Klient

Innowator biotechnologiczny i firma zajmująca się pozyskiwaniem krylu z Antarktyki, której celem jest poprawa zdrowia ludzi. Firma opracowuje składniki oparte na krylu do zastosowań w nutraceutykach, akwakulturze i paszach dla zwierząt. W pełni przejrzysty łańcuch wartości firmy obejmuje zrównoważone zbiory krylu na wodach Antarktyki, poprzez centrum logistyczne Montevideo, zakład produkcyjny w Houston i aż do klientów na całym świecie.

Wyzwanie

Kompletne zbudowanie w pełni autonomicznej hurtowni danych w chmurze, obejmującej dane z systemu ERP, połowów i produkcji; w tym automatyczne i częste odświeżanie danych.

Co zrobiliśmy

  • Sii zostało wybrane jako strategiczny partner IT w dziedzinie budowy hurtowni danych,
  • Projekt obejmował wyodrębnienie danych z różnych źródeł, przede wszystkim systemu ERP klienta i niektórych specjalistycznych systemów obejmujących całą firmę, a także narzędzi innych firm, a także zbudowanie dużej, autonomicznej i spójnej hurtowni danych,
  • Zespół konsultantów / programistów pracował zarówno w lokalizacji klienta, jak i zdalnie, aby zapewnić pełne zrozumienie procesów biznesowych, operacji i danych klienta,
  • Sii przeprowadziło również dokładny opis, klasyfikację i filtrowanie wygenerowanych danych, aby wyniki były łatwo zrozumiałe i wykorzystywane przez odbiorców docelowych.

Efekty

Specjaliści Sii zbudowali centralny magazyn dla kluczowych danych klienta i informacji od osób trzecich, umożliwiając firmie przeprowadzenie przekrojowej, obejmującej całą firmę analizy ich działalności, a także zbudowanie modeli predykcyjnych do optymalizacji ich połowów i produkcji, przyczyniając się w ten sposób do wzrostu wydajności.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?