Klient

DPD Polska jest częścią DPD group, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą świadczącą usługi kurierskie na polskim rynku.

Wyzwanie

Klient zdecydował się na automatyzację i usprawnienie procesu zarządzania projektami i w tym celu nawiązał współpracę z niezależnym dostawcą, który miał wdrożyć rozwiązanie Microsoft Enterprise Project Management (EPM). Wdrożony system pozostawiał jednak wiele do życzenia. Aplikacja była powolna i nie była w stanie wspierać ważnych procesów, np. kontroli inwentaryzacji. Klient potrzebował dostawcy, który naprawiłby wadliwie funkcjonujący system.

Co zrobiliśmy

Sii wykonało prace naprawcze w systemie. Stworzyliśmy przepływy pracy dla projektów. System EPM został ponownie zainstalowany i skonfigurowany. Projekt obejmował również stworzenie dedykowanych aplikacji wspierających procesy oraz szkolenia pracowników na wszystkich szczeblach. Końcowym etapem było dostosowanie raportów i panelu do wymagań użytkowników.

Efekty

DPD wykorzystuje obecnie zaawansowane narzędzie do zarządzania projektami. System działa w sposób optymalny, a wdrożone procesy przebiegają sprawnie. Dzięki dodatkowym pracom programistycznym raporty zostały zdefiniowane i dostosowane do potrzeb klienta.

 

 

Dowiedz się więcej

Development tools & technology

Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?