Klient

Główny Inspektorat Transportu Drogowego, powołany został do kontroli przestrzegania przepisów obowiązujących w zakresie wykonywania transportu drogowego i niezarobkowego przewozu osób i rzeczy. Działa, mając na celu przede wszystkim eliminowanie wszelkich negatywnych zjawisk w transporcie drogowym.

Wyzwanie

Dynamiczny rozwój sektora transportu drogowego i coraz większa liczba samochodów na drogach wywołują konieczność ciągłego usprawniania i wprowadzania nowych systemów umożliwiających sprawną kontrolę przestrzegania przepisów w zakresie transportu drogowego. GITD realizuje równolegle kilka projektów i przedsięwzięć informatycznych, stąd potrzeba ich koordynacji i zarządzania w sposób metodyczny i gwarantujący oczekiwane rezultaty.

Co zrobiliśmy

Objęliśmy nadzór nad pulą projektów realizowanych przez GITD. Zarządzamy projektami korzystając z powszechnie uznanych metodyk takich jak Prince2, dzieląc się doświadczeniem i upowszechniając dobre praktyki.

Efekty

Osiąganie założonych celów projektowych tj między innymi terminowa realizacja kolejnych etapów projektów oraz dostarczanie produktów o wymaganej jakości.

Dowiedz się więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?