Klient

Dział klienta dostarcza innowacyjne oprogramowanie i usługi doradcze w obszarze opieki zdrowotnej. Departament jest częścią międzynarodowego koncernu z siedzibą w USA.

Wyzwanie

Weryfikacja wyników szpitali opiera się na wskaźnikach jakości (QI), określonych przez organy władzy. Ze względu na regulacje prawne związane z potencjalnym znaczącym wpływem finansowym na szpitale niespełniające norm jakości, wzrosło zainteresowanie walidacją jakości z wyprzedzeniem. Ze względu na dużą złożoność syntaksy i brak dedykowanego oprogramowania, tworzenie QI jest pracochłonne i nie posiada wystarczającej obsługi błędów, czego skutkiem jest niska jakość, nie spełniająca oczekiwań klienta końcowego.

Co zrobiliśmy

Nasz zespół był odpowiedzialny za zdefiniowanie architektury, zaproponowanie pełnego stosu technologii i wdrożenie graficznego edytora dla QIs. Edytor miał być samodzielną aplikacją zainstalowaną na komputerze użytkownika. Jednak architektura została zaprojektowana tak, aby dać możliwość jej rozszerzania i skalowania, aby móc w razie potrzeby przekształcić aplikację w taką o architekturze typu klient-serwer. Skupiliśmy się na oddzieleniu większej części  złożonej składni od użytkownika i zaprojektowaniu przyjaznego interfejsu, zgodnego z najlepszymi praktykami UX, zapewniającego obszerne zarządzanie błędami i sugestie składni. Koncentracja na wydajności i jakości była utrzymywana przez cały proces rozwoju przez ciągłe wykonywanie testów Unit i E2E. Pracujemy w Scrum, ściśle współpracując z kluczowymi użytkownikami i mając ich potrzeby ciągle na uwadze. Udało nam się dostarczyć wartościowe rozwiązanie w krótkich releasach.

Efekty

  • Solidna, skalowalna i przygotowana na zmiany architektura,
  • Wysoka jakość kodu,
  • Skrócony czas wprowadzania na rynek.
Dowiedz się więcej

Zastosowane narzędzia i technologie

Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?