Klient

Staples Solutions to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Jako jedna z największych firm oferujących produkty biurowe oraz portal e-Commerce, jest uznaną marką na świecie. Z centralą w Amsterdamie, ma swoje oddziały w 15 krajach w Europie.

Wyzwanie

Klient stanął przed wyzwaniem usprawnienia codziennej pracy firmy, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej opłacalności prowadzonych działań. Największymi wyzwaniami, z którymi należało się zmierzyć, były wysokie wydatki związane z koniecznością utrzymania kilku serwerów, na których znajdowały się dane oraz duże koszty licencji SharePoint on-premises, wymagających przedłużenia w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Co zrobiliśmy

Rozwiązanie dostarczone przez Sii obejmowało migrację dziewięciu niestandardowych aplikacji opartych na technologiach front-endowych. Zostały one przeniesione z SharePoint on-premises do Office 365 z zachowaniem ich oryginalnej funkcjonalności oraz wzbogacone o dodatkowe elementy, takie jak dedykowane pulpity nawigacyjne. Priorytetem działań zespołu konsultantów Office 365 było stworzenie rozwiązania, które pozwoli na zachowanie wszystkich danych w nienaruszonym stanie oraz nie zaburzy funkcjonowania krytycznych dla firmy aplikacji.

Efekty

Rozwiązanie zaproponowane przez Sii pozwoliło zredukować koszty ponoszone przez firmę i dodatkowo poprawiło jakość pracy użytkowników systemu. Dzięki nowym możliwościom współpraca poprawiła się o około 20% (liczba publikowanych komunikatów, udostępnianych plików, ogólne wykorzystanie SharePoint). Ostatecznie cel projektu został osiągnięty, Staples Solutions zrezygnował z SharePoint on-premises, aby w pełni wykorzystać funkcjonalności oferowane przez Office 365.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?