Klient

Innowator biotechnologiczny i firma zajmująca się pozyskiwaniem krylu z Antarktyki, której celem jest poprawa zdrowia ludzi. Firma opracowuje składniki oparte na krylu do zastosowań w nutraceutykach, akwakulturze i paszach dla zwierząt. W pełni przejrzysty łańcuch wartości firmy obejmuje zrównoważone zbiory krylu na wodach Antarktyki, poprzez centrum logistyczne Montevideo, zakład produkcyjny w Houston i aż do klientów na całym świecie.

Wyzwanie

Kompletne zbudowanie w pełni autonomicznej hurtowni danych w chmurze, obejmującej dane z systemu ERP, połowów i produkcji; w tym automatyczne i częste odświeżanie danych.

Co zrobiliśmy

  • Sii zostało wybrane jako strategiczny partner IT w dziedzinie budowy hurtowni danych,
  • Projekt obejmował wyodrębnienie danych z różnych źródeł, przede wszystkim systemu ERP klienta i niektórych specjalistycznych systemów obejmujących całą firmę, a także narzędzi innych firm, a także zbudowanie dużej, autonomicznej i spójnej hurtowni danych,
  • Zespół konsultantów / programistów pracował zarówno w lokalizacji klienta, jak i zdalnie, aby zapewnić pełne zrozumienie procesów biznesowych, operacji i danych klienta,
  • Sii przeprowadziło również dokładny opis, klasyfikację i filtrowanie wygenerowanych danych, aby wyniki były łatwo zrozumiałe i wykorzystywane przez odbiorców docelowych.

Efekty

Specjaliści Sii zbudowali centralny magazyn dla kluczowych danych klienta i informacji od osób trzecich, umożliwiając firmie przeprowadzenie przekrojowej, obejmującej całą firmę analizy ich działalności, a także zbudowanie modeli predykcyjnych do optymalizacji ich połowów i produkcji, przyczyniając się w ten sposób do wzrostu wydajności.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?