Klient

Dział klienta dostarcza innowacyjne oprogramowanie i usługi doradcze w obszarze opieki zdrowotnej. Departament jest częścią międzynarodowego koncernu z siedzibą w USA.

Wyzwanie

Weryfikacja wyników szpitali opiera się na wskaźnikach jakości (QI), określonych przez organy władzy. Ze względu na regulacje prawne związane z potencjalnym znaczącym wpływem finansowym na szpitale niespełniające norm jakości, wzrosło zainteresowanie walidacją jakości z wyprzedzeniem. Ze względu na dużą złożoność syntaksy i brak dedykowanego oprogramowania, tworzenie QI jest pracochłonne i nie posiada wystarczającej obsługi błędów, czego skutkiem jest niska jakość, nie spełniająca oczekiwań klienta końcowego.

Co zrobiliśmy

Nasz zespół był odpowiedzialny za zdefiniowanie architektury, zaproponowanie pełnego stosu technologii i wdrożenie graficznego edytora dla QIs. Edytor miał być samodzielną aplikacją zainstalowaną na komputerze użytkownika. Jednak architektura została zaprojektowana tak, aby dać możliwość jej rozszerzania i skalowania, aby móc w razie potrzeby przekształcić aplikację w taką o architekturze typu klient-serwer. Skupiliśmy się na oddzieleniu większej części  złożonej składni od użytkownika i zaprojektowaniu przyjaznego interfejsu, zgodnego z najlepszymi praktykami UX, zapewniającego obszerne zarządzanie błędami i sugestie składni. Koncentracja na wydajności i jakości była utrzymywana przez cały proces rozwoju przez ciągłe wykonywanie testów Unit i E2E. Pracujemy w Scrum, ściśle współpracując z kluczowymi użytkownikami i mając ich potrzeby ciągle na uwadze. Udało nam się dostarczyć wartościowe rozwiązanie w krótkich releasach.

Efekty

  • Solidna, skalowalna i przygotowana na zmiany architektura,
  • Wysoka jakość kodu,
  • Skrócony czas wprowadzania na rynek.
Dowiedz się więcej

Development tools & technology

Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?