współpracy z naszymi partnerami.

Czechy i Słowacja

Krzysztof Danilewicz

Krzysztof Danilewicz

Country Business Lead

Czechy i Słowacja

Na rynkach Czech i Słowacji rozwijamy współpracę z klientami reprezentujacymi takie branże jak automotive, Hi-tech, healthcare, railway czy e-commerce. Klienci doceniają oferowane przez nas usługi w modelu nearshoring.

Ukraina

Tomasz Eberbach

Tomasz Eberbach

Country Business Lead

Ukraina

Na Ukrainie rozwijamy współpracę z naszymi największymi klientami oraz współdziałamy ze specjalistami Sii Ukraina przy realizacji projektów z szerokiego portfolio Sii Polska. Klienci doceniają wysoki poziom wiedzy, profesjonalizm i zaangażowanie ekspertów z naszego polskiego i ukraińskiego zespołu.

Szwecja

Miguel Vergara

Miguel Vergara

Sii Sweden Managing Director

Szwecja

Sii Sweden rozwija współpracę z największymi klientami na rynku szwedzkim poprzez zapewnianie najlepszej jakości usług. Jako firma czerpiemy to co najlepsze ze Szwecji, gdzie znajduje się nasza siedziba, jak i z wiedzy i doświadczenia całej Sii Group. Dzięki tym zasobom wpływamy na pracę liderów branż i pracujemy ramie w ramię by spełnić wspólne cele.

Centra Kompetencyjne
Centra Kompetencyjne: specjalistyczne jednostki świadczące dedykowane usługi technologiczne, zapewniające również wsparcie sprzedażowe w zakresie oferowanych rozwiązań wszystkim oddziałom Sii

Digital

Dariusz Adamowski

Dariusz Adamowski

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Blisko 1000 naszych ekspertów specjalizuje się w technologiach cyfrowych – opracowują nowoczesne oprogramowanie, tworzą rozwiązania w zakresie RPA, rozwiązań chmurowych, cyfrowej obsługi klienta i handlu elektronicznego.

E-commerce

Marcin Kozłowski

Marcin Kozłowski

Manager Centrum Kompetencyjnego

Dzięki szerokiej wiedzy specjalistycznej w obszarze e-commerce i Customer Experience, pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność sprzedaży online i procesów marketingowych. Nasz zespół łączy wiedzę biznesową z praktycznym wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Usługi inżynieryjne

Przemysław Grzanka

Przemysław Grzanka

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Oferujemy indywidualną automatyzację przemysłu. Zrealizowaliśmy już przeszło 150 międzynarodowych projektów. Mamy doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów, maszyn i dostarczania rozwiązań „pod klucz”. Dzięki programistycznemu zapleczu, zapewniamy kompleksowe rozwiązania Industry 4.0.

Systemy wbudowane

Monika Jaworowska

Monika Jaworowska

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

450+ inżynierów realizuje usługi z zakresu rozwoju i walidacji zarówno prostych systemów wykorzystujących tryby niskiego poboru mocy, jak i rozbudowanych rozwiązań pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych.

Salesforce

Daniel Wiechczyński

Daniel Wiechczyński

Manager Centrum Kompetencyjnego

Jako certyfikowany partner Salesforce z ponad 100 specjalistami, oferujemy inteligentne, wielokanałowe rozwiązania, zwiększające zaangażowanie klientów. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w realizacji międzynarodowych projektów dla branżowych liderów.

Usługi testowe

Marcin Laksander

Marcin Laksander

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Zatrudniając ponad 1 000 testerów jesteśmy największym dostawcą usług testowych w Polsce. Oferujemy usługi testowe z obszaru continuous testing, testów wydajnościowych, bezpieczeństwa oraz automatyzacji testów każdego rodzaju technologii.

Dynamics 365

Piotr Puszcz

Piotr Puszcz

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Nasza oferta obejmują usługi doradcze, wdrożenia, upgrade’y oraz utrzymanie i rozwój Microsoft Dynamics 365 (ERP, CRM, Power Apps). Nas zespół liczy ponad 110 specjalistów Dynamics 365. Pracujemy dla ponad 60 branżowych liderów w Polsce i zagranicą.

IT Operations

Jarosław Lakutowicz

Jarosław Lakutowicz

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Zatrudniamy ponad 300 specjalistów z obszaru Service Desk, wsparcia Field/On-site, wsparcia aplikacji, infrastruktury IT (on-premise i chmura), DevOps i ServiceNow. Realizowane projekty obejmują ponad 300 000 użytkowników w 3 200 lokalizacjach.

Cyberbezpieczeństwo

Dawid Jankowski

Dawid Jankowski

Manager Centrum Kompetencyjnego

Pomagamy naszym klientom chronić systemy IT, zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa danych i wykrywać zagrożenia cybernetyczne. Umiejętności naszego zespołu potwierdzają m.in. prestiżowe certyfikaty CISSP, CISM, GCIH, GCFE, OSCP.

SAP

Paweł Zemełka

Paweł Zemełka

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Jesteśmy Srebrnym Partnerem SAP, zatrudniającym ponad 60 certyfikowanych specjalistów. Oferujemy usługi z obszaru utrzymania i rozwoju systemu, migrację do S4Hana, konwersję na platformę HANA, prace ABAP, Fiori/UI5, personalizację, testy i integrację.

Doradztwo Biznesowe i BPO

Natalia Buczel

Natalia Buczel

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Pomagamy naszym klientom optymalizować procesy biznesowe, oferując wsparcie specjalistów i zespołów. Przed automatyzacją każdego procesu przeprowadzamy jego analizę, czasami tworząc go od podstaw. Jesteśmy partnerem FRIS.

Microsoft 365

Tomasz Rabiński

Tomasz Rabiński

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Pomagamy klientom stworzyć nowoczesne miejsce pracy. Zatrudniając ponad 100 specjalistów oferujemy usługi z obszaru analizy, wdrożenia, migracji, rozwoju dedykowanych rozwiązań, integracji, adopcji i utrzymania nowo utworzonego środowiska chmurowego.

BI

Małgorzata Wodzisławska

Małgorzata Wodzisławska

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Ponad 250 specjalistów wspiera naszych klientów w wdrażaniu rozwiązań analityki danych w oparciu o nowoczesne narzedzia do raportowania – Power BI, Qlik Sense, Tableau. Posiadamy status Microsoft Gold Data Analytics Partner.

System Legacy

Małgorzata Wodzisławska

Małgorzata Wodzisławska

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Nasze Centrum Kompetencyjne to ponad 30 specjalistów RPG i 20 ekspertów COBOL. Wspieramy systemy centralne naszych klientów z sektora przemysłowego i bankowego.

Usługi szkoleniowe

Agnieszka Rzeczkowska

Agnieszka Rzeczkowska

Manager Centrum Kompetencyjnego

Przeszkoliliśmy łącznie ponad 5 000 osób. Współpracujemy z ponad 70 Trenerami. Grono naszych klientów to ponad 100 firm. Oferujemy szeroką gamę akredytowanych szkoleń oraz autorskich warsztatów. Prowadzimy zajęcia stacjonarnie i w trybie online.

Agile & Atlassian

Maciej Szostek

Maciej Szostek

Manager Centrum Kompetencyjnego

Jako Platynowy Partner Atlassian i ekspert w obszarze Agile, pomagamy organizacjom działającym w różnych sektorach rynku osiągać lepsze wyniki przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Wspieramy zwinną transformację u ponad 130 klientów w Polsce i na świecie.

Dojrzałe procesy czynią nas czołowym dostawcą

Organizacja, procesy biznesowe i systemy IT w Sii Polska

PROCESY GŁÓWNE

Sprzedaż i przedsprzedaż
 • poszukiwanie nowych klientów
 • klasyfikacja leadów sprzedażowych oraz potencjalnych klientów
 • przedsprzedaż i zarządzanie ofertami
 • planowanie strategiczne, up-selling i cross-selling
Zarządzanie pracownikami i alokacja projektów
 • przydział konsultantów, planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich
 • zarządzanie celami oraz ocena wyników osiąganych przez pracowników
 • zarządzanie wynagrodzeniami
Realizacja projektów i dostarczanie usług
 • zarządzanie projektem i monitorowanie przestrzegania terminów
 • szacowanie i prognozowanie kosztów projektu
 • analiza kompetencji zespołów projektowych
Sprzedaż i przedsprzedaż
 • poszukiwanie nowych klientów
 • klasyfikacja leadów sprzedażowych oraz potencjalnych klientów
 • przedsprzedaż i zarządzanie ofertami
 • planowanie strategiczne, up-selling i cross-selling
Zarządzanie pracownikami i alokacja projektów
 • przydział konsultantów, planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich
 • zarządzanie celami oraz ocena wyników osiąganych przez pracowników
 • zarządzanie wynagrodzeniami
 • przydział konsultantów, planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich
 • zarządzanie celami oraz ocena wyników osiąganych przez pracowników
 • zarządzanie wynagrodzeniami
Realizacja projektów i dostarczanie usług
 • zarządzanie projektem i monitorowanie przestrzegania terminów
 • szacowanie i prognozowanie kosztów projektu
 • analiza kompetencji zespołów projektowych
 • zarządzanie projektem i monitorowanie przestrzegania terminów
 • szacowanie i prognozowanie kosztów projektu
 • analiza kompetencji zespołów projektowych

PROCESY WSPIERAJĄCE

Wewnętrzne aplikacje IT
 • wysoko wykwalifikowani testerzy i programiści
 • audyty wewnętrzne, rozwój i wdrożenia aplikacji
 • wsparcie i utrzymanie wykorzystywanych aplikacji
Service desk i wsparcie techniczne
 • zarządzanie infrastrukturą IT
 • pierwsza linia wsparcia użytkownika 24/7
 • ponad 150 inżynierów wsparcia technicznego
Obsługa prawna
 • doradztwo prawne
 • przygotowywanie umów
 • zapewnienie zgodności działań wewnętrznych z przepisami prawa
Marketing i komunikacja
 • generowanie leadów sprzedażowych i budowanie świadomości marki
 • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
 • marketing internetowy i kampanie outdoorowe
Rekrutacja
 • ponad 70 specjalistów ds. rekrutacji
 • stale rosnąca baza rekrutacyjna, licząca ponad 300 000 CV
 • program rekomendacji kandydatów, generujący 30% zatrudnień
Finanse
 • księgowość i rachunkowość
 • weryfikacja dokumentów księgowych
 • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
Zarządzanie projektami i PMO
 • opracowywanie metodologii zarządzania projektami i usługami oraz audytowanie
 • rzetelne tworzenie dokumentacji projektowej
Kadry i płace
 • sporządzanie umów pracowniczych i innych dokumentów
 • wypłata wynagrodzeń
 • bezpieczenstwo i higiena pracy
Administracja projektu i rozliczeń
 • rozliczanie czasu pracy
 • fakturowanie i rozliczanie kosztów
 • płynny obieg dokumentów
 • zarządzanie środkami trwałymi
Retencja pracownicza i HR
 • zarządzanie celami pracowników
 • zarządzanie matrycą kompetencji i umiejętnościami pracowników
 • budowanie poczucia wspólnoty wśród pracowników Sii
Zarządzanie przestrzenią biurową
 • zapewnienie doskonałych warunków pracy
 • zarządzanie biurami klasy A+ o łącznej powierzchni 40 000 m2
 • wystrój i personalizacja pomieszczeń
Zarządzanie jakością
 • optymalizacja procesów biznesowych
 • zarządzanie zmianami
 • kontrola jakości i usprawnienia
Bezpieczeństwo
 • ochrona sprzętu i aplikacji
 • ochrona danych osobowych
 • bezpieczeństwo w biurze, monitoring i kontrola dostępu
Wewnętrzne aplikacje IT
 • wysoko wykwalifikowani testerzy i programiści
 • audyty wewnętrzne, rozwój i wdrożenia aplikacji
 • wsparcie i utrzymanie wykorzystywanych aplikacji
Service desk i wsparcie techniczne
 • zarządzanie infrastrukturą IT
 • pierwsza linia wsparcia użytkownika 24/7
 • ponad 150 inżynierów wsparcia technicznego
 • zarządzanie infrastrukturą IT
 • pierwsza linia wsparcia użytkownika 24/7
 • ponad 150 inżynierów wsparcia technicznego
Obsługa prawna
 • doradztwo prawne
 • przygotowywanie umów
 • zapewnienie zgodności działań wewnętrznych z przepisami prawa
Marketing i komunikacja
 • generowanie leadów sprzedażowych i budowanie świadomości marki
 • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
 • marketing internetowy i kampanie outdoorowe
 • generowanie leadów sprzedażowych i budowanie świadomości marki
 • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną
 • marketing internetowy i kampanie outdoorowe
Rekrutacja
 • ponad 70 specjalistów ds. rekrutacji
 • stale rosnąca baza rekrutacyjna, licząca ponad 300 000 CV
 • program rekomendacji kandydatów, generujący 30% zatrudnień
Finanse
 • księgowość i rachunkowość
 • weryfikacja dokumentów księgowych
 • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
 • księgowość i rachunkowość
 • weryfikacja dokumentów księgowych
 • przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
Zarządzanie projektami i PMO
 • opracowywanie metodologii zarządzania projektami i usługami oraz audytowanie
 • rzetelne tworzenie dokumentacji projektowej
Kadry i płace
 • sporządzanie umów pracowniczych i innych dokumentów
 • wypłata wynagrodzeń
 • bezpieczenstwo i higiena pracy
 • sporządzanie umów pracowniczych i innych dokumentów
 • wypłata wynagrodzeń
 • bezpieczenstwo i higiena pracy
Administracja projektu i rozliczeń
 • rozliczanie czasu pracy
 • fakturowanie i rozliczanie kosztów
 • płynny obieg dokumentów
 • zarządzanie środkami trwałymi
Retencja pracownicza i HR
 • zarządzanie celami pracowników
 • zarządzanie matrycą kompetencji i umiejętnościami pracowników
 • budowanie poczucia wspólnoty wśród pracowników Sii
 • zarządzanie celami pracowników
 • zarządzanie matrycą kompetencji i umiejętnościami pracowników
 • budowanie poczucia wspólnoty wśród pracowników Sii
Zarządzanie przestrzenią biurową
 • zapewnienie doskonałych warunków pracy
 • zarządzanie biurami klasy A+ o łącznej powierzchni 40 000 m2
 • wystrój i personalizacja pomieszczeń
Zarządzanie jakością
 • optymalizacja procesów biznesowych
 • zarządzanie zmianami
 • kontrola jakości i usprawnienia
 • optymalizacja procesów biznesowych
 • zarządzanie zmianami
 • kontrola jakości i usprawnienia
Bezpieczeństwo
 • ochrona sprzętu i aplikacji
 • ochrona danych osobowych
 • bezpieczeństwo w biurze, monitoring i kontrola dostępu
 • ochrona sprzętu i aplikacji
 • ochrona danych osobowych
 • bezpieczeństwo w biurze, monitoring i kontrola dostępu

ZAAWANSOWANE SYSTEMY IT WSPIERAJĄ NASZĄ PRACĘ

IBM ESB BPM

automatyzacja procesów biznesowych – oszczędność czasu i sprawny przepływ informacji

MS AX 2012

zagwarantowanie najwyższej jakości danych i zachowanie ich zgodności w głównych obszarach biznesowych

Power BI

raportowanie i analiza danych w celu maksymalizacji efektywności wszystkich procesów

Atlassian

zarządzanie projektami biznesowymi i programistycznymi, śledzenie zadań, dashboardy, kontrola procesów, analiza przepływów pracy

Narzędzia i usługi najwyższej jakości

Dowiedz się o nas więcej

Sprawdź, co nowego w Sii

Aktualności

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?