Klient

Staples Solutions to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Jako jedna z największych firm oferujących produkty biurowe oraz portal e-Commerce, jest uznaną marką na świecie. Z centralą w Amsterdamie, ma swoje oddziały w 15 krajach w Europie.

Wyzwanie

Klient stanął przed wyzwaniem usprawnienia codziennej pracy firmy, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej opłacalności prowadzonych działań. Największymi wyzwaniami, z którymi należało się zmierzyć, były wysokie wydatki związane z koniecznością utrzymania kilku serwerów, na których znajdowały się dane oraz duże koszty licencji SharePoint on-premises, wymagających przedłużenia w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Co zrobiliśmy

Rozwiązanie dostarczone przez Sii obejmowało migrację dziewięciu niestandardowych aplikacji opartych na technologiach front-endowych. Zostały one przeniesione z SharePoint on-premises do Office 365 z zachowaniem ich oryginalnej funkcjonalności oraz wzbogacone o dodatkowe elementy, takie jak dedykowane pulpity nawigacyjne. Priorytetem działań zespołu konsultantów Office 365 było stworzenie rozwiązania, które pozwoli na zachowanie wszystkich danych w nienaruszonym stanie oraz nie zaburzy funkcjonowania krytycznych dla firmy aplikacji.

Efekty

Rozwiązanie zaproponowane przez Sii pozwoliło zredukować koszty ponoszone przez firmę i dodatkowo poprawiło jakość pracy użytkowników systemu. Dzięki nowym możliwościom współpraca poprawiła się o około 20% (liczba publikowanych komunikatów, udostępnianych plików, ogólne wykorzystanie SharePoint). Ostatecznie cel projektu został osiągnięty, Staples Solutions zrezygnował z SharePoint on-premises, aby w pełni wykorzystać funkcjonalności oferowane przez Office 365.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?